Проблем с Recovery

3 мнения в тази тема

Публикувано

Проблема ми е следния: Исках да си направя рикавър на Уиндоуса с дисковете които направих (3xdvd), веднага след като си купих лаптопа(Acer Aspire 5738zg - Windows 7 Home Premium 64 bit), но.. Всичко вървеше идеално, докато не се стигна до края на 2-рият диск и лаптопа се изключи. Това упражнение го правих 3 пъти и все същия резултат! След това като го включа изписва: The boot selection failed because a required device is inaccessible! Въпроса ми е имате ли идеи как да се оправи целия процес? Като допълнителна информация мога да кажа, че до момента съм правил рикавъри от тези доскове веднъж, и второто което мога да ви информирам, е че до момента ползвах Уиндоуса с интелигентна активация от форума, но не ми хареса. Затова исках да си направя рикавъри с оригиналния Уиндоус. Ако ви трябва някаква информация питайте!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А ако мога да попитам защо правиш Recovery дискове за да си запазиш информацията или за да си възстановяваш операционната система. Ако е за да си възстановяваш ОС като натиснеш alt + F10 ако имаш тази опция. Аз я нямам защото съм със сменен хард диск но ако не си си сменял твърдия диск би трябвало да я имаш.

ПС: Не съм използвал Recovery maneger и не знам дали запазва информация :D

Редактирано от m0nss7erKill
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И при мен се появи проблем днес с Recovery тъй като често ми се губи интернета, пише че ми се е изчрпал лимита, и от време на време го натискам Recovery но днес като го натиснах и се рестартира все едно е преинсталиран, но не е само там проблема при зареждане на уйндоуса ми изписва Preparing your desktop..., не мога да си отворя офис пакета, да разархивирам и някакви други малки неща, но не трябва да е така, ако някой може да ми помогне много моля! :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване