Възстановяване на файлове?

7 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте! Един приятел забравил да прехвърли важна папка от десктопа в дяла който по време на преинсталиране нямаше да се бара и в тази папка имаше важни неща , ако някой има идеи да се опитам да му възстановя папката до колкото е възможно . Имам стрелец , от там ако има програма с която да опитам да възстановя?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Положението се е усложнило доста от факта, че първо си форматирал дяла, а после записал инсталационните файлове на windows! Пробвай с Live CD от рода на R-Studio Emergency 8.2 build 605 , но малко съм песимист за успех.

пс; Архива е с парола ru-board

Редактирано от ffosirobb
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз преди време успешно възстанових над 1000 снимки, след 2 формата на хард диска, благодарение на Recuva

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз преди време успешно възстанових над 1000 снимки, след 2 формата на хард диска, благодарение на Recuva

И аз пробвах с Recuva ....нищо не стана снимките изчезнаха завинаги...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Може да съм бил единичен случай, но при мен беше доста успешно, при това 2пъти преинсталирах и 2пъти форматирах всички дялове с наново създаване...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така, да уточним нещичко. Това е програма да сканираш системата и да спасиш каквото има останало.
Гаранции няма никакви. Можеш да спасиш доста, много малко, или нищо. Колкото повече се записва - шансовете намалят и повредените файлове се увеличават.
Ако не ми хареса резултата с Recuva (след направен опит за дълбоко сканиране) пробвам с друг софтуер.
(Undelete Plus, Easeus Data Recovery,  Zero Assumption Recovery и др. )
Същото правя и като сканирам мемори карта.
Сканирам с различен софтуер. Накрая си събирам най-доброто.

Редактирано от Mike_Toreno
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тия всичките програми за възстановяване имат един проблем - не намират папки и файлове именувани на кирилица.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване