Позволяване на субтитрите в Windows Media Player

33 мнения в тази тема

Отговорено

И при мен станаха нещата, гледах един филм.... след 2-3 дена (днес) като пуснах друг филм през WMP ми излези някакъв ерорр https://windows7bulgaria.com/uploads/images/1301416409-U3473.jpg

ПС: И при бсплеър-а ми да вата този ерорр

ПС1: Оправих се. Премахнах директвобсубс. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз се чудя защо барате файла mfpmp.exe. Като единствено, което трябва да се направи е да се регистрира VSFilter.dll в системата, за да има субтитри.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре направих абсолютно всичко, което е написано по-отгоре от "username1" не се показват никакви грешки, но все едно съм правил всичко на празно...Никакво подобрение. Отново не се показват субтитрите... Само на WMP е така.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В Windows 7, Media Player 12 не показва субтитри във формати като srt, sub, etc дори и ако сме инсталирали Direct VobSub. В случая за да позволим субтитрите в Media Player е нужно да преименуваме системен файл на име mfpmp.exe. Файла се намира в C:WindowsSystem32. Но преди това трябва да вземем правата над него, за да може да го преименуваме. В друг случай ще се покаже съобщение за грешка:

При мен се получи като преименувах субтитрите да са със същото име като видео файла и двете да са в една папка.Темата беше полезна и за мен.Благодаря и се извинявам че го правя тук,но не открих червения бутон.
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И при мен станаха нещата, гледах един филм.... след 2-3 дена (днес) като пуснах друг филм през WMP ми излези някакъв ерорр https://windows7bulgaria.com/uploads/images/1301416409-U3473.jpg

ПС: И при бсплеър-а ми да вата този ерорр

ПС1: Оправих се. Премахнах директвобсубс. smile.gif

Проблемът не е в кодеците,а в субтитрите.Има синтактична грешка.Ето решение: click

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

При мен се получи БЕЗ да преименувам "системен файл на име mfpmp.exe"(цитат от пост N1)

Изпълнете стъпка 3 и инсталирайте Direct VobSub.

За да тръгнат субтитрите те трябва да са със същото име като видео файла, който върви.(цитат от пост N1)

7682dsad.jpg

Трябва да се намират в една и съща папка!!! Изпробвах, ако не са в една и съща папка, не тръгват!

ПП Също трябва да имате инсталиран Media Player Codec Pack или Windows 7 Codec Pack

Редактирано от mikibig
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами сменете си плеара!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ти дата и час гледаш ли?...или ей така за спорта си пишеш?...18 юли 2013...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване