Безплатен файлов хостинг

88 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

fd_logo_big.png

Промо акция, подаряват 100 GB Cloud място, достатъчна е само регистрация. Сравнително малко известен файлов хостинг, но това може да се промени в бъдеще, а предоставеното място е сериозно. Регистрирайте акаунт тук: https://firedrop.com/register.html

2019-01-29_20-43-08.png

Редактирано от Иванов
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Безплатните пакети на Firedrop идват с много страхотни функции, но имат определени ограничения и ограничения.

Ето разбивка на функциите, ограниченията и ограниченията на безплатните профили:

100GB БЕЗПЛАТНО Облачно съхранение
Качете до 50 файла на опашка
4GB Индивидуален размер на файловете
Временни ограничения на скоростта само след тежка граница на използване
Въпреки че съществуват тези ограничения, безплатните профили все още имат пълен достъп до:

Всички приложения за настолни, мобилни и таблетни компютри Firedrop
Уеб-медии, поточно директно от облака
Неограничен брой файлове и папки, в рамките на определен капацитет за съхранение

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

От дълго време ползвам MEGA.NZ  и съм доволен.

50 ГБ ми стигат

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз си купих от тук https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com.au%2Fulk%2Fitm%2F382880216989

Че по - евтино 

Само да питам, така ще падне ограничението на гугъл драйв ли? 

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не, това е отделно пространство. Виж ми горе скрийншота къде се показват тези дискове. Не са към My Drive. Води се споделен диск, но реално достъп до него имаш само ти, освен ако не добавиш team members, което ще видиш как става от контекстното меню :). Важно е да се уточни, че на тоя етап не мога да се споделят цели папки, а само файлове, но се очаква скоро и тази опция да активират. Иначе си е неограничено пространство. Аз вече съм качил към 40 GB.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Показва се в приложението диск, но като отделен таб.

ogHA2Zq.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами точно това е, в мобилното приложение излиза като таб, на PC излиза в менюто вляво. Виждам си и намерил опциите за преименуване и канене на членове. Това е - което качиш там е без лимит.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

При вас това така ли е?

vO8d1Wi.jpg

В активност виждам, че продавача е създал диска, сложил е мен за управител и е изтрил себе си?

CLjUkTg.jpg

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В приложението не намирам активност, но аз съм единственият потребител. Тъй чи... 

Мога да добавям хора, MA, демек имам фул права. За 1,22 лева ми изглежда добре nager съм

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз го взех за 1.83лв. Не мога да го синхронизирам на компютъра с Backup and Sync, а само през браузъра става.

Редактирано от androns
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

То на повечето оферти си пише, че Backup и Sync приложенията не работят на тоя етап със Team Drive. Още нещо забелязах днес и е полезно да го знаете. Опитах се наведнъж да кача пакет от 15 GB файлове и ми върна съобщение, че нямам толкова свободно място. Разбира се на по-малки порции ги качих, вече имам над 50 GB качени файлове. Тоест имайте едно наум, че дали заради бъг или друго, но прави проверка в началото на качването дали файловете ще се съберат на стандартния 15 GB лимит, който имате в Drive. Така че ако ви е заето повечето пространство там, поосвободете, ако смятате да качвате по 4-5 GB или повече наведнъж :)

Програми, които показват този диск - Air Explorer, както и Air Live Drive - като за втората трябва да се маркира опцията в настройки за да се показват. Вероятно има и други, които ще работят, като CyberDuck и други.

Редактирано от Иванов
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С CyberDuck работи, не съм обърнал внимание, че Backup и Sync приложенията не работят.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване