Предложения за форумен сблъсък

88 мнения в тази тема

Отговорено

При цялото ми уважение към феновете на Windows 8, но да разделяш 8 и 8.1 е все едно да смяташ win 7 и win 7 SP1 за различни операционни системи. Успокойте се малко и приемете, че това е просто развитие на операционната система. След като толкова сте я харесали в началото, когато всеки знаеше, че е все още в бета стадий, значи е логично да приемете и промените по нея, както и развитието и.

Така - този сблъсък го направихме - други предложения :P ?

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За или против готвените промени в закона за движение по пътищата? Какви промени бихте предложили вие?

Младите водачи ще получат книжките си с 26, а не както останалите - с 39 точки, но отпада първоначалният замисъл да не могат да карат през нощта.

Правителството реши още, че младите водачи ще карат с придружител, ако возят лица до 18-годишна възраст.

Все още в период на обсъждане е идеята за въвеждане на ограничение на мощността на двигателите на автомобилите, които ще се управляват от младите водачи. Уточнението е, че за млади се имат тези водачи, които са взели шофьорска книжа преди по-малко от една година и все още не са навършили 25 години. Тоест шофьор, който вземе книжка на 26 години, няма да е млад водач, уточняват от МС.

Неясен обаче остава случаят, при който 25-годишен, семеен с болно дете и книжка на половин година не може да отведе детето си до болницата, защото няма опитен познат, който да го придружи. Занапред за срок от 1 до 3 месеца ще бъдат спирани от движение автомобили, които са били предоставени за правоуправление от неправоспособен водач.

Промените в закона задължават велосипедистите да носят каски, а през нощта – и светлоотразителни жилетки.

Източник: Натисни тук

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С голямо учудване открих, че досега не е имало такъв сблъсък.

Предлагам: FireFox vs. Google Chrome

Вярно, че има и други браузъри, но както виждаме, в последно време има доста мнения по този въпрос във форума. Нека да се създаде една тема, в която да могат да се изразяват тези мнения, подкрепени с аргументи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нека да е сблъсъка на браузерите, или поне да има и интернет експлорър, тъй като той заема първо място според онлайн стаитистиките, Фокса е на второ и Хрома на трето? :)

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Трифон Зарезан с/у Свети Валентин ? :)

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За или против глобалното затопляне- аз съм за :yahoo:

622616252_1839481.gif?4 083.gif 4951274_22007.gif car_smoke_pollution.gif

global-warming.gif

global_warming.jpg
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нека и аз да се включа. Извинете ме ако някой вече е предложил такъв сблъсък, но просто нямам време да се поразровя в темите за да погледна. Предложението ми идва от моите лични наблюдения спрямо отношението на някои хора към Линукс. И така, мисля, че вече се досещате какво имам предвид.

За или против Линукс.

Според мен ще е интересно да видя какво мислят "защитниците" на Windows спрямо това "същество" Линукс и да разберем дали действително то има почва у нас.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз нямам нищо против - определено ако не друго ще е интересен. Но като си спомня как размазахме макаджиите в сблъсъка Windows vs. OS X, и как някои хора го взеха твърде лично - не съм много убеден колко ще е полезен такъв сблъсък за форума. Пък и не знам дали линукс и мас почитателите биха понесли още една грандиозна загуба от Windows :D За да спориш за каквото и да е трябва да имаш чувство за хумор и да не взимаш нещата твърде присърце.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За съжаление определено липсва култура на спора и няма желание да се ползват аргументи, което обезсмисля първоначалната идея на Сблъсъците във форума. Затова и напоследък няма нови дебати... Както съм писал неведнъж - можем да се драчим навсякъде другаде, но не и във форума....

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Предлагам сблъсък За и против да се игнорират и дискриминират форуми чиито администратори са под 18 години.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Предлагам сблъсък на тема : "Дронове в обществото.ЗА и ПРОТИВ"

То се знае,че военните ги използват,но доколко е приемливо използването на дронове в обществената сфера.

Ето един пример за полезно приложение на дронове :

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако имате желание и нови предложения, можем да посъбудим традицията на форумните сблъсъци. Виждам, че в последно време има хора из форума, които имат желание да се позахапят с някой друг на дадена тема, така че това е идеалната арена за целта :)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нещо в насока "Дали робуваме на новите и модерни технологии и нужни ли са изобщо?" може би ще е интересно...

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Или пък нещо на сексуална тема. За или против обрязването (в един немски сайт го видях преди време)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Още за размисъл, споделено във FB:

Запитах се...........

Каква е разликата в България между периодите на турско робство,монархия,социализъма и сегашния капитализъм (демокрация),и апропо членства в ЕС и НАТО?

Ми не открих разлика-все сме от наебаната страна или надупени така да се каже.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не е никак лоша темата ама си мисля, че 90% от аудиторията тук буквално е твърде млада за да обсъжда такива неща...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За или против хрантутенето на мангустите.

Или по точно "Възможна ли е интеграцията на малцинствата".

Въпросът е наболял от много години, а в момента оня белен кренвирш от д... Нещо си обяснява, че сме лоши, когато не ги хрантутим (интегрираме)

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

По тази тема сблъсък просто няма да има.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да бе верно. Сигурен съм, че в тоя форум нема нито един циганин. Кой да ти оспори тая тема?!

:ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Предложение за сблъсък "Умен ли е българина или глупав" - става въпрос за национален манталитет , не индивидуалности !!!

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А виждаш ли смисъл в израза "В манталитета на българина е заложено да бъде умен/глупав" и изобщо знаеш ли какво е туй нещо "манталитет"- яде ли се, пие ли се и има ли почва у нас?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

За или против задължителната военна служба. :)

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мисля, че темата е актуална: "За и против приемането на имигранти"

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@nunevi - съгласен съм. Съвсем скоро ще пусна сблъсъка. Отдавна искам да се сблъскаме на тема, различна от Windows 10.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Чалга ли е музиката на Слави Трифонов. Тъй като това е доста нашумяла тема в интернет в момента.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване