Сблъсък За или против правото на неграмотни да гласуват

56 мнения в тази тема

Отговорено

Идеята е, че като не са тук, нямат право да решават кой ще управлява.

Тях не ги бърка реално политиката в държавата, тъй като са я напуснали. От къде на къде, някой живеещ в друга държава ще определя как ще се живее в тази.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Тях не ги бърка реално политиката в държавата, тъй като са я напуснали.

Освен вътрешна политика има и външна!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, ще се промени и то тотално.

Хора без средно образование, да нямат право да гласуват.

Хора без нито един трудов ден също.

Хора над 70г. без право на глас.

Хора под 21г. без право на глас.

Хора, които са временно или постоянно в чужбина без право на глас.

Хора с поне 5 години постоянно жителство в пределите на страната,тука условно ги разделям на две групи:

1.Тези които са за по няколко месеца на бригади или временна работа в чужбина-да,нека гласуват.

2.Втората група обаче,тези,които са вече 15-20 години в чужбина,за постоянно...Няма нужда те да ми избират ръководители,няма нужда да са загрижени за бъдещето на България.Някой ден,когато се върнат(по техни обещания),тогава нека заедно да градим България,нека докато са навън за 10-15 или 20 години да не градят...

Хора с невнесени осигуровки(здравни и пенсионни) също.

Хора,неплащали данъци също.

Тези две категории хора са паразити на гърба на държавата,смучещи ресурсите и...визирам мургавите жени,с по -5-6-7-ХХХ деца,взимащи помощи за децата си,без да са имали един ден трудов стаж или внесли 1 лев в помощ на държавата.Към мургавите майки добавям и мургавите бащи,крадящи всичко от всички и принуждаващи децата си да крадат и просят.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре защо хората над 70 г. да не гласуват нима не точно на тях дължим това дето досега се крадеше от всички нима не точно те не изградиха България през 60те и 70те години на миналия век? А и според мен те притежават и мъдроста и опита на годините дето имат . А относно това да не гласуват тези дето не са си внесли осигуровките ( здравни и пенсионни ) питам ами ако са били безработни и нямат финасова възможност за да си ги платят с какво са виновни че през изтеглите години са загубени над 400 000 работни места ?? Нима безработните да нямат право на глас това не е ли дискриминация ? Е ако са от ромски произход и никога не са работили и не са си търсили активно работа е друг въпрос но пак си е малко дискриминация въпроса е прекалено тънък и сложен за решаване . Според мен България е там където има Българско знаме така че не виждам защо да не гласуват и хората дето не живеят постояно в България а и ако се замислим на тях дължим повече от половината от приходите тук в България ,защото те пращат финаси на своите бедни роднини в нашата държава. Според мен е крайно време да спрем да се делим на наши ваши сини червени или бембени трябва да станем всички българи и да почнем да работим заедно да си помагаме да бъдем приятели , защото само така ще изградим наново ценностите ,които загубихме през така наречения преход и ще изградим една нова и високо развита България . Знам че ако наистина българите го пожелаем няма какво да ни спре да го направим .Извинявам се ако съм обидил някой с това мое изказване но това е моето лично мнение .

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Разбира се , че съм против . Не може масата "роми" (голяма част както всички знаят са неграмотни) , които изобщо не знаят за какво изобщо пускат гласа си , да се пускат до избирателната урна .Много от партиите ги използват , защото техните гласове са много лесно купувани ( за символични суми или направо за тарелка кебапчета).Не мога да се съглася с факта , че човек , който се чуди откъде да открадне "десет кила желязо" за да го продаде , който поглеждайки бюлетината си няма никаква идея какво пише в нея да е гласоподавате (знае само номера , който са му заръчали ).За да гласуваш ти трябва да имаш елементарно образование , да знаеш какви интереси "аджеба" защитаваш ( на коя партия) .

Също така искам да изкажа своето недоволство по въпроса със създаването на безброй партии.Направо съм отвратен и ме е яд да пусна телевизия в къщи . 100 различни вида реклама на партии , сдружения , абе помия голяма ... Създавайте още и още партии , българския данъкоплатец ще ви храни ...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан, тази идея издиша, ДОНЯКЪДЕ. Аз, като пълнолетен и пълноправен гражданин на Р. България, имам правото да упражня вота си при избори. Това, че живея извън пределите на България, не променя този факт. Аз, също плащам данъци в България. Всяка година, се прибирам на почивка и харча пари, които малко хора в България могат да спечелят (демек подпомагаме икономиката на страната, хората живеещи навън).

От друга страна, съм силно против ИЗБИРАТЕЛНИЯ ТУРИЗЪМ.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре защо хората над 70 г. да не гласуват...

Защото едва ли ще доживеят промените за които са гласували...защото не могат да носят отговорност за следващите 10-15 или 20 години...

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Защото едва ли ще доживеят промените за които са гласували...защото не могат да носят отговорност за следващите 10-15 или 20 години...

Извинявай но тук нещо не съм съгласен . С твоята логика дай направо който стане пенсионер направо да му даваме хапчето и да го пращаме в по-добрия свят защото са ненужни . Напротив те трябва да гласуват защото те са изградили това дето сега се краде на безобразно ниво. А и тази забрана е малко дискриминационна по възраст.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Всяка една забрана е дискриминационна по своя характер, всяко едно ограничение - също.

Нормално е, когато ограничаваш права на някаква група, тази група да сесчита дискриминирана.

Въпросът в темата е дали да се дискриминират неграмотните (предимно мангали) и да им се забрани да гласуват, за да може нормалните граждани да избират управлението си.

И аз съм за забраната и за дискриминацията.

Йордан, тази идея издиша, ДОНЯКЪДЕ. Аз, като пълнолетен и пълноправен гражданин на Р. България, имам правото да упражня вота си при избори. Това, че живея извън пределите на България, не променя този факт. Аз, също плащам данъци в България. Всяка година, се прибирам на почивка и харча пари, които малко хора в България могат да спечелят (демек подпомагаме икономиката на страната, хората живеещи навън).

От друга страна, съм силно против ИЗБИРАТЕЛНИЯ ТУРИЗЪМ.

Ще започна отзад напред:

Всяко лято хиляди руснаци, германци, поляци, чехи, англичани и т.н. идват на нашето черноморие и подпомагат икономиката на страната точно колкото и ти.

Трябва ли да им дадем право да гласуват?

Живееш извън България и реално политическите събития в страната те интересуват дотолкова, доколкото биха подпомогнали/възпрепятствали идването ти на почивка в България.

Защо ти да имаш право да определяш, кой ще управлява мен?

И с какво си повече от руски, английски и т.н. туристи?

Ма ти си български гражданин... Български гражданин, който няма пряко отношение към последствията от дадено управление.

Външната политика не търпи особени промени и рядко засяга интересите на конкретни български граждани, живеещи в чужда държава.

Външната политика има много по-голямо значение за живеещите в България.

Н еми казвай, че имаш имот в БГ и като плащаш 60 лева данък, имаш право да гласуваш. Морално право нямаш.(Примера пак е с чужденците, които имат закупени имоти в България).

П.П.: Никъде не съм казал, че хора, които са напуснали страната за 2 месеца, не трябва да имат право да гласуват. Говорим за тези, които са напуснали страната и ако случайно я посетят го правят, като туристи.

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Добре защо хората над 70 г. да не гласуват нима не точно на тях дължим това дето досега се крадеше от всички нима не точно те не изградиха България през 60те и 70те години на миналия век? А и според мен те притежават и мъдроста и опита на годините дето имат .

Защото всяко нещо е с времето си. Би трябвало да оставят своите деца, да изграждат бъдещето на децата си, така е редно. Когато времената се разминават, неминуемо се разминават и представите. За мъдростта си прав, но би трябвало да я дадат в по ранен етап.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Защото всяко нещо е с времето си. Би трябвало да оставят своите деца, да изграждат бъдещето на децата си, така е редно. Когато времената се разминават, неминуемо се разминават и представите. За мъдростта си прав, но би трябвало да я дадат в по ранен етап.

Тук нещо не съм съгласен . Според теб който мине 70г. трябва да умира че пречи така ли ?? Ако е така давай да правиме газовите камери и де що видиш пенсионер вътре . А може и с бесилки ще ги правиме в центровете на градовете и ще го излъчваме по канал 1 . Хора я се осъзнайте съвсем нещо блокирахте вместо да си трепаме старите хора дайте да живеем задружно да си помагаме да мислим единно и да работим за просперитета на държавата и обществото без да се съобразяваме какво казват от щатите и европа .Само така ще излезем от великата криза дето сме сега .А колкото до това кой има право да гласува би трябвало да имат права да гласуват всички които са българи без значение пол религия или местоживеене , или ние пак ще сме първата държава в света дето ще забранява на част от жителите си основно право . Хора дайте наистина да сме задружни стига вече сме били злобни алчни и завистливи тези неща не водят до абсолютно нищо добро само до анархия и мизерия .Защо трябва да си разрушаваме изграденото с мъка от нашите родители и деди дайте да го надградиме да го направиме по -добро .Във всеки строй си има и добро и лошо така и в миналия строй си имаше камъни за дялане но имаше и много добро ,което през прехода унищожихме и забравихме а трябваше да направим обратното да унищожим и изкореним злото а доброто да надградим .Извинявам се ако някой с нещо съм засегнал но това е моето мнение за нещата .
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Както вървят нещата, няма да са нужни нито камери, нито смъртоносни хапчета/инжекции.

За какво обединение говориш ? Обединение на кой с кой ?

Електората на БСП е точно в този възрастов диапазон. На ДПС е твърд и се увеличава главоломно / някои дори български не могат да говорят/.

Ромското население - кой каквото и колко даде, 90 процента не могат да пишат.

Сега извади и децата до 18 г. и ще получиш реално, колко хора съзнателно гласуват.

Така, че трябва да има промяна в изборния закон.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

От това, което съм чувал от баба ми и дядо ми за комунизма, изобщо не се учудвам защото пенсионерите искат да го върнат - тогава се е крало на поразия, нали всичко е било държавно и всеки си е прибирал това, което "му принадлежи". Всички са били щастливи и доволни, имало е работа, училища и здравеопазване - но всичко е било една маска и фарс, който се е издържал от заеми. С две думи хората са живели в розова заблуда, и сега изобщо без да го осъзнават искат да върнат това златно време, без да осъзнават че ни закопават. Нямам нищо против пенсионерите, но колкото са построили, толкова и са крали. Лошото е че много от тези пенсионери научиха и внучетата си колко е било хубаво през комунизма и че законите са за някой друг. Пенсионерите направиха достатъчно, техният ред да решават мина.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

pstoichev, Под обединение имам предвид всички българи без значение от пол партия цвят на косата ако щеш . Докато се делим на сини червени или покакъвто признак решиш няма да се оправиме .Защото надписа на една от сградите в София си го казва правилно силата е в обединението . Замислете се и за поуката от приказката за хан Кубрат и пръчките . Е ние в момента сме тези пръчки една по една щени направят на трески но когато сме в сноп какво ще се случи? Сега сигурно ще попитате за идеята която да ни обедини е и това е лесно идеята е да се работи за просперитета на България но трябва да се работи къртовски ,защото вече всичко е разрушено или полуразрушено нямаме нито здравеопазване нито образование нито промишленост вече . Трябва да запретнем ръкави и да започнем да изграждаме дъжавата от нулата без да ни пука какво говорят от европа и особено от щатите . И ако сме задружни и си помагаме ще успеем да върнем поне частица от това дето е била България преди време.А относно Комунизма на 38 години съм живях и през онова време живея и сега , е да бях малък тогава но мога да кажа без да си кривя сърцето че тогава беше доста по-добре от сега и ще ви кажа защо ами първо защото имахме развита промишленост и нямаше безработица , също така имахме развито земеделие и се хранехме с истински плодове и храни а не като сега с химията и боклуците на западния свят. После имахме доста развито и безплатно здравеопазване всеки можеше да отиде на лекар без да се притеснява че ще го върнат поради липса на нещо или че ще му свалят 10 кожи. Образованието ни тогава беше на светлинни години от сегашното и това се признаваше на всякъде по света . Социялните разходи за ток и парно бяха почти символични Акак се постигаше е да когато държавата е силна и народът във нея е обединен няма пречки да финансира и подпомага всяка част от живота . А за целта трябва да променим икономиката си от капиталистическа на социялна , защото видяхме каква е капиталистическата тя не води до нищо добро само до по-голяма разлика между богатите и обикновените хора , чиято роля е да бъдат бели роби на ботгаташите.А ролята на богатите е да се обогатяват на гърба и мизерията на обикновените хора това е капитализма . Ако ви харесва ваша воля лично на мен не ми харесва ,защото съм от обикновените хора .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Дали пък нетрябваше темата да е "За или против неплащащите данъци да гласуват"?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан е прав.Беше си точно така.Магазините бяха празни но работа можеше да си намериш където отидеш.Безработен беше мръсна дума както и неграмотен.Навремето това си беше политика да няма безработни и всички да са изучени и да се оправят с всичко.А сега политиката е друга масова безработица и вече няколко поколения неуки и неграмотни.А на политиците така им е изгодно.С обещания за работа и големи заплати вече колко години са на власт.И тук идвам на въпроса дали неграмотните да гласуват.Но истинският въпрос е дали неграмотния е глупав тъп или идиот.Аз такива не познавам.Всеки си прави сметката и решава задачите от живота както си знае и може.А дали е правилно само бъдещето ще покаже.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан...

Дака, прав си за това че представата ни е изкривена, защото за този период само сме чели или чували разкази - и много зависи мнението ни от това, кой какво ти казва и разбира се на какво приемеш да вярваш. Аз това се опитвах да засегна - че всичкото това привидно добро, щастливо, сигурно и осигурено общество е само на повърхността. Реално са били тъмни, мрачни, изпълнени с насилие, лъжи и несправедливост години. Имам дядо, който е лежал в затвора по това време поради политически причини (абсолютно безумни) и много от нещата съм ги чувал от него. Корупцията е била толкова вкоренена в обществото, че буквално всеки е търсил познати, връзки, подкупи и подобни. Баба ми е разказвала че са ме разпределили на детска градина или ясла, доста далеч от мястото където сме живели, и е нямало време да ме водят на градината, без да закъснее някой за работа. Та за да ме прехвърлят в по-близка градина директорката е поискала капачки за буркани, щото сме имали познат дето работил в някаква консервна фабрика. Звучи смешно, ама явно трудно са се намирали капачки :ag:. Та ви разказвам тази история, за да ви покажа колко дълбоко се е вкоренила корупцията, та до днешно време, където вече се иска нещо повече от капачки. Цялата държава тогава се е крепила на парите от СССР, които допълнително са усилвали вярата на хората че всичко пада от небето и няма значение какъв си, дали си грамотен или не - работа винаги ще има (както е казал kiriak), което сами разбирате е тотално погрешно - значи 5 души работят, 105 подпират стените... И когато работата почна да издиша и се видяха мръсните ризи, вече беше късно за промяна. Дойде промяна, падаха стени и мавзолее, но промяната в хората явно все още закъснява... Не знам какво да мисля, не претендирам за коректност и изчерпателност, но сигурно трябда да минат 40 години, през които да се въртим в кръг, преди новото мислене и идеи да не са обременени от утопичните спомени за комунизма.

Това е офтопик от темата..., сори :)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Е сега корупцията е хиляда пъти по-голяма и по-жестока, всички държавни предприятия (които са най-важния гарант за сигурност, ниски цени и работни места) са разпродадени за жълти стотинки на други държави, хората биват изключително нагло рекетирани и изнудвани от собствената си държава. Та с две думи - сто пъти сме по-зле отколкото при комунизма, но пък ни манипулират сто пъти по-добре. И сме доволно ухилени олигофрени, които не умеят да си търсят правата!

8

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Корупцията се състоеше в това да намериш за някого да си купи някаква стока.

Майката на един приятел работеше в магазинче, където продаваха и "западни стоки" - аудиокасети BASF и подобни неща. Ta тя продаваше на този човек касетки и т.н., а той и продаваше луканка.

Off Topic
И помниш,че навремето банани,портокали и мандарини имаше само за Нова Година и "Тоблерон"-и само в корекома...Бабичката и дядото чакаха няколко месеца "Рубин"-а си...

....значи 5 души работят, 105 подпират стените...

Off Topic

Не знам дали сте гледали скандалното интервю на Сашо Диков с Гриша Ганчев(не че не е един от най-големите изедници на народа де).та тогава и двамата разговаряха за нещо налудничаво:

Австрия е държава с 12 милиона жители(ако съм запомнил правилно думите им),имат по-малко от 40 хиляди души администрация,България сме близо 7 милиона и имаме...230 хиляди души администрация,като реална работа вършат всички,но 10 служителя вършат работа като за един...

30-годишен LED :D

Архаична марка цветен телевизор,един от първите...голям колкото бабиния ти скрин...огромен... и тежък... :D

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

за techpost
3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С нетъпрение очаквам да минат изборите, И тогава малко по малко ще стане ясна грандиозната манипулация на която бяха подложени българските граждани. Ще се окаже, че не Цветанов е подслушвал, а подслушвано е било в действителност ръководството на ГЕРБ. Ще се окаже, че съхраняваните в печатницата бюлетини, брак или не, са били там напълно законно. И изобщо ще се окаже, че не сме изнасяли компютри за Япония, а сме внасяли компоти от Гърция.Призкрака на ДС все още витае сред кулоарите на народното събрание...

Естествено не можеш да сложиш измервателни уреди на "Лукойл", да спреш Бургас-Александруполис, да спреш проекта "Белене", да изградиш конекторни газови връзки със съседните държави, да започнеш проучвания за газови находища в Черно море, да договориш от позиция на силата близо 20% по-ниски цени на руския газ, използвайки цайтнота на партньора, и всичко това да ти се размине безнаказано. Баха защитени българските национални интереси, но бяха засегнати икономическите и преди всичко политически интереси на чужда държава, която иска да използва България като "троянски кон" в ЕС.

Беше вкарана в действие цялата местна агентура, цялата пета колона в лицето на определени политически партии, икономически и престъпни групировки.

Така че утрешните избори са не само израз на политически пристрастия, но и тест за интелигентност. Сега е моментът да докажем достатъчно ли сме умни и куражлии, за да защити държавата си. Защото именно за това става дума.

Затова, гласувайте, гласувайте, гласувайте! Всичко останало е от лукаваго.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

О, целите им са ясни - да си пълнят гушките и да ни доубият,

Виж, Йордане, вярно е, че комунизма си е имал добри страни, но аз познавам хора, които са виждали лошите.

Знам човек, който използваше властта си неправомерно, тормозеше хората, хвалеше се, че преди е принуждавал служителки да му пускат......

Този партиен човек защо не е на мястото, на което трябва да е без милост ?

Мислиш, ли, че не са го разбрали ? Той си остана мръсник и боклук до края на живота си. Той правеше мръсотии и на най-добрите си приятели, плюеше срещу всички.....

Такива ги роди комунизма - клеветници, доносници, завистници и всякакви боклуци.

Не се тревожи, познавам и още такива - все комуняги. Ами кое му е било по-добре-то ?

Не се опитвам да насаждам някаква омраза, познавам и свестни сред тях, но за мен този режим не е бил добър. Той и сега не е добър. Все същите - само цвета си менят.

А по темата - твърдо против съм неграмотни да гласуват! Той не може да чете, някои, дори и не могат да говорят, а седнал да решава кой е добър управник. :D

И мангото като се продаде за 2 кебапчета гледай какво става........ (може и да има неграмотни Българи, но манговците са в превес)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Привет, общо взето позната картина която показва и доказва,че повечето хора съществуват във вертикална кома. Ако нещо не е показано или казано в електронната кутия, то не се е случило никога? Наивно. Не желая да обиждам никого, но това е самата истина. Повечето мнения написани тук го показват и доказват този факт. Някой си мислят,че светът съществува от както са се родили самити те? Всякъш само те са били млади, имали са само те, мечти,надежди... Други засягат определен период от време и до тук. Общо взето има от всичко по-малко,но липсва истината. Ала както е писано в Словото Божие само истината ще ви направи свободни.....

Първо трябва дълбоко в себе си, всеки един нормално мислещ човек да се замисли, наблягам имено върху това да ползвате собствените си сетива с които Бог вие дарил! Тоест умът, но вашият ум. След което, трябва да се запитате и сами да си отговорите на въпросът, дали въобще имате право на избор? Или избирате това което са ви спуснали задколисните ционистки режисьори. / ПРИМЕР/ Ако аз ви посочвам и всекидневно ви показвам само 10 дървета от огромната гора и вие невиждате другите дървета това означава ли,че вие имате право на избор? Означава само едно,че вие ще изберете това което аз съм избрал, създал,обучил и отгледал преди вас. Защото аз съм ги създал,обучил,отгледал и само тях ви показвам по медиите за масова манипулация. Запитайте се, кого вие сте избрали сами, без да ви бъде подсъзнателно внушен изборът ви от ТВ-то или мас медиите като Труп, 24 лъжи?.....

За да имате правилна представа на това което се случва днес, трябва много добре да познавате миналото. Тези които са владели миналото, владеят настоящето и по всичко личи,че ще владеят и бъдещето. Колко от вас познават миналото? Йордан засяга една малка частица от миналото, при това изключително много наивно и не обективно.Всякъш не е съществувала България преди комунизма? А кой го е наложил този комунизъм, по какъв безкруполен начин и терор, какво е било преди злостната дата 9 септември 1944? Вакум....... Но това минало, е продължение на сегашното бреме и в последствие бъдещето. Защото те никога нито за миг не са губели властта. Средствата за производство, милиция,армия,банки... никога за миг не са ги изпускали от власта си.Тоест, актьорите са едни и същи,замени от техните деца,внуци представящи се пред наивното подрасващо поколение като десни, леви,центристи и ред подобни глупости за наивници. Управляват ни децата и внуците, на актьорите които преди това управляваха нас по-възрастните, хора но с изключителен терор. Децата и внуците на днешните актьори наречени политици, или елит ще управляват вашите деца по същия лъжовен начин. Техните деца са на обучение в Лондон,Съветските Еврейски Щати - САЩ, Москва и ще управляват съдбените и мечтите на нашите деца. Само където фалшивата дума демокрация ще бъде заменена с глобализация.Спирам до тук, да не ви отегчавам, които има ум и може да го ползва ще се орентира.

Ако желаете да разберете кой ще победи на днешните парлама-избори,ще влезна в ролята на пророк и ще ви кажа предварително. Просто днес БСП ще победи с много малко БКП, защото партията е само една, но се явява пред наивните хора с много различни имена като: СДС,РЗС,ДПС,БСП,ГЕРБ,НДСВ,АТАКА,НФСБ.......

По този начин, отговорността ще бъде винаги размивана, това съзнателно заложено и умишленно изпълнявано от вяко едно фалшиво лице на БКП не зависомо от това дали ще се казва НДСВ, ГЕРБ,СДС те всичките са едно и също тяло. И ако за младите,подрасващите това е непознато и ново, то по старите като мен и Йордан за тях е непростимо и глуповато да се спъват в един и същи камък толкова много пъти. И животоното би се усетило и прескочило камъка но, явно, населението, не народа на Лъгария не може......

Ако желаете да разберете истината,трябва трябва да започните да ползвате вашите човешки сетива дадени ви от Бог и да подлагате всичко на съмнение което чуете и видите по медиите за масово оглупяване. Хубаво е тези които желаят да изгледат 9-те части на това интервю.

Последствие сами ще намирате, ключови думи с които да стигате до истината......

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване