Проблем при инсталация на Windows 7

19 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте! При инсталация на Windows 7 постоянно ми излиза следната грешка от снимката. Теглих няколко .iso файла, но все същата работа. На какво се дължи?

nyIfDKO.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да ти изглежда някой тук на врачка или поне внук на баба Ванга? Първо се докладва как инсталираш (флашка или диск), ако е с флашка в кой тип усб порт си я наврял, после дали е лаптоп или настолен компютър (с подробности за модел лаптоп и поне дъно за компютъра)- после може и още неща да се наложи да докладваш за да получиш адекватна помощ. Единственото ясно дотук е, че проблема не е в софтуера, а в хардуера или в ЗКУ-то.

Научете се като искате помощ да го правите по правилният начин ;) 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами трябва да се гадае по твоя случай, кажи поне какъв ти е компютъра, дай малко данни. И при мен е излизал същия прозорец, опитай да форматираш  диска през cmd.

При мен обикновено се получава, когато форматирам с low level format tool за да се премахне MBR и дяловете

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Става въпрос за лаптоп - asus L502S, пробвам се да го инсталирам чрез флашка.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Провери да не би да си включил флашката в USB 3 порт, пробвай да я сложиш на USB 2 ако имаш такъв.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

лаптопа ти има драйвери само за win 10

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В момента е с Windwos 8, обаче много забива, не знам на какво се дължи. Преди беше с Windows 10, но същата работа. Сега реших да пробвам с 7 да видя дали пак ще забива така. Под забива, имам предвид проста работа с лаптопа - четене на новини, ползване на skype.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В момента е с Windwos 8, обаче много забива, не знам на какво се дължи. Преди беше с Windows 10, но същата работа. Сега реших да пробвам с 7 да видя дали пак ще забива така. Под забива, имам предвид проста работа с лаптопа - четене на новини, ползване на skype.

Че лаптопа е безподобно лайно е ясно, но поне за просто браузване не следва да има проблеми- имаш някакъв проблем и той не е в драйверите за 7-ца. Относно Скайп- туй нещо в зависимост от версията си и ъпдейтите е в състояние да накара дори и машина с и7 да забива зверски. 

Върни си 10-ката, сложи си последните възможни драйвери, почисти си добре харда от вируси и други гадини, НЕ инсталирай излишни глупости и може би ще имаш нормално работещ лаптоп. И другият път не си купувай долнопробен боклук за 500лв.- вадиш ~700лв. за машина поне с i3...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря! Можеш ли да ми препоръчаш линк с подходящия Windows 10, който да инсталирам?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Заповядай.................................http://zelka.org/details.php?id=523047

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Заповядай...

10-ка се сваля от сайта на М$, прави се бутваща флашка с техният инструмент, инсталира се спокойно и после се активира по някой от многото известни начини- обясни ми защо да свалям някаква неизвестно колко и от кого човъркана версия? Дори и не съм проверил даденият линк и не ми обяснявай колко е читав тоя релийз- в случая нещата са принципни...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Извини ама аз разбрах че трябва подходящ (хубав) Windows 10,после без да създава ядове.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря за помощта!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Извини ама аз разбрах че трябва подходящ (хубав) Windows 10,после без да създава ядове.

Че то има ли 10-ка която не създава грижи? Не виждам Наско да е направил някаква компилация с премахнати вредни неща, значи всичко друго което се изтегли ще е просто поредната помия с неясен произход- при това положение се тегли чисто .исо от официалният сайт, инсталира се, активира се някак и после всеки се бори с лайната на М$. 

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

олеле файла казва няма хард и те пита къде 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ъъъъ.. ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ако смятате че се ебавам с вас извадете харда и бутнете флаша с седмицата и ще излезе същото съобщение 

системата пита къде да инсталира софтуера

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

не е ли логично да пита къде да инсталира,когато е махнат харда?

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ако смятате че се ебавам с вас извадете харда и бутнете флаша с седмицата и ще излезе същото съобщение 

системата пита къде да инсталира софтуера

Не смятам, че се ебаваш- просто си заблуден и се надявам да е заради недоглеждане щото другият вариант е да си уникално прост...

Когато не се засича харда съобщенията в английската версия включват думички като "storage driver" за да се направи разликата между липсващ софтуер и неоткриваем хардуер- поради богатият ни изрази език в БГ версията всяка думичка "драйвър" се отнася за липсващ софтуер, а когато не е открит хард диска изписва едни други неща ;) 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване