Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Свободна позиция в екипа на Windows 7 BG

7 мнения в тази тема

Публикувано

Екипът на форума има нужда от човек, който да се занимава с раздела за драйвери: http://www.windows7bg.com/index.php?showforum=12

Това означава да се следят редовно най-големите сайтове на производители като ATI, Nvidia, Realtek и.т.н. и да се ъпдейтват съответните теми възможно най-рано с актуалните версии. Също да се следят темите във форума за проблемите с драйвери и техните решения. Често в темите се дават линкове към трудно намиращи се драйвери или към сайтове на производители, които не всеки знае. МОже да се създаде отделна тема в раздела за линкове към официалните сайтове на най-известните производители на хардуер, както и отделни теми за специфичните проблеми и решения.

Този който заеме въпросната позиция, ще получи специален ранг, както и възможността да редактира по всяко време темите и мненията в раздела.

Очакваме вашите кандидатури :rolleyes:

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

На Лс или тук в темата

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има един руски сайт на който веднага се качват най-новите драйвери за всевъзможен хардуер:

http://www.x-drivers.ru/catalog/drivers/index.html

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не ми трябва сайт, а човек с достатъчно свободно време и желание да се занимава с това във форума :)

п.п. Предпочитам желаещите да пишат в тази тема, за това е отворена. Нямам желание да водя безкрайна кореспонденция на ЛС!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Aз имам достатъчно свободно време и мисля ,че съм достатъчно отговорен да се справя със задачата. Разбирам достатъчно от компютри и проблемите свързани с тях

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И аз мисля, че ще мога да се справя .. редовен съм в форума .. не от скоро съм потребител на форума .. разбирам достатъчно от компютри, за да мога да се справя с това .. :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз също мога да се справя с поставената задача мнг добре познавам драйверите и проблемите които могат да възникнат в процеса на работа с тях и има доста богата база дани с версиите на тези и други драйвери :), освен това изучавам електроника във военния университет където трябжа да изучавам дори и езиците от ниско ниво на който се програмират драйвери, биюси ,фреимуари и други. :) 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.