Добър ли е този лаптоп за нормален потребител

7 мнения в тази тема

Публикувано

https://m.emag.bg/laptop-asus-x540nv-gq051/pd/DGZV1JBBM/
Здравейте! Според вас този лаптоп става ли за нормален потребител , аз мисля ,че е доста добър и за цената си :) какво ще кажете?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Още 4 теми да пуснеш със същото заглавие , няма да получиш по-различно мнение. Нямам идея каква е дефиницията ти за "нормален потребител" , но за мен лаптопа е зле. Най-вече заради изключително слабия процесор. Може да сравниш каква е неговата производителснот спрямо други процесори ето ТУК! Дори и да му добавиш още една плочка 4Гб рам памет (която вече става задължителна по моите наблюдения за Win 10 x64 системите) , въпросното цпу ще те спъва според мен дори при браузване и гледане на Fhd видео в тубата.

Редактирано от pepy86
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Още 4 теми да пуснеш със същото заглавие , няма да получиш по-различно мнение. Нямам идея каква е дефиницията ти за "нормален потребител" , но за мен лаптопа е зле. Най-вече заради изключително слабия процесор. Може да сравниш каква е неговата производителснот спрямо други процесори ето ТУК! Дори и да му добавиш още една плочка 4Гб рам памет (която вече става задължителна по моите наблюдения за Win 10 x64 системите) , въпросното цпу ще те спъва според мен дори при браузване и гледане на Fhd видео в тубата.

Абе нещо се бъгна, нямам идея защо толкова теми се пуснаха на един път. https://www.pic.bg/laptop-acer-aspire-3-a315-21g-42ez-91499 този как ти се струва ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля ,че е малко по-слаб от първия.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля ,че е малко по-слаб от първия.

до 750 лв. би ли предложил някакъв ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравей , колега. Писах ти и на Л.С. какво е моето мнение. Нека някой от форума предложи .Аз не съм запознат към момента как върви пазара, къде е по-евтино, има промоции и т.н. Единствено мога да споделя мнение относно производителността на посочените от теб модели. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако обясни, какво има предвид под нормален потребител би било хубаво. :)
Това с темите се е получило, защото е натиснал, няколко пъти бутона за създаване на тема и не е изчакал да се рефрешне страницата. Т.е натискаш бутона за създаване на темата и чакаш да се рефрешне.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване