Настройки на Microsoft Edge

9 мнения в тази тема

Публикувано

Скоро видях прозорците на безбройните неща, които се записват за нас в Гугъл/ Хром и реших, че са прекалили. Няма как да отворя нещо в Емаг и после същите неща почват да се въртят до безкрай пред очите ми. Деинсталирах Хром и Гугъл, минах на друга търсеща машина( DuckDuckGo-много готина) и на Edge. Работи чудесно, намерих си приложение-преводач, което напълно замества това на хрома. Остана само един проблем, за решението на който ще помоля за помощ. Интернет Експлорър 11 помни имена в пощи и напр., като кликна в полето за името на АБВ.БГ, го дописва-много удобна помощ. При Edge не можах да го постигна. Опитах всички настройки, махам изтриване на каквото и да е, направих да дописва (виж снимката), е не ще и не ще. Дали изобщо не може, или аз не правя нещо както трябва? В днешната кумулативна актуализация има нещо, дето прилича на този проблем, но и след нея пак не става.

66.png

77.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Виж настройките си дали са така както на снимката.

Dv3oUOQ.jpg

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Така са , но това са настройки за ИЕ11, с тях той работи нормално, а Edge не ще, може само да помни едновременно име и парола, което е абсурд, обезсмислящ паролата. Прерових всички настройки, не намерих каквото ми трябва.

666.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Изгледай това видео ама цялото.Дано ти помогне ако не имам още един коз в ръкава.

Edge Autofill forms

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Чакам коза, защото нищо от множеството показани неща, които изгледах до край, не се покрива с темата. Синхронизацията е голяма беля-имам четири компютъра, ако я разреша, почва една мешавица на тапети, настройки и какво ли не, отделните компютри губят своята индивидуалност. Те са направени за локален акаунт и така ще останат. Вече почти съм убеден, че този браузер просто не може това нещо. Благодаря за отделеното внимание.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Преинсталация на Edge

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На три от четирите компютъра с Уиндоус 10 проблемът е абсолютно същият, няма начин да е развален по един и същ начин.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Какво ще кажеш да се върнеш на IE 11 ? :)Щом Edge  не е това което трябва да е .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам ги и двата , един до друг, като ИЕ11 е зареден с всички линкове и фаворити и работи много добре, проблемът там е преводачът-при Edge от магазина се намери преводач, който работи както този на хром.а, но тук има някакъв на бинг, по-труден за работа-трябва да копираш линка и да го пуснеш вътре, по-тутава работа.

333.PNG

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване