XIAOMI Mijia - универсално IR отдалечено управление

4 мнения в тази тема

Публикувано

VhhIAvS.png0n4wasN.jpgCcAGLQ1.jpgHw7D8qU.jpg1eddK46.jpg

Чудесно начало за Вашия умен дом!
Универсално дистанционно управление за всякакви домашни уреди с IR управление - климатици, телевизори, роботи, вентилатори, осветление и др. Без ограничение на броя устройства!
Управлението се осъществява чрез свързване на у-вото към домашната Wi-Fi мрежа и оттам - към отдалечен сървър. По този начин можете да имате достъп до всичките си уреди без значение в коя точка на света се намирате! Изпробвано и работещо, забавянето на командите е по-малко от секунда!
Работи чрез приложението MiHome, безплатно за Android и iOS.
ВАЖНО: При инсталацията на приложението се избира регион Китай и език Английски! При iOS е нужно първоначалното инициализиране през Bluetooth да стане с ръчно избиране на Mi Remote, при Android откриването става с автоматично сканиране.
Функции:
Дистанционно управление
Контрол на времето - различни сценарии
Всички уреди с 1 управление
360-градусов контрол на всички ъгли
Супер дистанционно управление на дълги разстояния, над 10 метра
Черен материал с намаляване на дифузното отражение и подобряване на инфрачервеното проникване
Контрол чрез приложение
Спецификации:
Размери на продукта: 100 мм х 25 мм
Нето тегло: 88 гр.
Цвят - черен
Мрежова свързаност: Wi-Fi b / g / n
Захранване - 5Vdc
В момента има налични 4 бр. на цена от 40 лв. Доставката е от мен!

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Георги Миргов колко гаранция даваш?

Редактирано от androns
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

То става , ама трябва да имаш по едно такова във всички стаи с техника.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Ясно че, че ако имате устройства в различни стаи, то следва да имате Mijia във всяка стая, все пак работи по WiFi/IR. Ако искате да е само едно у-во, то се предполага полагане на кабели - кой има нужда от това? А ако се разгледаш из интернет (има достатъчно клипове и информация), ще видиш, че това е само едно от многото у-ва за Умен дом. Има още много, въпросът е на кого какво му трябва.

Лично аз го ползвам вече няколко месеца и съм доволен - няма загуба на връзка, нужда от рестарт и т.н. Единствената по-тънка част е първоначалната инсталация. За което и лично съм подготвил ръководство.

Редактирано от Mirgogo
5

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване