Относно качването на изображения

24 мнения в тази тема

Публикувано

Забелязвам, че доста потребители качват снимките или аватарите си в picbg.net. В последно време обаче сървърите им имат проблеми и в резултат снимките ви се зареждат много бавно или изобщо не се зареждат. Забавя се и зареждането на страниците във форума.

Препоръчвам ви да използвате възможностите на форума за качване на файлове - можете и аватара си да качите на нашия сървър, а също така да прикачите снимка или файл към поста си.

post-1-1250613373_thumb.png

По този начин вашите снимки ще се зареждат веднага и без проблеми :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Наистина техния сървър създава доста проблеми, а и не си помисляйте за битбукети на замунди. Този форум си има всичко, което трябва да има един форум, даже си има и някои благинки :yahoo:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И аз това им се чудя на хората :)

Този форум е направен да лети, те бягат и махат с ръце.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И аз това им се чудя на хората :)

Този форум е направен да лети, те бягат и махат с ръце.

Ти явно не си летял и за това не знаеш но за да полетиш трябва да махаш с ръце(криле) :dance::f-harhar::yahoo: и колкото посилно махаш по-високо и по-далеч отлиташ.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Страхотно е че можем да си качваме снимките и аватарите тук ама да можехме да качваме и подписите тук щеше да е върха :):yahoo:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Страхотно е че можем да си качваме снимките и аватарите тук ама да можехме да качваме и подписите тук щеше да е върха :):yahoo:

Да,наистина добра идея е да се качват подписите тук. :thumbup::yahoo:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И виждам, че доста хора си слагат картинки за подписи, та ако може да оточним добър сървър, в който да ги качваме или както по-горе казват, да ги качваме тук. тук съм дал едно предложение.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търсих в инструментите на форума как се изтриват мои файлове( най-вече снимки), дето са вече стари и видяни. Има ли такъв начин?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не. По принцип във форума качваме снимки чрез интегрирания ъплоуд към Imgur и буона Качи снимка. Така че снимките не са качени във форума.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И тези ли са там? Повечето са чрез бутона " изберете файловете". Освен това виждам , че има лимит- и той ли е за Имгур? Като се напълни лимита, какво ще стане? Извинявам се за досадните въпроси, но мисля че е хубаво да знаем какво става със снимките.

44.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

50 изображения на IP за час. Това пише на сайта
Ако случайно запълним лимита - ще почакаме един час. ;)
https://help.imgur.com/hc/en-us/articles/115000083326

Редактирано от Mike_Toreno
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Написаното не отговаря на въпроса-всичко ли е в Имгур, или има и във форума. Преди време, след използване на бутона " изберете файлове" , ми беше направена забележка да не товаря форума, а да използвам от дясно "Качи снимка", която насочва към въпросния Имгур. Всичко това ме накара да мисля, че има мои файлове на две места. И ако има в Имгур, аз там имам акаунт, как да се добера до моите файлове от форума, за да ги изтрия. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тези файлове, които са качвани не можеш да ги изтриеш с твоят акаунт.Можеш да триеш само това, което си качвал ти от твоят акаунт.
А иначе, предполагам, че качването на файлове е към някакъв друг хостинг и за това. Кое към къде е - предстои някой да отговори.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@B3M2W0 - не знам какво ти е хрумнало и защо си мислиш, че всеки един потребител във форума си има специална папка, само с неговите файлове и снимки. Всичко, което се качи във форума е разделено по месец - тоест качени файлове в папка за месец април, за месец май и.т.н. Няма как да изтрия САМО твоите файлове, дори и да искам, защото не ги знам къде са и с какви имена. Да не говорим, че винаги съм съветвал да не се качват снимки във форума чрез "изберете файлове", защото се заема ценно пространство от хостинга за глупави снимки, които няма да са актуални след 2-3 месеца. С тази цел е и лимита - за да се ограничи безразборно качване. Относно файловете, качени в Imgur, те не са към никакъв акаунт и нямам достъп и до тях. Надявам се това отговаря на въпросите ти :)

Редактирано от Иванов
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

@B3M2W0 - не знам какво ти е хрумнало :)

@B3M2W0 -  защото се заема ценно пространство от хостинга за глупави снимки :)

Сори, бай Иванов, не снимките са глупави, а твоя хостинг, дето не позволява всеки да си види какво е качвал и да изтрие излишното. Имало лимит-и какво става, след запълване на лимита? Спираме да можем да качваме? Що не се поразходиш по други форуми и да видиш как става това? Когато публикувам снимки, не искам да се виждат разни линкове, а снимките! Напълно споделям това, дето е написано от теб като мото отдолу.

https://i.imgur.com/ehdkz2w.png

f0gJR5M.png

Редактирано от Mirgogo
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Съжалявам, това са правилата в нашия форум. Това, че всички останали потребители успяват да използват системата за качване на снимки, и снимките им се визуализират, а не са като линк, означава че проблема е в теб. Редактора за писане на мнение си има достатъчно на брой полезни и практични бутончета (иконки), може да отделиш време да се запознаеш с тях :)

Редактирано от Иванов
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не мисля, че  е редно да се трият снимките.  Те се качват 

към определен пост, с определена причина. 
Използването на imgur е идеалното решение. Така можем да 

качваме снимки, без да товарим хостинга на форума (за който 

се плаща) Ако някой иска да има контрол върху снимките си, 

то просто да си направи акаунт в сайта и да си трие това, 

което му е на сърце. Дори да не беше внедрена във Форума.
Но фактът, че Иванов се е  постарал е показателен. Това е 

улеснение за потребителя. (Чудили сте се кой е по-добрият 

сайт за снимки, нали ? :) )
А за данните от камерата... 
Мисля, че е  леко излишно. Поне за мен, това би имало 

смисъл, ако се въввеждат ръчни настройки. 
Не виждам какво интересно има в това да се изтипосва 

автоматичният режим на камерата. Това разбира се е мое 

мнение. ;) 

А сега по темичката :) 
Малко спомени от Дряновкия Манстир 
http://short.bg/yPk5M

http://short.bg/woZMK

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

https://i.imgur.com/As8bNMP.jpgAs8bNMP.jpg

Много си прав за изтриването, че не е хубаво, но като се има пред вид, че с него се стремим да разтоварим въпросния хостинг, би трябвало да е възможно.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@B3M2W0  Може, може всичко става ;) 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много хубаво, но ще трябва да мина поне шест месечни курсове за изпълнение на това предписание, нещо не го виждам в честа употреба. Аз имам акаунт в Имгур, но през него не може да се видят снимки, качени от форума. А всичко би могло да се направи толкова лесно-едно квадратче, един чек в него и изтриване-както е по белия свят. Дали няма кой да го направи или е нарочно така?

Редактирано от B3M2W0
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

There is an upload limit of 50 images per IP address per hour. There is no upload limit per account, so upload to your heart's desire! 
С две думи... 
Има лимит от 50 снимки за час на IP адрес.
А за регистрирани потребители (като теб и мен) - дори и той отпада!
Сега искам да ми кажеш една логична причина да се трият снимки, освен, ако не искаш да промениш нещо!
Ако искаш да имаш контрол над снимките си - просто споделяй линкове от акаунта си. И си трий на воля!
Но защо ? Нали постът и снимката към него е направен да се вижда от всички ?Ама като си се навил да триеш... Да, форуми различни. Има такива, в които мога и мнението си да затрия по всяко време. Тук системата е такава. Не е болка за умиране. Има достатъчно лесно решение. Има форуми, които изобщо нямат система за качване ? Какво правим тогава ? :ag:
Курсове ? Защо ?
Кое му е сложното ?  Използваш формата за снимка, определяш размера и можеш да я изтриеш както от тук, така и от акаунта си. Аз няма да трия. Това пак е из Дряновския Манастир. :)
Една красотичка, на която се радвам.
VTN4PtA.jpg

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Много хубаво, но ще трябва да мина поне шест месечни курсове за изпълнение на това предписание, нещо не го виждам в честа употреба. Аз имам акаунт в Имгур, но през него не може да се видят снимки, качени от форума. А всичко би могло да се направи толкова лесно-едно квадратче, един чек в него и изтриване-както е по белия свят. Дали няма кой да го направи или е нарочно така?

Не схващам проблема. Идеята е когато си качил нещо във форума, то да си остане в него.

Ако качиш файл и след седмица го изтриеш, в поста ти ще стои празно а не файла. 

В случай, че много държиш да триеш това което си публикувал, качвай снимките в акаунта си в имгур и в поста пействай линка в инструмента за картини над полето за писане.

Лично аз не одобрявам изтриването на каквото и да е от постовете. 

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Едно разумно отношение! Ще те послушам и с това мисля, че темата е изчерпана.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Доста време ти отне за да разбереш нещо съвсем елементарно, което се опитвахме да ти обясним няколко човека вече няколко дни. Заключвам темата!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.