566 мнения в тази тема

Отговорено

Здравейте.Възможно ли е,тази грешка да се оправи чрез "HDD Low Level Format Tool"?

Ще му навреди ли по някакъв начин ако му направя тест с "HD Tune Pro"?

Диска е още в гаранция,да го връщам ли или?

https://i.imgur.com/4f9GojT.png

:poklon: Благодаря много :poklon:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз ти препоръчвам, направо да го дадеш на гаранцията. Нека и другите да кажат.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има ли как да подкарам usb3 На дъно с usb 2?

Кутията ми е с usb 3, дъното с usb2?

видях че има някакви конектори към PCI Express слота с изход usb3? Ще работи ли на usb 3 реално?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще си вземам още 2х2 GB RAM на 800Mhz, сега имам 2х1 GB на 667Mhz. Та въпросът е кое е по-добре 6gb на 667 или 4 на 800? Процесора e Intel E7300 , работи на 1066Mhz

https://i.imgur.com/sqPlNCT.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте

Лаптопа е Toshiba L750D . Проблема е следния когато го рестартирам си има звук при пускане на видео песен на първите 5 секунди и прекъсва звука . Отивам в Device Menager отварям High Definition Audio Device / Свойства / забранявам го ,а след това му давам Разреши и отново ми идва звука . Драйвера е актуализиран с последната версия . Когато гледам филм на TV през HDMI нямам проблеми имам си звук не прекъсва . Също странно е когато давам Разреши се чува краткотрайно свистене от дясната тонколонка на лаптопа около 2-3 секунди се чува променливо свистене . Ще съм благодарен ако ми помогните . Ако ви трябва някаква друга информация ще споделя

Поздрави

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам една стара конфигурация и искам да я продам, но понеже е много стара се чудя на части ли да я продавам или цяла. Един приятел иска да ми купи видеото (дали да не се пробвам да му продам целия комп.) и просто не съм достатъчно компетентен по темата за да преценя кое е по - добре. Също така ако може да ми дадете някаква ориентировъчна цена за всяка част или общо защото си нямам ни най - малка идея :no:

Ето я и нея:

MB: Asus K8N4-E /SE, NFORCE4, S754, DDR400, PCI

CPU: K8 2800+ sEMPRON 64BIT, S754

Cooler: Spire SP792B12-U, S754/939/940

RAM: 512MB DDR 400MHZ, PQI

HDD: няма наличен

video Card: RADEON X550, 256MB Asus EAX550GE/TD PCI E

CASE: ATX 350W, JNC RJA 52, Сребристо/черна, USB

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако ти дадат 50-70лв за всичко, давай я цялата.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Долу-горе ориентировъчна цена за всяка част бихте ли могли да ми дадете?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам една стара конфигурация и искам да я продам, но понеже е много стара се чудя на части ли да я продавам или цяла. Един приятел иска да ми купи видеото (дали да не се пробвам да му продам целия комп.) и просто не съм достатъчно компетентен по темата за да преценя кое е по - добре. Също така ако може да ми дадете някаква ориентировъчна цена за всяка част или общо защото си нямам ни най - малка идея :no:

Ето я и нея:

Ако ти дадат за цялата максимум 80лв я продай..
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ето я и нея:

Дъно макс. 10 лв.

Процесор макс. 25 лв.

Охлаждане макс. 5 лв.

РАМ 2 лв.

Видео макс. 15 лв.

Кутия 5 лв.

Давай ако има на кой цялата за 50 лв. и да ти е мирна главата!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, лаптопът ми е с Nvidia GeForce 315m в момента видео картата държи 70-75 градуса без никакво натоварване.

Нормално ли е ? :ah:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте, лаптопът ми е с Nvidia GeForce 315m в момента видео картата държи 70-75 градуса без никакво натоварване.

еми какво да ти кажа според мен си е напълно норамално за мощноста. На моя компютър видео картата ми е интел и загрява толкова не знам до каква степен е нормално но според мен си е добре
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Според мен това е много далеч от нормално. Отвори и си почисти лаптопа смени си и охлаждащата пастата. Ако не си сигурен дали ще успееш да го направиш без да си прецакаш лаптопа по- добре го дай на сервиз, ще ти вземат 10-15 лв. и ще знаещ, че няма да ти се наложи евентуално да даваш около 1000 лв за нов лаптоп :)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

4uk4a,Добре и аз така мисля, че не е нормално но ще го дам за почистване.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Искам да попитам какъв кабел ми е необходим зада свържа аудио система към компа ми модела на системата е Thunder THS-C505 , компа е с дънна платка http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/ALiveNF7G-GLAN/ ОС Windows 7, Мога ли да я свържа отзад където са трите входа ... извинявам се предварително за глупавите въпроси ....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Кабел за 2.0 звук или 3-кабеа за 5.1 звук "3.5 jack to chinch" $T2eC16d,!)UE9s3wDcPkBSD7GLf2e!~~60_12.J

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Колеги, искам да зема още малко RAM памет на настолния, Dell Precision 380, сега е само с два. 2хHyunix 1GB, 667MHz. Нмаерих Integral, 2Gb/667MHz на цена от 32лв.

1. Заслужава ли си

2. Не би трябвало да има никакви проблеми нали?

И още - искам да сменя видео картата му. Сега е с nVidia Quadro 285NVS със 64MB памет.

Спрях се на тези:

-Sapphire Radeon x1950gt 256MB 256bit / 46лв : http://prodavalnik.com/prodavam-video-karta-sapphire-radeon-x1950gt-256mb-256bit-i41743889

- gigabyte geforce 8500gt / 40лв : http://prodavalnik.com/prodavam-videokarta-gigabyte-geforce-8500gt-i41741653

- Gigabyte Gv-rx16p256de-rh, Ati Radeon X1600 Pro 256MB Ddr2, Pci-e, Видео карта Pci-e, / 43лв : http://prodavalnik.com/video-card-gigabyte-gv-rx16p256de-rh-ati-radeon-x1600-pro-256mb-ddr2-pci-e-video-karta-pci-e-i41944711

-Sapphire Radeon X1050 256MB Ddr2, Pci-e, Видео карта Pci-e, 100192l / 27лв: http://prodavalnik.com/video-card-sapphire-radeon-x1050-256mb-ddr2-pci-e-video-karta-pci-e-100192l-i41944629

На мене от тия най-ми хареса Gigabyte Gv-rx16p256de-rh, но все пак чакам и вашето мнение :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

От няколко дни захранването ми Seasonic 520W Bronze издава цъкащ звук, все едно в PC-то ми има бомба с часовников механизъм. :ag: Ако някой е имал подобен проблем, моля да сподели.Замислих се да не се претоварва, но с този хардуер съм повече от година и не е имало проблем.Ако му е дошло времето и трябва да взимам ново ще съм благодарен да дадете мнение и препоръки за марка захранване 600-700W.Нещо до 200лв.Ето и компонентите на хардуера ми:hardware.txt

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте,имам един интересен проблем с хард диск на лаптоп,ситуацията е следната :един лаптоп изгоря и му остана диска който е Hitachi HTS545050B9A300 ATA Device (500 GB, 5400 RPM, SATA-II) и искам да му взема кутийка и да се ползва като вън,като се сложи в кутийката и се включи чува се да завърта диска но не се показва никъде,носих го на двама майстори те казаха че не работи,реших да го пробвам на моя лаптоп HP 6510b и изненада диска си работи даже му качих и уиндоус7! ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен ! Успешен ден на всички :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Виж си всякакви драйвъри за кутийката дали са инсталирани. Често това е най-големият проблем.

Как му качи Windows 7, като не се показва никъде? Или го сложи директно, без кутия?

След като си успял да му качиш ОС, не е умрял, но в най-лошият случай може в момента да умира.

Ако не успееш с кутията, закачи го пак за лаптопа и му пусни една проверка за лоши сектори, пиши за резултата.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сложих си го на лаптопа на мястото на моя и му направих чиста инсталация,пускам му проверка за лоши сектори и по-късно ще пиша,благодаря за бързия отговор :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Направих му проверка с HD TUNE не показа лоши сектори.в момента работя с него но ми се струва че по-бавно работи компа,възможно ли е след повреда в дъното да е дало отражение и на него?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ВСИЧКО е възможно.

Въпреки това, ако преди този компютър е работел със SSD / HDD 7200 RPM / HDD със SATA 3 (6.0 Gbit/s), е напълно нормално да има забавяне, след като използваш хард 5400 RPM/ SATA2.

Кутията тръгна ли? Виж в опаковката (диск) или сайта на производителя на кутията дали има драйвъри.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

утре трябва да ми донесат една за проба,иначе е обратното лаптопа е старичък и с по бавен хард от този ама засега си работи :) пробвах една в магазин но към нея нямаше драйвъри и не го отвори,след пробата ще пиша:)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мога ли да попитам какво точно му е изгоряло на предишния лаптоп? Да не би да е имал проблеми с харда, които да не си забелязал?

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване