Анкета за форумен сблъсък №10

86 гласа

1. 1. Предложете тема

• Традиционализъм или новаторство
      2
    • Photoshop vs скицника
      11
    • За или против религията
      20
    • Дизел или Бензин
      29
    • За или против тютюнопушенето
      24

Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

36 мнения в тази тема

Отговорено

Аз гласувах за тютюнопушенето. Ама като гледам коя тема отива на първо място, май този уикенд ще си починете от мен. Карам кола, но темата определено не ми е интересна. Пък и скоро се надявам да караме коли без тези горива. Темата за религиите също би ме провокирала да събудя звяра.

Напълно съм съглагсен с него. Относно тютюнопушенето, аз като пушач смятам , забраната нарушава правата на всички като мен. Ще пуша като ми се пуши, който не иска да диша дима , да става да си заминава. В по малките градове, собственици на заведенията умират гладни, баровете празни, а те още искат да ги изпразнят. 42 - 43 % ( ако не и повече ) от Българското население пуши, а се въвежда този ирационален закон. Димът от цигарата щтял да им пречи . А какво да кажа ,като фасовете на комшиите от блока ,са на моята тераса ?! Добре си беше до сега - кръчмата на 2 части : За пушачи и непушачи . Ако е под 50кв.м собственика избира. И се повтарям- като искаш да не дишаш цигарен дим подминаваш заведението като голям камък и толкова . Мисля,че това е крайна и ненужна мярка.

Относно религия - там също може да стане добър сблъсък . Българинът не е религиозен , той е по-скоро суеверен. Основата на християнството, за нас не е нищо друго, освен човещина, нещо съвсем обикновено.

Гласувайте за каквото ви душа сака ,пък ще видим какво ще излезе после :D

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Айде не почвайте сблъсъка предварително. Като съм написал Аз гласувах за тютюнопушенето имах предвид за темата, не за самият акт на тютюнопушенето.

Аз съм непушач и съм твърдо против пушенето на обществени места. Отделно всички развити общества постепенно отхвърлят този вреден навик. Мога да кажа доста по въпроса, но като му дойде времето.

Beatfan идеята ти ми харесва, така няма да се губят теми.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Относно тютюнопушенето, аз като пушач смятам , забраната нарушава правата на всички като мен. Ще пуша като ми се пуши, който не иска да диша дима , да става да си заминава.

Аз като непушач пък ще кажа: "Като ти се пуши - върви си в тоалетната вкъщи, пусни си вентилаторчето, защото не понасяш собствената си отрова, и си пуши на воля". Всички Вие нарушавате моите права да дишам чист въздух, който ми се полага по право и ми е дар от природата. Отвратителни егоисти сте, нагли при това, така че и аз чакам с нетърпение сблъсъка :ag:

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Какво като си непушач ? С какво си повече или съответно по-малко от мен ? В повечето от случаите гледам от веселата страна на нещата, по твоята логика аз мога да кажа, че пушека ми харесва повече от въздуха и след като съществувате вие - непушачите,ми нарушавате правото на свобода, тъй като аз съм длъжен да се съобразя с вас. :D . Ей, да не го приемаш това като нападка. :D Имам нужда да упражня полемическите си умения. :D Има един лаф - Всеки си е прав за себе си.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Off Topic
Ама вие почнахте сблъсъка предварително.Айде моля ви се! :ag:
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Айде не почвайте сблъсъка предварително. Като съм написал Аз гласувах за тютюнопушенето имах предвид за темата, не за самият акт на тютюнопушенето.

Аз съм непушач и съм твърдо против пушенето на обществени места. Отделно всички развити общества постепенно отхвърлят този вреден навик. Мога да кажа доста по въпроса, но като му дойде времето.

Beatfan идеята ти ми харесва, така няма да се губят теми.

Аз като непушач пък ще кажа: "Като ти се пуши - върви си в тоалетната вкъщи, пусни си вентилаторчето, защото не понасяш собствената си отрова, и си пуши на воля". Всички Вие нарушавате моите права да дишам чист въздух, който ми се полага по право и ми е дар от природата. Отвратителни егоисти сте, нагли при това, така че и аз чакам с нетърпение сблъсъка :ag:

Ако така ще говорите, значи и по тази тема ще стане хубав сблъсък, много обичам крайните мнения.

Продължавам да смятам, че темата за религията е най-благодатна за разсъждение, но явно точно последното плаши повечето хора.

И ако може нещо по темата от цитатите:

1. Непушачите са досадни, но най-гадни са бившите пушачи.

2. Който иска чист въздух, машина на времето и в ерата на динозаврите, стрига да им обясните да не пърдят много.

С тази индустриализация, едва ли цигареният дим разрушава озоновия слой.

Гласувайте за религията!

П.П.: Отивам да пуша, че се напрегнàх :)

Редактирано от Йордан
Пуши ми се
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вкарайте един маркуч в ауспуха на дизелака, който ръждясва в гаража и запалете двигателя. Хем по-евтино ще ви излезе, защото на тихи обороти е най-икономичен, хем вие ще сте качествено напушени...

п.п. Да обединя двете теми и да отровя атмосферата за бъдещите сблъсъци :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

я кажете почнали сблъсъка за да се почваме. :ag:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да не забравяме, че да запалиш свещ за здраве в българска църква,може да е опасно за здравето. Ако свещите не са качествени и повече пушат, отколкото горят, димът е токсичен и канцерогенен. Ето, че обединихме трите теми ! :)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Бензин vs Дизел, това май ще е първата тема във която да се включа, стига да е изберете де! Доста ще се спори по този въпрос според мен, но нека да видим коя тема ще е.. Отраснал съм в семейство на АМ, така че знам доста по въпроса а и имаме МПС-та и на 2-та вида гориво! :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тази седмица - "Дизел или Бензин"

На 21 април темата ще бъде - "За или против тютюнопушенето"

На 28 април темата ще е - "За или против религията"

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.