Капризи на интернет експлорър 11

13 мнения в тази тема

Публикувано

От известно време всеки опит да отворя "Замунда" през интернет експлорър неизбежно довежда до блокиране -замръзва всичко по екрана и самият експлорър не може да се затвори другояче, освен с диспечера на задачите. Всички други сайтове, които посещавам, работят нормално. Този ефект го забелязах най-напред на компютър с Уиндоус 8.1 и си помислих, че е виновна ОС. Съдрах я от проверки и почистване, нищо не се промени. После опитах на други компютри (лаптоп и десктоп) с Уиндоус 10-същата работа. Явно няма повреда в компютрите, а може би причината е в самата "Замунда"? Писах в нейния форум и отговорът беше да почистя с CCleaner , нещо, което направих с убеждението ,че нищо няма да се промени, както и стана. Дали няма намърдана някаква актуализация, която води до този ефект? Нали Майкрософт и Замунда много се обичат... Обръщам се с молба за други мнения , направете опит как ще е при вас. Самият Интернет експлорър не е много ползван, но е ценен за някои работи.

77.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не се излагай с този "браузър"  :) Edge е цвете пред IE!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Защо просто не си инсталираш Opera или Firefox?!
Аз ползвам Opera от известно време като основен браузър и като изключим, някои дреболии които ме дразнят е чудесен браузър. Използвам го на компютъра и телефона като синхронизирам 2-те устройства и смятам, че в момента няма по-добър браузър.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Пробвай със http://zelka.org/ !!! При мен стана !!! Със http://zamunda.net/ не се получи ! Странното е, че през търсачката също не се отваря !!! Пробвах да го сложа като надежден сайт и отново попаднах на камък ! Явно както са ти препоръчали колегите по-горе, ще се наложи за използваш друг браузър.

И в живота е така ! Има предмети за работа има и такива за удоволствия ! :ag:

Редактирано от magistrate
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Нормално е да стане след като 2-та тракера нямат нищо общо. Единия е уж "официалния", а другия уж възстановен, от някакви бекъпи. Така, че 2-та тракера функционират като различни. Съдържанието също им е различно.

Редактирано от vla
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Възможно е да е от актуализация, Тези са за IE11 търси проблемите в тях. Ie10 и 11 са проблемни

KB2909210 KB2929437 KB2936068 KB2962872 KB2533623 KB2639308 KB2670838 KB2729094 KB2731771 KB2786081 KB2834140 KB2882822 KB2888049

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На компютъра с Уиндоус 8.1 имам Хром, на тези с 10 работя само с Edge, но след като ИЕ е неделима част от ОС на 8.1 и 10 , то тя трябва да работи като всички други. Ще си поиграя с актуализациите и ще пиша.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами защо не караш с Хрома или с Опера. Поне до сега са се доказали по един или друг начин. На мен лично операта започна да ми харесва повече от хрома.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И със светена вода да го пръскаш - IE освен чрез него да свалиш друг браузър за нищо друго не става, която и да е версия! Edge вече е в пъти по-добър от IE. 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами защо не караш с Хрома или с Опера. Поне до сега са се доказали по един или друг начин. На мен лично операта започна да ми харесва повече от хрома.

Не съм опитвал Опера и реших да я видя що за браузер е. Всичко хубаво след първите опити с нея, но веднага се сблъсках с един проблем-преводачът. Рових къде ли не, не намерих автоматичен преводач , като този на Хром-а. Има някакъв , "Translator", който е подобен, но не може да се намери в мрежата.Един друг , като го отворя, е все на австрийски-австрийски и всеки път трябва да му напъхвам от какъв език на какъв да превежда-пълна тъпотия. Дайте някаква идея за автоматичен преводач за Опера, иначе ще я деинсталирам-колкото и рядко да ми се налага превод, за мен тази функция е важна.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Значи аз ползвам Опера от как е измислена, да автоматичния транслатор го спряха но аз ползвам този....https://addons.opera.com/bg/extensions/details/imtranslator-translator-dictionary-tts/      горе в дясно ти излиза едно балонче и ако желаш страницата да ти се преведе само цъкаш на него и си готов.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвай с това, първата ти дава възможност да инсталираш добавки от магазина на хром, а втората е преводач който лично на мен ми е удобен и на операта и на вивалди.

Install Chrome Extensions

Translator  (от: sailormax) - в настройките за toolbar избираш Google или Bing да ползваш.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвай с това, първата ти дава възможност да инсталираш добавки от магазина на хром, а втората е преводач който лично на мен ми е удобен и на операта и на вивалди.

Install Chrome Extensions

Translator  (от: sailormax) - в настройките за toolbar избираш Google или Bing да ползваш.

Точно това направих още вчера и нещата потръгнаха добре. Доказателство е , че Операта остава и вече е по подразбиране. Благодаря за вниманието!

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване