Проблем с boot на лаптоп

6 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте! Имам проблем с боотването на флашка при лаптоп prestigo 133s. Какво ли не опитах, флашката не се боотва. Някой ако знае нещо, моля за съвет 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Никаква информация ,каква ОС се опитваш да инсталираш ? флашката сигурно ли е ,че е направана ,като трябва ,да е ботваща ? биос разпознава ли флашката ? secure boot спрян ли е ? fast boot и UEFI-то променени ли са на Legacy ? може да си питаме до утре и да даваме предложения .Кажи какво си опитал ,че врачки във форума мисля ,че няма .Ползвай търсачката и на форума има доста уроци ,които ще са ти от полза .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Windows 10 и да сигурна е флашката. Направил съм я със стрелец и от там боотва уйна, обаче тези опции които ми ги казваш не ги намирам в биоса

Редактирано от Mirgogo
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Какъв формат е дяла на който се опитваш да инсталираш ?Флашката разпознава ли се от биос ?  Когато влезнеш в биос има ли опция BOOT OVERRIDE ? от там избери флашката да боотва или при зареждане  клавиши fn+f7 и избираш флашката .Що ли си мисля ,че не си напарвил флашката ,както трябва .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Направих отделна флашка с уйн 10 и го разпозна, но др ми флашка която е със стрелец, не знам защо не я намира, а скоро преинсталирах компютър с нея, нямаше проблем 

Редактирано от Mirgogo
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Щот е с Биос, а флашката е за уефи или обратно 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване