Не мога да включа Bluetooth

29 мнения в тази тема

Отговорено

Не мога да разбера защо си напънал за тази 10-ка ,след като самият производител не предлага драйвери за 10 .На официалната страница на Самсунг за твоят лаптоп има драйвери до 7 ,поне аз не видях за по нагоре  и ако разчиташ на драйверите ,който се дават от микромерките  или някакви от неизвестни източници правиш голяма грешка ( лично мнение ) Какво ти дава 10 -ката повече от 7 ,че държиш толкова да е 10 ,също така ако си мислиш ,че с последните ъпдтейти машинката ти ще хвръкне ,отново си в грешка .Слагай си седмицата на чисто ,инсталирай си драйверите от производителя и ще си имаш работеща машинка .Успех.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На настолния съм с 10 и съм доволен той ми е геймърски от подписа...свикнах и ми харесва,лаптопа най вероятно живот и здраве след година ще го махам и ще взимам по мощен и нов модел,до тогава исках да си се възползвам от екстрата с блутута да пусна на колоните звук,ама с десятката явно няма да е....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Абе не знам, ама и Вие май не четете... Има си цяла тема за Windows имиджи. И тонът малко заповеднически ми се струва, а никой тук не е длъжен на никого, моля, спазвайте прилично поведение!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване