TV трикове и скрити менюта

6 мнения в тази тема

Публикувано

Който има телевизор LG с USB вход за филми, музика и снимки, може да подрежда програмите на TV по свое желание, като ги прехвърля подредени на USB памет и после обратно на TV. Това правя след като съм пресканирал и тв програмите са разместени от оператора. Натискате MENU и държите, докато изчезне. После 1105 и ОК. Появява се Installation Menu. Отивате на TV Link-Loader и ОК. После избирате Send to USB/да ги прехвърлите на флашката/или Receive from USB /да ги прехвърлите на телевизора/.

http://www.lg-hack.i...d=2674&tid=2690

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Много бих искал, но нямам бутон Menu - LG M2452

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ето как нa някои модели LG TV може да се хакне сервизния USB port и да се ползва като мултимедиен плеър. Всичко е на ваша отговорност.

http://openlgtv.org.ru/wiki/index.php/LG_USB_Port_Hack_on_2009_LH_series

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В какъв смисъл "като мултимедиен плеър"? Аз имам 3 USB порта: USB App, USB Hub и HDD IN. На App си включвам флашката и гледам филми. Това същото като мултимедиен плеър ли е или нещо друго? Модела е LM669S.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

USB вход на телевизор означава Мултимедиен плеър - тоест чете аудио, видео и графични файлове.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

По-старите европейски модели, които са описани в сайта, имат имат такъв вход, който е само за сервизно обслужване и не може да се ползва за друго. Моят е такъв LG 26 LU 5000. За тях е този начин на промяна и вместо да си купуваш по-скъп TV, получаваш мултимедиен плеър. :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване