Проблем с Windows 7 Bulgaria

33 мнения в тази тема

Публикувано

Както вероятно сте разбрали и нас не ни подминаха момченцата, които нямат друга работа освен да се упражняват колко са добри хакери.

За съжаление, нашите любезни домакини от хостинга ни отказаха нужната помощ, така че сме с база данни от 31.12.2009. Това за да няма въпроси - къде ми е темата.

Извиняваме се за неудобството. Отново искам да поясня - беше хакнат хостинга ни, а не форума!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А с хората които са се регистрирали от 31-ви до сега какво става? :bn: Пак ли трябва да се регистрират?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз ко казах

най вероятно

гоблените ордж редовно си го атакуват тя жената вече е свикнала

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Естествено, че ще трябва пак да се регистрират!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не мислех, че ще нямате базата данни. Съжалявам , няма да се повтори. :ag: :ag:

майтап де, да не земе да ма баннете. гадна работа , ама кво да се прави.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И форума в който съм част от управата му преди време беше хакнат,лично аз също...доста теми и файлове заминаха на кино...голяма гадост са тия момченца,да хакват NASA,FBI...пък що и тях...да си хакнат главите най-добре :wall:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз се чудя що в чата замлъкнахте :ag::dance:

ае що нямам аватар :blink:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

тия хакерски програми трябва да ги забранят със Закон, или поне да има някъв вариянт да се вижда от каде е хакнат сайта, и на това животно дето го е направило, да му спрът не нета ами всички кабели да му махнат в къщата

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хайде горе главите! Ние не сме за един ден-няма да се дадем лесно! Просто трябва да го имаме вече едно наум и да си пазим бази данни и в къщи(тези, които могат, естествено) Лошото е, че не зависи от нас :wall: Но животът продължава-и ние също!!! :f-harhar:

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

що не хакват нещо друго като НАСА , ИНТЕРПОл и т.н. :wall: :wall: :wall:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хайде горе главите! Ние не сме за един ден-няма да се дадем лесно! Просто трябва да го имаме вече едно наум и да си пазим бази данни и в къщи(тези, които могат, естествено) Лошото е, че не зависи от нас :wall: Но животът продължава-и ние също!!! :f-harhar:

http://#' target="_blank">

аз 2 пъти си губих всичко от харда, така че трябва да си имаме 1 наум

;)
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

що не хакват нещо друго като НАСА , ИНТЕРПОл и т.н. :wall: :wall: :wall:

спокойно най ме изкефи когато видях в сайта на бтв кога беше не си спомням "Hacked by (не си спомням)" мега смях беше :haha:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте!!!

Не виждам защо на някой човек би му се приискало да "хаква" такъв хубав,добре изработен и безкрайно полезен сайт с форум,уроци и какво ли още не.

Особенно за една сравнително нова операционна система!!!

Затова,нека всички потребители,поне тези на които този сайт и форум им е помогнал,да не допускаме вече това да се случва!!!

Искам да кажа,че аз съм просто потребител на този форум и не сум от администраторите.

:thankyou: на всички за тяхната помощ!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

тия хакерски програми трябва да ги забранят със Закон, или поне да има някъв вариянт да се вижда от каде е хакнат сайта, и на това животно дето го е направило, да му спрът не нета ами всички кабели да му махнат в къщата

проблема е, че хакерчетата най-вероятно не са българи, а едни близкоизточни ла*на и не можем да ги барнем

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

лапешка му работа

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аве,Борка,дали са,от изток или запад,може ли с точност да се каже,малко ме съмнява. :naughty:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Важното е че сайта е отново онаин така че редовно да се правят бакъпи на базата данни и FTP-то

доколкото знам голяма част от хостингите го поддържат (моя го поддържа за вашия незнам ) автоматично да прави бакъп :)

http://#' target="_blank">

ееееее да го бяхте върнали в времето когато не беше постната темата която искам да се махне :D но това са само мечти ( защото не е сложно да се изтрие дадената акартинка през FTP като BMW го е толкова страх.. Копира целия пост сеива го с Notepad за по сигурно в *.txt изтрива картинката и готово ако нещо се омаже бръща старото и готово

Като е толкова голям фен на BMW и аз съм фен :D мога да му помогна с навигацията :P имам карта на българия за e46 и последния firmware с 3D view :P

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хакерска му работа. Ако не друго поне се сплоти колектива. ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:cry:

На мен ми беше станало много тъпо снощи, като умря форума. Яд ме е че се затриха полезни теми и мнения (без да броя спама).

Въпреки всичко реакцията беше много бърза. В един друг форум беше станала подобна атака е с дни не работеше.

Важното е, че всичко вече е наред.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

немога да разбера на хакерите какво удоволствие им предоставя това да хакват сайтове .. аз ако бях хакер би ми било забавно да хаквам сайтове например zamunda , arenabg , data.bg , btv , vbox7 а не такива като този сайт за полезна информация :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И ти се изказа неподготвен.Като хакнеш замунда много ли ще ти е приятно да няма от къде да си изтегля един филм.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Що не четете бе? Казаха ви, че е хакнат хоста, а не форума.

Ама и форума стана бавен де.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

penmark ти от доста време се оплакваш, че форумът е бавен, аз не съм забелязвал такъв проблем, понякога спира за по 20-30 секунди, но когато зарежда бавно обикновено целият ми нет е бавен... така е при мен поне...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хакерчета има и ще има винаги.

Най важното е, че екипа е рейгирал бързо и адекватно и

windows7bulgaria.com

го има и всички се радват на работата му.

Благодарности и от мене за вашия труд и положени усилия.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

n1k последния път като се оплаках от бавен форум, Бийтфан го оправи. И до вчера никакъв проблем. :bn:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване