Проблем с Forz@ Horizon 4

12 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, от доста време поигравам на тази игра, но от вчера не тръгва и на двата ми компютъра - стартовия екран само примигва. Ползвам репака на Fit Girl. Всички трикове със Riva Tuner-a, блокирането във защитната стена са направени, то реално аз нищо не съм променял. Някакви идеи и възможно ли е проблема да e м@крософт? Как е положението при вас?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да не би дефендера да ти е изтрила кракнатите файлове ? Дефендера много обича да го прави.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не, всичко си стои, а на дефендъра винаги му давам като exclusion целия дял с игрите и нямам проблеми. Всичко тръгна оттам, че на дъщеря ми на компа не тръгна. Инсталирах нов уин, който съм направил с цифров лиценз благодарение на форума, сложих и играта, visual C++ пълен комплект и играта изгря. След първия рестарт и опит за стартиране - не тръгва. Рекох, че нещо е станало по моя вина и тръгнах да погледна настройките на защитната стена на моя комп за сравнение. Изненадата беше тотална, когато и там се случи същия проблем, по същото време, а през деня играх поне 3 часа без никакъв проблем. Затова се усъмних в М$. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Включен ли ти е "режима за разработчици"? Играта го иска и няма да тръгне без него. (Настройки, Актуализиране и защита, За разработчици, Режим за разработчици) Може някоя програма или приложение да го е изключила. По "default" тази опция е изключена. Трябва специално да влезеш и да я пуснеш.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В "Моите документи" намери папката на играта и я изтрии.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Режима за разработчици разбира се, че е включен. Играта не записва в "мойте документи", ако на някой му се наложи преинсталация  или просто да си извади прогреса, това е пътя - "%LOCALAPPDATA%\Packages\Microsoft.SunriseBaseGame_8wekyb3d8bbwe\LocalState\SAVES"  

В крайна сметка всичко заработи прекрасно, но с цената на нов уиндолс. Имах мерак да го оправя без преинсталация, но не проработи нищо от това, което изчетох из нета, а пък и не бях преинсталирал повече от година. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Забрани ъпдейтите, защото съм почти сигурен че е било от някой такъв. Иначе от нищото няма как да спре играта да работи.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

По принцип играта (след всяко обновяване) си искаше последния ъпдейт на W10... иначе не палеше.

Редактирано от Evolution
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не е от ъпдейтите. Сега е с последни ъпдейти на уиндолс 1909 и всичко върви перфектно, както си беше и преди да се прецака. Просто съвпадението, че ми спря в сходно време на две машини, ме притесни, че от м$ са ни хванали цаката.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам в случая от какво може да е било...., но не изключвам варианта и да е бъг в играта... Навремето Counter-Strike Global Offensive върви, върви, та нещо  и стане и спира да стартира играта. Сега гледам, че не ми ги прави тия номера.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@Ground Zero SPL какъв skill group си? Global, Silver? :D

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@Ground Zero SPL какъв skill group си? Global, Silver? :D

Де да знам :D Я тия игри ги цъкам няколко пъти в годината. Редовно си карам влако (Train Sim World 2020) и си питам ушите.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване