Списък на всички видове ограничения от Windows 2000 до 7

6 мнения в тази тема

Отговорено

С една дума, ако попаднем на компютър с ограничение на гореспоменатите опции /пардон опциЙ/, за да променим нещо изтриваме съответния ключ в регистъра, а ако искаме чуждият компютър да "слуша" само нас, след като направим собствени настройки възстановяваме ключето.

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако си лош, лош човек :ag:

Шегата настрана, но тези неща са изключително полезни за системни администратори с палави служители.

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тези до нагласи са супер. Вече приложих повечето, но има няколко, които Sophos-a не ми позволява да приложа, по незнайни за мене причини, и въведените промени важат само в администраторския акаунт при мене, като сменя и влезна в потребителския или за гости акаунти, там всичко си е по старо му и промените не действат.

Редактирано от Реги
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Поздравления за темата и труда първо :)

Искам само да отбележа, че има няколко програми, които спестяват ръчното ровене в регистъра и постигат същите резултати, или поне по-важните от тях.

Според мен е добре да се добавят като алтернативи :)

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А как да махнем ограничението на рам паметта, аз имам 6 а използвам едва половината, надявам се има и тая опция някаде из компа..

На този въпрос не му е мястото тук! Има си тема за подобни неща: http://windows7bulgaria.com/index.php?/topic/6607-%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%bf%d1%8e%d1%82%d1%8a%d1%80%d0%bd%d0%b8-%d0%b2%d1%8a%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%81%d0%b8-%d0%bd%d0%b5%d0%b8%d0%b7%d0%b8%d1%81%d0%ba%d0%b2%d0%b0%d1%89%d0%b8-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d0%bc%d0%b0/, а сигурно има и доста теми, свързани с RAM паметта.

Между другото, ако си с 32 битова ОС няма и как друго яче да е.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване