Нов браузър блокира реклами с чутовна бързина

14 мнения в тази тема

Отговорено

Пробвах го на Андроид. Да кажем, че след време може и да става, но не го намерих за по - добър от Via, и в никакъв случай не е функционален, като опера 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Но затова пък при Windows работи много добре.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз съм под Windows с него вече, буквално хвърчи. Много съм доволен. Засега оставам с него. За съжаление моята любима Opera стана тежка постепенно, ъпдейт след ъпдейт, почна да увисва или да не се стартира понякога и подобни простотии. А ето един скрийн на разширенията, кооито ползвам за удобство с Brave, като сложих Last Pass на операта за да мога да си прехвърля запазените пароли към Brave, че нямаше друг начин :):

HkLkZUR.png

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Как да си направя account в Brave browser ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще се пробва този браузър. В момента ползвам Мозила и Операно, но и 2-та не се държат особено добре.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@menfis Brave засега не поддържа синхронизация чрез акаунти, като вероятно ще променят това в бъдеще. Сега има някаква синхронизация, която примерно на момента ти позволява да закачиш и синхронизираш примерно компютър с инсталиран Brave към лаптоп или смартфон също с инсталиран Brave.

Редактирано от Иванов
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Само при мен ли това подобие на браузър показва празен прозорец?!?

brave shit

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да не си инсталирал различна версия за системата, или си инсталирал с други отворени програми! 

Иначе, след двуседмичен, напълно натоварен с над 60 разширения от уеб магазина, Смелия замени лисицата и операта за постоянно.Това животно блокира абсолютно всичко, изцяло чисти страници от реклами и тем-подобни... и най-важното е ,че дърпа с 50% по малко рам и процесорна мощ спрямо всички изпробвани браузъри от мен на една и съща машина. Импортва всичко от използваемия ви браузър. Все още е млад, липсват му настройки, но ще се развие със сигурност!

GSUTK4W.jpg

iCw3KY8.jpg

CRVdPBk.jpg

Редактирано от krasibadboy
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не мога да разбера, защо не мога да се логна през този браузър във форума?! 1-вия път се логнах без проблем, но след като пренесох, всички отметки от Лисицата в Брейв не мога дсе логна.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А какво се случва със сайтовете, които изрично изискват изключване на адблокерите, за да видиш съдържанието им? Не се сещам в момента за конкретен такъв, но съм попадал на няколко. А наистина имах нужда от информацията на въпросния сайт! И мога ли (и как) да си организирам отметките в лентата като при Firefox, с userChrome.css файла?

Тъй като явно този браузър е Chrome базиран, а аз нямам много опит с него, ако някой се сеща за аналог на Roomy Bookmarks добавката за Firefox, която отдавна не работи, но идеята ѝ беше да скрива имената на отметките и по този начин събира много по-голям брой в лентата. Имената се показват само при посочване с мишката, Това прави и въпросният .css файл.

Корекция - намерих въпросната добавка Roomy Bookmarks, работи без проблеми!

Редактирано от Mirgogo
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не мога да разбера, защо не мога да се логна през този браузър във форума?! 1-вия път се логнах без проблем, но след като пренесох, всички отметки от Лисицата в Брейв не мога дсе логна.

Изчисти си бисквитките, рестартирай и си ти.

А какво се случва със сайтовете, които изрично изискват изключване на адблокерите, за да видиш съдържанието им? Не се сещам в момента за конкретен такъв, но съм попадал на няколко. А наистина имах нужда от информацията на въпросния сайт!

Цъкаш горе в дясно на иконката, изключваш защитата и си готов.

H2sikbo.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, същото като с ublock... 

Честно казано малко е дървен този браузър засега. И не ме устройва както Firefox. А и не виждам да е супер бърз... Може и да стане нещо след време, но засега ще си карам на лисицата. Поредният браузър, който опитвам безуспешно. Явно съм си "моногамен"  :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да си призная, очаквах много повече. На стария ми хардуер, мислех, че ще е по-бърз от опера. Не е. Да не говорим, че вивалди ще му сплеска главата. Сигурно ще е добър някой ден, но в момента е браузър.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване