Търся програма....

213 мнения в тази тема

Публикувано

Добър вечер.Ето и проблема ми.Търся начин да запиша на DVD диск файлове свалени от youtube.Предполагам,че като за начало ще ми трябва програма за да ги конвертирам в друг формат различен от този,който е в youtube.Дано съм пуснала темата в правилния форум ако не е така моля да ме извините.

Някой ако знае и може да помогне.Благодаря.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А би ли казал в какъв точно формат ги сваляш? Защото можеш да погледнеш ТАЗИ програма - аз я ползвам и съм много доволен.

Разгледай и другите програми в Portable каталога.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добър вечер.Ето и проблема ми.Търся начин да запиша на DVD диск файлове свалени от youtube.Предполагам,че като за начало ще ми трябва програма за да ги конвертирам в друг формат различен от този,който е в youtube.Дано съм пуснала темата в правилния форум ако не е така моля да ме извините.

http://download.cnet.com/YouTube-Downloader/3000-2071_4-10647340.html

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В различните браузъри(ползвам ТАЗИ в Опера, но съм сигурен че има и за фокс и хром) има добавки, които ти позволяват да изтеглиш видеото направо в .mp4 формат и направо мяташ на диска. Това в случай че DVD-то ще се гледа на компютър, ако ще се гледа на отделен DVD плеър, би трябвало да го прочете, ако има DIVX поддръжка.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Значи, да приемем че файловете вече са на харда и искаш да ги запишеш на диск, щом засягаш и конвертиране, вероятно ще ги гледаш на нещо различно от компютър. Ако е на ДиВиДи-то програмата, която ти трябва (според мен) е VSO ConvertXtoDVD ще я намериш в торент тракерите (не ти давам линк, защото гледам тука много се пише с червено....) ако ще гледаш на друг компютър, който не поддържа всички видео формати (от youtube ще са или mp4 или flv) добър избор би бил програмата DVDFab, с нея лесно ще можеш да конвертираш в желан от теб формат и после да запишеш на диск.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Значи, да приемем че файловете вече са на харда и искаш да ги запишеш на диск, щом засягаш и конвертиране, вероятно ще ги гледаш на нещо различно от компютър. Ако е на ДиВиДи-то програмата, която ти трябва (според мен) е VSO ConvertXtoDVD ще я намериш в торент тракерите (не ти давам линк, защото гледам тука много се пише с червено....) ако ще гледаш на друг компютър, който не поддържа всички видео формати (от youtube ще са или mp4 или flv) добър избор би бил програмата DVDFab, с нея лесно ще можеш да конвертираш в желан от теб формат и после да запишеш на диск.

С браузер google chrome съм.Свалям ги от youtube в формат flv.Искам да ги запиша на двд и да ги чете двд-плеър не на компютъра.Това е на кратко проблема.Записвам с CDBurnerXP.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре.Да приемем,че изтегля програмата.После какво следва.В какъв формат трябва да се конвертират файловете?Как следва записването на диска,чрез описаната по горе програма за запис.Изобщо стъпка по стъпка ми трябват нещата за да постигна желаният резултат :) боса съм по тези въпроси.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам дали повечето от вас знаят, че с повечето предложени програми и плъгини не може да се сваля в максимално възможната качена резолюция на клипа. А само в тази в която "тръгва" клипа на сайта. Което е ужасно тъпо.

Та така, ето го брилянтното решение: http://keep-tube.com/

Като въведете адреса на клипа ви се предлагат поне 5 варианта за теглене на клипа в различно качество и с различна резолюция. Сваляш голямата резолюция във .flv и после за 2 минути с Format Factory можеш да си получиш и клипа в avi и звука в mp3-ka...

Успех :P

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ето как става с "convert X to DVD"

http://www.vbox7.com/play:8521a4b7

Off Topic
урока е специално за sensualité
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ето как става с "convert X to DVD"

http://www.vbox7.com/play:8521a4b7

Off Topic
урока е специално за sensualité

Благодаря за вниманието :) Утре ще прегледам нагледно и дано успея.След всичко изписано до момента все ще трябва да се оправя.Дано че ми трябва много.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам дали повечето от вас знаят, че с повечето предложени програми и плъгини не може да се сваля в максимално възможната качена резолюция на клипа. А само в тази в която "тръгва" клипа на сайта. Което е ужасно тъпо.

Та така, ето го брилянтното решение: http://keep-tube.com/

Като въведете адреса на клипа ви се предлагат поне 5 варианта за теглене на клипа в различно качество и с различна резолюция. Сваляш голямата резолюция във .flv и после за 2 минути с Format Factory можеш да си получиш и клипа в avi и звука в mp3-ka...

Успех

Off Topic
Ако ще пишем за добавки,най-доброто в тази област е Video DownloadHelper - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006/ ,освен сваляне на клипа във всички налични варианти, предлага и конвертиране....

Ако линка ни въ кефи, трийте смело, няма да е за пръв път...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

audiomaster69 Изтеглих програмата и всичко е топ.Вече си имам желаното двд:) Така че благодаря на теб и на всички които се отзоваха по темата. :)

П.п Между другото,когато стартирам диска свършва единия клип и се показва менюто с останалите.Тоест за всеки отделен клип трябва да задавам ок от дистанционното за да тръгне.Ако някой знае как да се справя и с това ще черпя виртуално. :P

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз бих предложил програма от http://www.dvdvideosoft.com/. Аз лично ползвам само за мп3 за другите някои ако иска може да си поиграе да види за какво става вапрос.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

П.п Между другото,когато стартирам диска свършва единия клип и се показва менюто с останалите.Тоест за всеки отделен клип трябва да задавам ок от дистанционното за да тръгне.Ако някой знае как да се справя и с това ще черпя виртуално. :P

За този диск вече нищо не можеш да направиш, за следващия сложи отметка където е мишката. :rolleyes:

https://windows7bulgaria.com/uploads/images/1292535209-U678483.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За този диск вече нищо не можеш да направиш, за следващия сложи отметка където е мишката. :rolleyes:

https://windows7bulgaria.com/uploads/images/1292535209-U678483.jpg

:cheers: изобщо не се загледах в настройките на програмата а трябвало.Благодаря :P

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

аз използвам за сваляне Real Player, самата програма дава възможност за автоматично сваляне, а също така и конвертиране в избран от вас формат... можете да конвертирате в формати, избрани от вас, видео, МP 3, за телефони... Успех

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Темата е преименувана и преместена. За в бъдеще,ако някой има подобни въпроси -тук му е мястото! Настоящият проблем вече е решен, така че ще помоля да спрете с излишните коментари. Ще следя за стриктно за всякакви прояви на необосновани словоизлияния!

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Търся програма или каквото и да е, която автоматично си сваля и слага картинките към песните, както е "MiniLyrics"- плъгин, който при пускане на песента си намира веднага текста на песента и го записва директно в мп3 файла?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

До преди ползвах без проблем Camtasia и съм страшно доволен,но близо от два месеца съм изтеглил 10 различни варианта на Camtasia и когато започна да обработвам клипове ме изхвърля и драйвери теглих , пак същото :cry: в опита си да открия подобна програма като Camtasia имам AVS Video editor и Cyberlink Powerdirector , но са пълна вода :blink: кажете някоя програма която е близка до Camtasia или как мога да си оправя Camtasia-та :naughty:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

човек аз ползвам format factory 2.60 и съм много доволен тя може да конвертира не само видео файлове ,а и музикални файлове,изображения и много други опитай я има лесен и удобен интерфейс дамо да съм ти помогнал

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

човек аз ползвам format factory 2.60 и съм много доволен тя може да конвертира не само видео файлове ,а и музикални файлове,изображения и много други опитай я има лесен и удобен интерфейс дамо да съм ти помогнал

за редактиране на видео файлове и т.н. търся програма подобна на Camtasia , за конвертиране имам Xilisoft и WinAVI

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Опитай тази версия и мисля, че ще си доволен! Аз работя с нея без проблеми! Разгледай също и другите предложения, като Aplus Screen Recorder; PCHand Screen Capture & Recorder; Odin Screen Capture; FastStone Capture; RecordZilla, всички са преносими и работят добре. Също и CamStudio. :)

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Опитай тази версия и мисля, че ще си доволен! Аз работя с нея без проблеми! Разгледай също и другите предложения, като Aplus Screen Recorder; PCHand Screen Capture & Recorder; Odin Screen Capture; FastStone Capture; RecordZilla, всички са преносими и работят добре. Също и CamStudio. :)

:clapping::yahoo: Благодаря ти много за линка , това което изтеглих работи перфектно :dance:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте , само някой който е наясно да ми каже какво е това , исталационен диск или диск само с драйвери за XP :blink: , размера на диска е около 700МБ-та , предварително се извинявам ако не му е мястото на раздела , търсих къде но този раздел ми се видя най подходящ .......

https://windows7bulgaria.com/uploads/images/1293382975-U677744.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване