4 мнения в тази тема

Публикувано

Години наред използвах Гугъл Хром на няколкото домашни компютри и лаптопа. Когато той се появи на бял свят, започна едно изнудване да бъде инсталиран-като отворя нещо в YouTube  излиза съобщение, че нямам флаш-плеър и не може да се възпроизведе напр. видеоклип, а аз имам. Пълна бутафория, но в крайна сметка Хром-ът се набута навсякъде и свикнах с него. Той предлагаше и удобството чрез акаунт в Гугъл , да помни всички фаворити, линкове и настройки, та при преинсталация няма нужда да ги правя отново. После дойде Уиндоус 10 с неговия браузер ЕДЖЕ. Мъчих се сума време , до като се убедих, че не струва. Невъзможно беше да се изтрие нещо в записите му, още куп недоразумения. Преди няколко дни , от любопитство, отворих Интернет експлоръра и си поиграх да видя ,след доста актуализации и версия 11, как работи. Бях много приятно изненадан от безупречното му поведение и лесно персонализиране. Всичко, което прави Хром, може да се направи и в ИЕ 11. Той си е вграден в Уиндоус и дори на 10ката може да се откачи ЕДЖЕ и да се активира ИЕ. Сега , след като деинсталирах Хром, на всички компютри с Уиндоус 7, 8.1 и 10 си работя само с ИЕ11 и съм много доволен. Няма нужда от никакви опери и тем подобни. По ангажиране на РАМ е почти равен с най-добрите, по бързина също, сам си трие хронологията, сам се актуализира,богат на опции и възможности.

77.JPG

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

E,да,ама историята на браузването я имам и на телефона...Естественото продължение след ставането от компа и тръгна на някъде е да продължа с телефона.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С ИЕ11 съм от как излезе и не го сменям за нищо,който и каквото да ми приказва :)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С опера съм от IE 6 и не виждам причина да я сменям.

Тази тема предвещава заяжданици и не виждам причина да е отключена. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.