32 мнения в тази тема

Отговорено

Да обаче при мен не излиза опция за BackUp на контактите,защо така?

Съжалявам за късният отговор, но сега прочитам въпроса ти. Това какво се показва зависи от модела на телефона. Шота, който виждаш горе е от Nokia N80, и при нея я има тази опция. А при HTC HD2 я няма. Виждам, че твоят телефон също е HTC, и ако е с Windows Mobile, след като го свържеш към компютъра пусни Windows Mobile Device Center и можеш да синхронизираш всичко. Също ако си с Windows Mobile може да ползваш безплатната услуга на Microsoft - My Phone, където може да синхронизираш всичко през въздуха и ти се пази на онлайн сървър, до който имаш достъп чрез live акаунта си. Така дори да смениш/изгубиш телефона цялото ти съдържание се пази.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Инсталирах този драйвер,но не ми тръгва,уж всичко е нормално,но като цъкна от моя компютър на създадената папка ми дава грешка,защо така ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

и аз имам мн странен проблем исписва ми товаpost-676145-078248000 1286290462_thumb.p

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Съвсем не отдавна имах проблеми с инсталация на блутут устройство (външно).Естествено windows не откри нужните драйвери и инсталирах това

http://www.zamunda.net/details.php?id=164318&hit=1

wsi`

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

bt.jpg

Темата и първото мнение са изцяло обновени. Добавена е най-новата версия на драйвера, който вече поддържа и Bluetooth v 3.0. Вече има два файла за сваляне - първият е прикаченият SetupBtwDownloadSE.zip. Това е малък инсталационен файл, който се свързва с Интернет, проверява наличният хардуер и спрямо него, тегли необходимите файлове, за да завърши инсталацията. Този е препоръчителният, за да може да извлечете максималното от вашият хардуер. Ако програмата не успее да засече вашият Bluetooth - не се поддържат всички видове адаптери, то може да пробвате и със вторият файл. Вторият файл съдържа най-новата версия V7 и е архив на всички файлове, които се свалят от първият и има по-голяма вероятност да заработят, защото не се преминава през проверката за поддържан Bluetooth. Архивът е почти 60МВ.

Цялата налична информация е дадена в мнението, също има добавени връзки за повече информация. Ако имате проблем с инсталацията, или просто не става и по двата начина, то вашият адаптер просто не се поддържа. Няма голям смисъл да пишете тук, вече е обсъждано, така че разгледайте темата добре, преди да пишете каквото и да било.
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз не мога да си сваля тази програма, защото като цъкна тук (на първия или на втория линк) 9TW2J.png

ми излиза това P8VOK.png

Явно сайтът не работи или не съществува такъв линк! Тогава от къде да си я изтегля :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Връзките се оправени, явно нещо се е прецакало и аз не знам какво, защото файловете си стоят. Извинявам се за неудобството. ЧНГ!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване