Стабилна версия на Windows 7

7 мнения в тази тема

Публикувано

Искам да ми помогнете в намирането на стабилен уиндоус да няма бъгове да върви гладко много ще съм ви благодарен !!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Отвори харда и намажи диска с възелин!

Иначе сериозно: Можеш да ползваш примерно форумния. Хората, които ползват Win 7 са доволни от него https://windows7bulgaria.com/topic/8710-windows-7-ultimate-052015-bgen-intelligent-activation/?page=1

Или да си намериш MSDN оригинално копие с SP1. :) 

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Намерих Това :

- 09.2014 - Желязна, инсталирана и тествана на над 350 различни машини, без никакви оплаквания до момента!

- 01.2015 - С леки оплаквания при " HP, Fujitsu и Dell " й то само на станции с определен и специфичен софтуер за тях!

- 05.2015 - С доста оплаквания за грешки при стартиране на по стари портативки и не съвместимост с "Universal Theme Patcher", след неопределено време аерото на лентата за задачи се губи, до рестарт на системата.

Успех, на всички, и не на последно място, да е жив и здрав създателя им Насско, който призовавам, че е време да създаде някое платинено изображение, та да си го ползваме во век и веков!

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

- 09.2014 - Желязна, инсталирана и тествана на над 350 различни машини, без никакви оплаквания до момента!

От къде да го намеря и дръпна този от  - 09.2014 ? 

Ползвам този - Windows_7_Ult_x64_BG_150202-1235 - и нямам проблеми на лаптоп acer и HP -  но ако може да се сдобия и пробвам този от 09.2014. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря! 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз ползвам този образ: bg_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677363 и до момента нямам ядове с него, свален е от замунда, като в търсачката пишеш Windows 7 SP1 MSDN

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване