Проблеми с Гугъл

8 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

От няколко дни е голям проблем да се ползва гугълската поща GMail. Аз имам няколко компютъра и при влизането в нея от който и да е, настъпва голяма бъркотия. Почват предупреждения за нерегламентирано влизане, даже веднаж ме изкара, че не съм аз. Всеки път се налага да го успокоявам, че съм аз-такава глупост! Като че ли , ако има наистина нерегламентирано влизане, той ще си признае ,че не е той. Всяка инициатива за повишаване на сигурността е похвална, но това е пълна каша! Като толкова се интересува от мен, защо не ги записа някъде кои са тези компютри ( и един телефон) и да спре да ме тормози. Вчера половин час не мога да си отворя пощата, за да се мотам по разни попълвания на анкетни прозорци. Даже поиска да напиша кога е направена пощата-как , като не помня , толкова отдавна...

Още нещо. Вече два дни поред, след включване на компютъра, ми се самоинсталира Гугъл Ърт Про , без да съм го искал. Деинсталирам го и на другия ден , след включване, току пак се появява. Това вече минава всякакви граници. При вас как е?

gg.JPG

Редактирано от B3M2W0
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма проблеми при мен. Имаше едно писмо, което ми предлага да проверя сигурността на профила си.
Само това. Без съобщения, без предупреждения. Аз стоя логнат постоянно. Имам един акаунт за всичко.
Преди малко влязох от лисицата на телефона - всичко 6.
А това с Гугъл Ърт направо ме изненадва. Да не си тегли някакви ъпдейти ?

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

тегли някакви ъпдейти ?

Ъпдейти на какво-нали не е бил инсталиран, как ще се ъпдейтва неинсталиран продукт? Гледам, че в инструментите на браузера (Хром) се е появила икона на Ърт, четох, че това дава възможност за работа онлайн, но при мен има яка инсталация (202МБ, до колкото видях). Рових къде ли не- в настройки, изтрих активността си нацяло(при логването веднага имаше бомбардировка със съобщения и паника), да видим утре как ще е.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами нещо я тегли тази инсталация. Не знам кое и как - трябва да се разследва този проблем. Няма как да дойде самичка. Другият вариант е да е дошла като ''бонус'' при инсталиране на някоя програма!
Просто няма как да дойде ей така. Най-честия начин е точно  при инсталиране на програма! (който казахме)
Малко да не внимаваш и.... си пълен с боклуци!

Редактирано от Mike_Toreno
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

При мен на телефон , таблет и 2 РС-та - няма проблеми . И всеки да внимава какво слага и къде го слага :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пипнал си нещо . Някоя буба . Ама не срамна . :cheers:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Прерови обстойно машината и сканирай. Примерно виж какво е останало в app data.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Прерови обстойно машината и сканирай. Примерно виж какво е останало в app data.

Всичко прерових, никъде няма инсталационен носител, регистър или пр. След това отворих в Гугъл "My activity" и изтрих всичко. След това проблемите спряха (за сега).

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване