Съвет за покупка на лаптоп

315 мнения в тази тема

Отговорено

И мен този ми се струва по-добре заради ссд.Другия обаче ме радва повече откъм "геймърската визия".Иначе като параметри не виждам дали има друга разлика освен визията ,ссд и цената?

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Явно си сляп като къртица за да не видиш дребната разлика между 1050 и 1050TI. Не че изобщо има смисъл от купуването на лаптоп за игри, но всеки има правото да си харчи парите за глупости...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мерси РосеНе,бях пропуснал момента с видеото.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте. Старият Compaq взе да здава багажа. Спрял съм се на https://www.computermarket.bg/lenovo-ideapad-520-81bf004ebm.html#yt_tab_additional. Моля мнения, да ли си струва. Отворен съм и за други предложения. Благодаря.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Няма как човек да ти даде мнение без да кажеш, за какво ще се използва!?
Като цяло мощен процесор, РАМ-та може и повече (според мен), слаба видео карта. Отново се връщаме на въпроса, за какво ще се използва?!

Редактирано от vla
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз за Леново  освен за тинкпад серията  хубава дума не съм чул 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз съм с лаптоп Lenovo- (не е тинкпад) и вече 5 години си работи , като пушка. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря за отговорите. Засега ще се използва за интернет, филми, някоя игричка, но знам ли какво ще ми  хрумне след година (примерно Autocad или Photoshop). Заделил съм около 1200 лева и разбира се търся най-изгодното в този ценови клас. На Lenovo се спрях заради IPS, DVD ( имам SSD диск), а и някъде прочетох, че лаптопите им не били лоши. 

Редактирано от emilgb
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Колеги, ако може да дадете съвет за лаптоп, защото аз не ги следя и не се интересувам особено. Питането е за мой приятел, който иска да го купи за родителите му, а те са възрастни. Затова не се учудвайте, от някой изисквания, които има.
Предложете лаптоп 2-ра ръка до 400-500 лева. По възможност да има HDMI, ССД (не е задължително, може и ХДД), препоръчително 15.6" (минимума на ичовете е 14), по възможност с матов екран. Като цяло ще се използва за ровене в нета, гледане на клипчета от нета, филми, музика. Игри няма да се играят!
Бюджета за НОВ, а не 2-ра ръка е 600 лева. Изискванията са същите.
Възможно е да се направи компромис, с някой от изискванията. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Колеги, ако може да дадете съвет за лаптоп, защото аз не ги следя и не се интересувам особено. Питането е за мой приятел, който иска да го купи за родителите му, а те са възрастни. Затова не се учудвайте, от някой изисквания, които има.
Предложете лаптоп 2-ра ръка до 400-500 лева. По възможност да има HDMI, ССД (не е задължително, може и ХДД), препоръчително 15.6" (минимума на ичовете е 14), по възможност с матов екран. Като цяло ще се използва за ровене в нета, гледане на клипчета от нета, филми, музика. Игри няма да се играят!
Бюджета за НОВ, а не 2-ра ръка е 600 лева. Изискванията са същите.
Възможно е да се направи компромис, с някой от изискванията. 

Колега за втора ръка този има HDMI и SSD 13.3" HP SpectreXT Pro

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

vla, виж в Квант сервиз, тези например 

15,6" https://www.kvantservice.com/product/lenovo-thinkpad-t520-13961/ или 

14" https://www.kvantservice.com/product/hp-compaq-elitebook-8460p-13855/

ПП: Имат DisplayPort, който може да се ползва с преходник към HDMI например този .

Редактирано от androns
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте! Спрял съм се на тези два лап-топа. Да подчертая, че гледам основно и цената. Лап-топа ще се ползва основно за гледане на филми, интернет, офис, работа с леки приложения.

https://ardes.bg/product/asus-x540la-dm1052-90nb0b01-m26930-8gb-480ssd-nohdd-118071

https://ardes.bg/product/acer-aspire-3-a315-41-r6r0-nx-gy9ex-003-8gb-120ssd-118252

Редактирано от Lotto76
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз бих взел първия защото :

1. ASUS ми харесват повече от Acer,като общо впечатление от много продукти.

2. По - добър дизайн  ма много по - добър  

3. Греят по - малко. 

4. Intel процесор.

5. По - ниска цена 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вземаш Acer без да се замисляш, много по як процесор и видео карта ,  DDR 4  рам , два хард диска.....и това е май дисплеите са еднакви.....абе тук Ейсара печели.Аз междо другото съм фен на Интел.А и да не забравяме че  ASUS е произлезла от Acer.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ползвам съм 47 лаптопа и мога да твърдя,,че Acer е най-добрата марка,независимо от процесора,на тази марка летят всички операционни системи,проблем е само охлаждането на старите модели.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване