Включване на проектор/тв

30 мнения в тази тема

Отговорено

Към какъв телевизор искаш да го свържеш?

Дай малко инфо.

Телевизора е Samsung Plano cz-29m064n

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За съжаление с обикновен кабел няма да стане. Трябва ти адаптер, ако можеш да си намериш от USB към VIDEO.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте всички аз използвам 2 монитора НО единия е на вградената ми видео карта а другия на външната! НЕ ми дава да ги дупликирам явно защото са на различни видео карти! НО мога да си правя екстенд и т.н.

Даже намерих програма която добавя ТАСКБАР на втория екран и може да слага различен тапен на 2рия екран. Направих една цяла папка която добавих с картинки и така на 2рия екран си имам сменяеми се картинки! Може когато пожелаете да си сменяте с клавишна комбинация. и сега си имам БЕЗПЛАТНА фоторамка при това 17 инча!

Колкото до външната видео карта, на нея си имам 2ри изход който позволява Full HD резолюция и предполагам че там мога да си пусна плосък телевизор и вече да ползвам THeater VIew и да си гледам филмите които съм свалил на телевизора?

Надявам се да съм бил полезен който иска ПРОГРАМКАТА за 2рия монитор която добавя таскбар и дава опции за сменяеми тапети и други кирии да пише ще се постарая да я кача!

Редактирано от ivanivan
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте!

Опитвам се да свържа лаптопа си към телевизор с HDMI кабел. Задавам настройка да се дублира и на двете места, но телевизора ми "изрязва" част от десктопа. Опитах да сменя резолюцията, опитах и с настройките на видео картата и какво ли още не, но не става и не става. Някой да има представа на какво се дължи това ?

Само да вметна едно нещо: включвала съм и друг лаптоп към телевизора (даже към двата Samsung и Sharp), но той беше с WinXP и си тръгваше нормално, дори не се налагаше ръчно да избирам режими и тем подобни.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За да ти върви читаво направи телевизора първи монитор, а дисплея на лаптопа - втори, и за да чуеш звук избери Digital output

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване