проблем с рам

10 мнения в тази тема

Публикувано

имам следния проблем с паметта:
Имам инсталирани 8гб (2х4гб ddr4 2133 mhz) без никакво видимо натоварване след известно време на работа само с пуснат юторент иотворени 4-5 таба в мозилата потреблението на рам стига до 7.90гб виждам в Task Manager-a ,че основното потребление на рам е от юторент-а .След изключването му потреблението пада на на 5гб след затварянето и на мозилата потреблението пада на 1гб.Какъв може да е проблема.Ползвам последна версия на ютотент свалена от сайта им.Подозирам ,че проблема може да е от актуализациите на windows-a ,Ползвам Windows 7 pro, След последната  инсталация на операционната система пуснах ъпдеитите .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

1. Защо пусна ъпдейтите? Явно не си схванал, че ъпдейтите на Windows 7 целят да го прецакат.

2. Пробвай от разширените настройки на utorrent да ограничиш паметта  която ползва. Ако не, пробвай по - Стара версия.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

защото Данчо след последната инсталация преди и след качване на драивърите  на компютъра не искаше да се гаси от страт менюто от командата shut down,а замръзваше трябваше да го гася от копчето на кутията.

След актуализирането му си заработи нормално .Едното ми предложение да не е промъкнал някой нежелан  ъпдеит или вирус в момента сканирам SSD-то с windowsa с Malwarebytes Anti-Malware Premium v3.7.1.2839 да видя дали някой вирус не се е загнездил и да прави мизерии.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Преди актуализациите на Windows как е било с рам-а ? Питам, защото при мен операта с Win 10 (няма значение Windows-a де какъв е) с няколко отворени страници си взима спокойно 2 ГБ рам. Е, не замръзва на 2 ГБ де, но варира там някъде...Даже стига и до 2.5 ГБ зависи колко и какви сайтове са отворени.   За µTorrent това въобще не е нормално. От друга страна аз по-нова версия от 2.2.1 не ми допадат нещо.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

След като си омазал, всичко с ъпдейтите и сега ще преинсталираш. Сложи си форумния Windows с ъпдейтите на руснаците и вместо прецакания uTorrent използвай qBittorrent. Мозилата в момента е много е зле и аз лично спрях да я използвам. От няколко месеца съм с Opera и е в пъти по-добре. Разбира се в някои сайтове и тя не функционира добре.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Извинявам се, че се включвам в темата на колегата, но не открих начин как да пусна нова.

Как да махна от компютъра (деинсталирам) uTorrent. При опит за деинсталиране ми дава следното съобщение: Error 2.The system cannot find the file specified. В действителност го има и си работи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Извинявам се, че се включвам в темата на колегата, но не открих начин как да пусна нова.

Как да махна от компютъра (деинсталирам) uTorrent. При опит за деинсталиране ми дава следното съобщение: Error 2.The system cannot find the file specified. В действителност го има и си работи.

Например с Revo Uninstaller Pro......... :) Ползвай uTorrent. 2.2.1 много добра и лека версия. Влача я от 8 години насам. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@Pinto

Отиди в  C:\Users\User\AppData\Roaming\uTorrent  папката и изтрий всичко от там. Дори направо може да изтриеш цялата папка.

Редактирано от Неделев
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Например с Revo Uninstaller Pro......... :) Ползвай uTorrent. 2.2.1 много добра и лека версия. Влача я от 8 години насам. 

Евала за uTorrent. 2.2.1 и аз раборя с нея от как се помня....никакви ядове до сега.:cheers:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@Pinto

Отиди в  C:\Users\User\AppData\Roaming\uTorrent  папката и изтрий всичко от там. Дори направо може да изтриеш цялата папка.

Благодаря ти много, махнах го.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване