140 mm вентилатор с 2 пинов connector или преходник

11 мнения в тази тема

Публикувано

Помощ че съм на ръба....много обичам да търся нещо в бг,вчера и ми изпуши захранването(не бях чистил от доста време :Д ) отворих го е преди това последното винче успях да му прецакам главата айде :Д и реших да го тествам пак и видях че вентилатора си е отишал,та сега се опитвам да си намеря 140 мм вентилатор с 2 пинов connector в бг сайтове но се едно търся иглата в сеното...моят е зов някои д ами предложи някои сайт които ги продават такива вентилатори или преходник 3 пин към 2 пин-а ?!?!?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам такъв вентилатор . Погледни само дали е същия дву-пиновия конектор. Имай предвид ,че ако се ползва на 12V e доста мощен. 

ZUEohoL.jpg5LrDv6C.jpg

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Преди време търсих 3 pin to 2 pin конектор за един вентилатор, обърнах българските сайтове за кабели, но никъде не открих. А в чуждите сайтове ги има. Накрая се наложи да сменя вентилатора.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

този 140 мм ли е ? на снимката и да такъв конектор е

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

да , 140 е . Свален е от един KNC Neptun miner.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ще ми го продадеш ли ? :D

Преди време търсих 3 pin to 2 pin конектор за един вентилатор, обърнах българските сайтове за кабели, но никъде не открих. А в чуждите сайтове ги има. Накрая се наложи да сменя вентилатора.

мхм тука сме зле .... тръгнеш си търсиш нещо и няма намиране иначе в aliexpress ми излезна за 2 евро тоя преходник  дори в амазон или ebay мога да намеря такъв вентилатор или преходник но не ми се чака 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ползвай конектора от стария вент.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ползвай конектора от стария вент.

Подкрепям. Режеш, свързваш по японската система усукаши и си готов  Кви преходници, кви 5 лева? 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не разбирам какъв е проблемът... Взимаш какъвто и да е 140 мм. вентилатор и ползваш стария конектор.

И се постарай да пишеш на български, не си в първи клас.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Обикновено в захранванията слагат изключително евтини и шумни вентилатори. Ето аз какво направих. Въпреки, че захранването ми е с 5 годишна гаранция, след няколко месеца вентилатора му стана по-шумен, отколкото мога да понасям. А аз обичам тих компютър. Така, че си купих скъпичък и тих вентилатор ( в моя случай 120мм), монтирах го в захранването, изведох кабела му през някоя от дупките за кабели на кутията на захранването и го забучих в куплунг за вентилатор на дъното. По този начин и оборотите му са динамични и аз мога да си го следя като обороти когато реша. Съветвам те и ти така да направиш. Няма да имаш нужда нито от адаптери, нито да режеш кабела, купуваш си 3 пинов. Идеи за вентилатор: https://www.dekada.com/140mm-вентилатори-c-22_100.html?filter_id=57

Редактирано от Иванов
6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

на захранвето вентилатора не беше много шумен,той май се включва само при високи температури,но иначе вече с pepy86 се разбрах ме,ще ми прати този от снимката а и не ми се занимава с преправяне

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване