574 мнения в тази тема

Отговорено

@Симо

Ти си бетер от мене бре, макар че при мен остават по повече запасни части /болтове и гайки/ :ag:

Така днеска - авария + смана на ГТЛ /ГуменоЛентовТранспорйор/ останаха едно кашонче с запасни части :ag: ама лентата си върви :haha: сам си направи изводите ;)

Щом всичко работи и нямаш проблеми :thumbup:

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, искам да ви попитам няколко въпроса отнасящи се до видеокартите. Ще си ъпгрейдвам картата и искам да ви попитам:

Коя е по-добра?

- XFX Radeon HD 5670 1GB GDDR5 128bit

или

- nVidia GeForce GT 220 512MB DDR2 128bit

XFX Radeon HD 5670 ще стане ли на това дъно

XFX Radeon HD 5670 пише, че иска поне 400W захранване. Аз имам Rexpower ATX12V Max Power: 400W. Това ще е проблем ли за картата?

Доста хора ми казаха, че Radeon-а е по-добър от nVidia-та, но не съм сигурен.

Благодаря, предварително!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ати Радеона е по - добрата разбира се. Паметта е двойна, а и поколението е DDR5, което всъщност е по - важно. Дъното има PCI слот така, че не виждам защо да не стане. А по въпроса със захранването, ако наистина видеото има нужда от 400В захрахване трябва и него да смениш, Все пак и останалите компоненти искат ток . :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Доста по-добър!

Разпилена БМВ тройка срещу сдухано голфче...няма място за сравнение...

Взимай Ати-то без да се замисляш...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, но в момента точно нямам възможност да сменям захранването. Много голям ли ще е проблема?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ати то има реално консумирана мощност 61 вата,на '' парзен'' ход без натоварване 14 вата,така че го взимай и небери грижи .Захранването е достатъчно

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имаш ли нужда от толкова мощна видео карта? Ако приемаш предложения, ето ти моето http://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/sapphire/radeon-hd6570-1gb-128bit-ddr3-pci-e-sphehd6570hd1g-p47465547/

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря, но вече всичко е уредено с картите, които ще взимам.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте отново. Извинете ако е очевидно и не го виждам случайно, но не намирам буксата за монитора на Radeon-а :Dhttp://www.maximumpc.com/article/reviews/xfx_radeon_hd_5670_progress

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мда, трябва ти преходник, тъй като видеото няма VGA порт.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Как точно изглежда това?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте имам проблем с моят лаптоп Toshiba Satellite L750 -1MD, един от USB портовете, по-точно usb 3.0.Спря да работи, преинсталирах драйверите за usb, чипсет ,но нищо. Моля помогнете. https://i.imgur.com/YnmDvjQ.png

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте отново. Както бях написал по-горе, че ще ъпгрейдвам видеокартата си, в крайна сметка се спрях на тази, но сега имам нов проблем. Видеокартата пише, че изисква 6 Pin PCIE кабел от захранването, но не видях в захранването да има подобен кабел. Това ще е проблем ли за видеото и ако да, има ли някакво решение? Моля помогнете..

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Би трябвало в комплекта на картата да има https://i.imgur.com/Y5UbmR9.jpg съответно да имаш свободни 2 броя букси (молекси) на захранването,ако нямаш може да си купиш

https://i.imgur.com/8tlXgYO.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аха, а от коя страна до коя се включва? Смисъл знам, че има един кабел от хард диска и той се включва към бялата букса на този кабел в картинката.. 6пиновата черна букса се включва към видеокартата така ли?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Off Topic
да
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И знай,че без допълнително захранване няма да тръгне картата,трябва ти 6-pin захранване.По принцип БИ трябвало в комплекта към картата като аксесоар да има преходник(Molex > 6-pin).

Ако случайно няма,поръчай си заедно с картата и такава джаджа,или потърси в близкия магазин за РС техника...

Сори за дублирания пост,нека модератор го изтрие...не видях че е отговорено...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте на всички.

До преди 2 дена пада и копчетата на лаптопа ми си работеха.. поне така си мисля, защото съм с допълнителна клавиатура.

Наложи ми се да взема само лаптопа с мен и кво да видя.. не мога да боравя с пада и бутоните.

Четох някъде, че било възможно да ти заспи пада като не се използва!?

Някакви идеи съвети... ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз се сещам за две причини:

1 - може да е изключен от биоса - лаптопите имат такава опция

2 - може да е спрян от самите настройки в Windows или от драйвера към него

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте да попитам нещо за захранване за тези части колко долу горе вата и какво захранване им е добре за тях:

MB: ASRock M3A770DE

CPU: AMD Athlon II X2 265 - 3.30GHz

HDD: st1000dm003 - Seagate Barracuda 1TB 6Gb/s 64MB

GPU: PowerColor ATI Radeon HD 5770 GDDR5 1GB 128bit

RAM: 2xKingston 9905403-196.A00LF - 2GBx2

Питам защото в момента съм с едно китайско ли е българско ли е незнам - било е купено за около 50лв. + кутия преди 2 години 500W

Та харда ми беше започнал да цъка появяваха се лоши сектори дадох го в сервиза през това време сложих на един приятел 200гб-тов който е нямал лош сектор и хоп след няколко дена и той започна да цъка обадиха ми се след няколко дена и ми дадоха нов хард и след 10 дена и той по-същия начин и сега се съмнявам да не е от захранването понеже не е марково SPEED

Видеото е качено на два молекса.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, препоръчайте ми UPS 1000VA.Трябва ми за домашен компютър със захранване seasonic 520 gb bronze/520W/.Ориентирал съм се към Fortron EP1000 UPS или INFORM-UPS GUARDIAN LCD 1000VA/AVR.Не съм много в час с UPS устройствата, затова моля за предложения.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

1. До колко пари ти се дават?

2. Захранването ти с Active PFC ли е или не?

3. Не ти препоръчвам Inform

Off Topic

П.П. Видях, че е с Active PFC, не ти препоръчвам евтиния, защото някои от тях не работят добре с такива захранвания.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да ви попитам тази температура за лаптоп добре ли е защото много гадно ръмжи вентилатора https://i.imgur.com/lTZTokE.jpg

Лаптопа е Acer Aspire 5755G пускам го и направо почва да ръмжи.

Редактирано от D.Chonov
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Хубаво е да слезе още 10-тина градуса надоло. Почистваш ли го редовно?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване