лаптопа се рестартира при събуждане

7 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

инсталирах си w7 на лаптопа hp 250 g6 isoто е от майкрософт, инсталнах всички драйвери и ъпдейти. Когато цъкна на sleep заспива но като натисна някое копче от клавиатурната почва да работи компютъра но екрана не се включва,, и след няколко секунди се рестартира. Също така мишката въобще не мога да го събудя с нея. Настройката на мишката съм я задал да може pc-то да се събужда чрез нея, като и всички настройки на power плана са ми наред. Също така когато поставя екрана на почти затворено положение, изгасва и моментално го върна нагоре пак си заработва,  но като не го върна  в горно положение се изключва и дотам. Преди време пак имах подобен проблем и помня че като от  manager изкюча и включа наново видеокартите се оправя. външната ми е amd radeon r5 m330 а вградената intel hd graphics 520...

20180906_004111.jpg

20180906_004054.jpg

20180906_004030.jpg

Редактирано от jivkozdravkov
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

не стана.... същата работа от сканирането излезе че всичко било напред и след като рестартирах не се оправи

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Свали форумния Windows 7 и го сложи (темата в момента се вижда на главната страница на форума). Има актуални линкове към последната и предпоследната версия на W7 от Насско. Ако се разровиш из форума ще намериш и темата на Иванов. В нея има линк, към ъпдейти от братятя руснаци, които са премахнали, всичко ненужно. Не слагай, всички ъпдейти от майкрософт ако искаш да ти работи лаптопа!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ясно, а само за информация... кой вариант е по-добър:

1. да изтегля iso-то от майкрософт и да го ъпдейтна със пакета за 2018 от руснаците

2. да изтегля форумната 7ца на Наско от 2015 и пак да ъпдейтна с пакета на руснаците

Редактирано от jivkozdravkov
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз бих дръпнал този на Наско  Не е ясно какви капани са заложили ония педали от МС 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря ви за инфото, вечв всичко е точно! :yahoo::y:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване