Измами в световен мащаб(или как лъжат хората,не само българите)

2 мнения в тази тема

Публикувано

Отварям тази тема,с мисъл,че все нещо някой може да напише.Да изрази личен опит,или с прочитането на постовете да се предпази...

За какво става дума?Със значителен прогрес съм по въпроса за смяна на семейното возило,търся усилено по форуми,обяви и сайтове най-различни...

Преди време видях обява за кола,на изгодна цена и не само че "блести",ами направо е "слънчева":

kznAZMd.jpg

4eBrrlV.jpg

1CqwuZl.jpg

Накратко:Опел Зафира.От последните генерации на модел А.С климатроника,в изключително добро състояние(съдейки по снимките).

Та днес получих отговор.Ето накратко кореспонденцията между нас:

PBvb1uJ.jpg

Моя отговор,понеже директно с човека нито съм разговарял,нито съм пускал запитване за офертата му:

3djd9Yi.jpg

Не след дълго получавам подробно писмо с указания как може да продължим сделката:

Oz40Vk9.jpg

Ето и писмото с което потвърждавам твърдата си позиция относно част от сделката:

GDIo7Le.jpg

Личното ми мнение е,че повече няма да се чуем :)

Хора,внимавайте,пазете се от подобен род съблазнителни обяви.

Дайте мнения,споделете опит а нека тези,които не са преживявали такъв род случки да четат и да се пазят :)

Радвам се,че ме е срам да говоря за младините си,доста глупости свърших,докато бях луда глава.Преживявал съм подобен род неща,е,дреболии,може да се каже че са били жълти стотинки,но важното е че случаите от миналото ми са ми изградили опит...В този момент важи едно правило,лаф който е точно за случая:

"Мъжко д*пе веднъж се е*е!"

Off Topic
Ако модераторите преценят,че темата не е подходяща за форума-нека я изтрият а мене извинят :)
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мм, не си единствения, който са се опитали да преметнат. На скоро и мен се опитаха да вържат.. Продавах стария си фотоапарат и бях пуснал обява в продавалник, където получих следното съобщение:

e0FXZfi.png

Помислих, че човекът, е американец, живеещ в българия, поради което му писах.

j7vh8Mx.png

Съответно получих отговор, който изглеждаше ПРЕКАЛЕНО подозрителен, за това съответно му зададох няколко логични въпроса:

1DgnB3k.png

Съответно кореспонденцията ни спря до тук... Писах на екипа на продавалник, които съответно баннаха този потребител и потвърдиха, че е опит за измама....

Пълно е с кофти народ..

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване