Браузерите на Уиндоус 10

5 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

Редактирано от B3M2W0
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам само защо го пишеш Едже, като се произнася Едж? Толкова е нелепо и смешно...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз не виждам смисъл и от (поредната) му подобна тема, но ... забавлява се човека :) Нещо като дневник.

Редактирано от Иванов
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пиша разни работи, защото ми се струва, че форумът, състоящ се от една шепа мъртви души, има нужда от съживяване. Извинявам се , ако не съм достатъчно тъп и неинтелигентен, за да бъда приет добре от ваша милост. Какво ви дава право вместо да се чудите как да привлечете повече участници, да обиждате и то за едно безобидно споделяне. Към галактическия ,пардон-само глобален, модератор- едж се произнася само във вашето село, пък и това няма никакво значение. Още на времето, при регистрацията си, разбрах, че съм направил грешка. Тук не съм между приятели и съмишленици. От разни "теми", дето стоят с години, защото няма кой да напише нещо ново и умно, не може да се научи много.

Като изтривате това, изтрийте и всичко друго, публикувано от мен, ако може и акаунта. Доста години съм изкарал без този форум, да се надяваме, че ще изкарам още. Не си правете труда да отговаряте-няма да го прочета.   Чао

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Явно не ни върви с баварците тук :) Навремето имахме един с подобен ник, но и той си отиде. Ех, мъка...

Ами - чао тогава. И ключ!

Редактирано от Mirgogo
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.