Български езиков пакет за Windows 7 x86 + x64

45 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

сега ще видя,хиляди благодарнос ти че се заехте със моя проблем.

да ,знам къде е но точно това със черненото загръждение го нямам като обция,доколко то четох и разбрах заради тази кръпка несе показва,но не съм сигорен да ли съм разбрал.

Редактирано от trieste11
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Трябва ти вистализатор ,пиши в гугъл или ,прочети коментара на Мечо Пух, по нагоре.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

здр имам един сложен въпрос- Vistalizator работи ли на Windows 7 Home Premium SP1!

Редактирано от trieste11
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

да.цък

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вистализатор работи на сп1, само трябва да се зададе compatibility mode. После като се избере езика, Mode* да се смени Express Internal ако е нужно.

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз сън със Windows 7 SP1 v.6.1.7601,Home Premium.Не мога да открия никакъв БГ.Пакет за тази система.Помагайте.....Вече три дена ровичкам в нета няма и няма.А от тука където съм не може да се влиза в Замундата и........още по малка вероятност нещо да открия.Тука моята информация във форума е на другия ми комп.,от него се регнах тука.

Редактирано от yordanmen
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Off Topic
Къде си, та не можеш да влизаш в Замунда .За да не спамим в темата ако искаш на лс .Ако си в чужбина ще се опитам да помогна и разбира се, трябва да имаш и рег.
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В Испанско имат проблем със Замунда, но я виж този линк http://www.froggie.sk/download.html

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Имам няколко въпросчета..Имам Lenovo T500 с оргинален Датски Windows 7 (Centrino).Единият ми върпос е дали мога да го направя на Български език,ако ли пък не-поне на Английски :) Другият ми върпос е дали някой може поне малко да помогне,че хич ме няма..:(

Благодаря Предварително!! :thumbup::yahoo::ag:

Пак съм аз и съжалявам,ако спамя...Прочетох Ви кометарите и се оказва,че Вистализатора ще помогне при Windows Experience Index..или пък не..:х:х ] Също така,като влезна в Контрол Панел-Смяна на език,нямам тази възможност да смениш езика на Windows-a :(

Редактирано от mircata
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Vistalizator For Windows 7 SP1 Adds Launguage Pack (MUI) To Any Edition

ТУК

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз сън със Windows 7 SP1 v.6.1.7601,Home Premium.Не мога да открия никакъв БГ.Пакет за тази система.Помагайте.....Вече три дена ровичкам в нета няма и няма.А от тука където съм не може да се влиза в Замундата и........още по малка вероятност нещо да открия.Тука моята информация във форума е на другия ми комп.,от него се регнах тука.

Точно със същия windows съм и аз... Значи на мене не ми е проблем английския интерфейс, но все пак българския ми харесва повече. Има ли някой запознат дали изобщо ще излезне езиков пъкет за HP 7601 и до колко време. До колкото знам тези вистализатори увреждали самата ОС, но не съм запознат точно как и по тази причина не искам да си слагам вистализатор. Компютъра ми е купен от Чехия, но на самата инсталация си избрах Английски и тъпото е, че мога да си ги сменям тези 2 езика, когато си поискам, следователно са инсталирани езикови пакети?!?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

bdimchevski, Не няма да излезе езиков пакет за уиндоус 7 различен от ултимейт,така,че единственият вариант е с вистализатор +MUI за съответният език,в случая при теб български.Вистализатора изобщо не уврежда ОС,той добавя липсващото меню за езиците при уиндоуси различни от ултимейт може да погледнеш тук

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Щом казваш ще го инсталирам... то се е видяло, че друг начин не съществува :ag: Мерси много :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз съм с bg_windows_7_home_premium_with_sp1_x86_dvd_u_676671, но искам да мина на английски език. Пробвах начина с регион и език но нестава.

Бихте ли ме посъветвали какво да направя?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

xristakis както sando в предишният пост е обяснил само,че теглиш това :arrow:https://i.imgur.com/t89CQ.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Malko kusno pomagam no pone zn che gonapravih

Ако си със уиндоус 7 хом премиум там такава опция за смяна на езика няма трябва ти .ехе файла. Според архитектурата на компютъра си вече избираш х86 или х64.

Надявам се да съм помогнал. Ас съм на 14 и имам богат опит специално с Уиндоус ОС.

Ако искате да се свържем пишете ми във фейсбук.

Bash Maistora Hehe(Kupondjiqta we) :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Нарушена т.1 от Правилата на форума/Модератор
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

......

Давате съвети по въпрос поставен преди близо 4 месеца, сигурно отдавна е решен.

Не е лошо като сте "Bash Maistora" да наблегнете малко на българския език и правописа, че да може да се разбират съветите Ви

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бихте ли ми казали какво да правя ? https://i.imgur.com/cL7IKpD.png

Как да го направя на български език ?

Не става с ъпдейт защото ги няма езиковите пакети ;х

Редактирано от Nikola_691880
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

:kick: :kick: :kick: :kick: :kick: :kick: :kick:

Първо като те гледам си си сговнил вече Windows-a.

Да кажем, че от четвърт век, има фонетична подредба на БГ език.

А в Vista i Windows 7 са си вградени.

Колкото до БГ езика ти трябва това.

http://www.froggie.sk/screens.html

ПП

Повече не слагай това изчадие на компютъра си.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, имам следният проблем. Инсталирах си Windows 7 Home Premium без български езиков пакет и за да не преинсталирам използвах вистализотора. На единият ми комп стана и всичко вече е на Бг, на другия обаче всичко в IE8 ми остана на en. Срещам en и някъде из компа. Какво съм направила и как да се корегирам?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване