Включване на "gpedit.msc" в Windows 7 Home Premium, Home Basic и Starter

6 мнения в тази тема

Публикувано

Как да разрешим Group Policy Editor; (gpedit.msc) в Windows 7 Home Premium, Home Basic и Starter Editions?

По принцип, тази услуга е разрешена само в Professional, Enterprise и Ultimate версиите на Windows 7. Но има начин да се активира и на "по-низшите" версии.

Свалете файла, разархивирайте го и стартирайте setup.exe. След края на инсталацията ще имате достъп до gpedit.msc. ;)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

защо ми изтрихте поста в който написах че не работи?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам кой го е изтрил, но написан така кометарът "Не работи", сам по себе си не дава никаква съществена информация. Всеки може да го напише, но е редно да се даде малко повече информация: какво е направил, как е проверил, какво се е случило и т.н.

Истина е, че не съм го пробвал, защото нямам подръка такъв Windows. Но коментарите в сайта, където намерих тази информация говореха друго, а именно, че работи.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

така първо защо тогава си го постнал това преди да си сигурен че работи? второ аз мога да твърдя всичко защото го пробвах и ти казвам че не рабти ама въобще. и трето първия пост ми беше изтрит но не ме интересува от кого и защо, важното е че в случея пак ще ти повторя и този път с подробности с което ще се опитам и ти да разбереш защо не работи. след като инсталирах и се опитах да отворя въпросното " Group Policy Editor; (gpedit.msc)" ми изписа съобщение за грешка която с две думи ми обясни че такъв файл не може да бъде намерен или нещо от този род. това е. и сега накрая един съвет първо бъди сигурен за нещо преди да "трупаме точки" с пускане на теми, за който някой си твърдял нещо някъде че то е нещо.

Потребителят е предупреден за непристойно поведение!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Наистина не работи файла!След като го изтеглих и го инсталирах влязох в RUN след това написах Gpedit.msc и ми излезе само една папка която дори беше празна !!

Някой да помага !!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

При мен стана с този файл.Win7 Home Basic SP1http://dox.bg/files/dw?a=e01e738762

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване