Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Сблъсък Сблъсък: Въпросът със сирийските бежанци

122 мнения в тази тема

Отговорено

Въпреки че аз създадох темата, бях решил да не пиша в нея. Но си пролича как повечето от форума си нямате и грам представа какво и как да мислите, а следвате някакви дамагогии от 15ти век. Оправдавате се с някакви толкова изтъркани причини, че чак звучите смешно. Седнали сте да се притеснявате за собствените си задници, за това че пенсионерите нямали пари, че чужденците щели да ни поробят и претопят като нация и не виждате по-далеч от носа си. Защо пенсионерите нямат пари, или защо има са ниски пенсиите - ами нормално да ви кажа. 50 години тези същите пенсионери си стояха на задниците, позволяваха една шайка престъпници да се разпорежда с държавата и си баха затворили очите за всичко останало. Живееха добре, имаха пари, жилища, работа - общо взето свинска работа - комунистите замазваха очите с привидно благосъстояние, а народа си живуркаше. Така че въобще да не ми приказвате за тези пенсионери, които 50г. един опит не направиха да махнат комунизма. Сега нямат никакво право да се оплакват. Може да са ни бащи, дядовци и баби, но това не променя факта че не са си мръднали пръста да променят нещо.

А сега сте седнали да се притеснявате за жалките си мизерни задници и давате за примери някакви битовизми. Айде моля ви се. Всички виждаме накъде върви света - вече трудно могат да се намерят чисти нации - чужденци има навсякъде и това няма да спре. Колкото и да не ви се иска, малко по малко всички нации ще бъдат претопени, държавите обединени, без граници и ограничения. Няма място на този свят за "чистокръвни" глупаци дето се бият в гърдите. Щели да ни ислямизират - айде моля ви се!!! Ми хайде да затворим границите, да се оградим с високи стени, да се закопаем в земята - за да сме доволни, да сме си само ние. Колко мислите ще издържим така? Чудя се - има ли още хора, които мислят, че Волен Сидеров трябва да определя решенията на парламента. Осъзнават ли тези, които са против протестите - че всъщност подкрепят един луд??? И всичките тези приказки и показност са само един театър. Или явно 20те лв. са по-важни от съдбите ни? Защото същият този луд говори за граждански войни, опитва се да подбуди народа с псевдопатриотизъм, за да задоволи собствените си цели. И като гледам повечето писания май е успял. Идиоти!

Проблем има, хората идват независимо от всичко, няма ясни политики и действия по този проблем - и за това така се получава, че излиза че все едно 5000 души ни нападат. Ако се създадат ясни закони за това и има специални обекти, които да се използват при подобни ситуации - повярвайте, изобщо няма да го правите на проблем. Така че за това съм съгласен. Но дето си приказвате че едва ли не всеки от тези хора е дошъл в Балгария да убива, краде и плячкосва - е просто култивиран страх, нищо повече. Помислете си какво защитавате и на каква цена? И изобщо струва ли си?

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма дави оставим мръсни мюсулмани да завладеете Бълраия!!!! Никой не защитава болния Волен, но хората не са глупави вижат накъде вървят нещата и трябва в свои ръце да се вземе всичко!!! Там където има мюсулмани има всякаква бъркотия, вижте какво става в Египед,Ирак,Либия и тн, искат си ЗАКОНИ НА шерият, защо се заблуждавате че ако им се позволи дазавладеят Европа ще е по различно! Ботев и Левски са проляли кръвта си за България и ние техните потомци няма да е предадем! ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ НА ВСИЧКИ КРАЙНИ ИСЛЯМИСТИ "БЕЖАНЦИ" НЕ ВИ ИСКАМЕ!!! Ето как си защитават интересите братята руснаци

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Темата е моя, така че не виждам какво се пениш. Това се опитах да покажа в горният си пост - как се концентрирате върху преходни неща, без да забелязвате "the big picture", което показва колко ограничено е мисленето ви. Планетата е една - айде сети се, какво следва от това? Бъдещето, което ни чака никак не е розово с това темпо на изразходване на ресурсите и увеличаване на населението. И в тези бурни и трудни времена хората трябва все повече да се обединяват, а не да се разединяват. Дето се казва - да направиш жертви за общото благо, а не да се затваряш и ограничаваш все едно проблемите няма да застигнат и теб.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Българите още пазят страх от Турското робство,

когато Турците са принуждавали Българите,

да приемат Мюсюлманската вяра насила.

Обещава ли са, че които я приемат- няма да ги закачат, уж.

И когато живота им е бил застрашен, от големия Ятаган-

много българи са предавали своята вяра, за да запазят живота си.

Това са Помаците от планинските райони, и хората близко до Турската граница.

Има българи които гледат на тях, като на предатели и изменници,

които са си продали душите на дявола, за да запазят живота си.

Друг е въпроса, що тия хора не съ се върнали, към християнската вяра,

след като турските Мюсюлмански поробители са били изгонени.

Явно им харесва чуждата вяра на Турските поробители дето са ги клали.

Та от там идва туй страхливо изказване:

.. няма дави оставим мръсни мюсулмани да завладеете Бълраия!!!

Хората бъркат престоя на Сирийските бежанци в България,

със страха си да не бъдат пак помюсюлманчени

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ето за това говоря , това е от днес в центъра на София!!!! Положението става нетърпимо! http://www.blitz.bg/.../article/231817

Ново клане в София: Чужденци наръгаха с нож журналист от БНТ 2

Приет е в "Пирогов" с прободна рана в ръката и разбита глава. Защо забравяте отделянето на Косово, акосе отдели Странджата до Кърджали пак ли така ще си зарявате главите като щрауси!!! ДУХЪТ НА БОТЕВ И ЛЕВСКИ Е ЖИВ ПОВЕЧЕ ОТ ВСЯКОГА, НЯМА ДА СЕ ДОПУСНЕ ИСЛЯМИЗАЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ!!! ПРОРОЧЕСТВАТА ГОВОРЯТ ЗА ТОВА, БЪЛГАРИТЕ ЩЕ СЕ ОБЕДИНЯТ И ЩЕ БЪДАТ КАТО ЕДИН! ЕТО ИСТИНАТА ЗА БЕЖАНЦИТЕ!!!http://obshtestvo.ne...тав-2/</strong> А тук може да се прочете за предсказанията които скоро ще се изпълнят за България! http://www.tiensbg.c...010/12/-30.html ЕТО ВИ ОЩЕ ФАКТИ Доган: Турция трябва да отнеме от територията на България! /скандално видео!/ http://www.epochtime...13o7nn31x1.html имали още някой да не му е ясно че такива болни мозъци нямат място във майка България!!! дА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ, майка НА БОТЕВ И ЛЕВСКИ

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ъ.. пък малко ще е хубаво да се разреши многоженството, си имаме хареми- а ко ще кажиш а?!

Има една приказка - умрелите за това не стават от местата си, за да не седне някой на на тяхното място.

Та тази приказка, ще я разберат тия дето са избягали по чужбина- някой ден като се върнат България,

ще видят, че някой друг се е заселил на тяхното място, седнал е на тяхната маса, и е ял от тяхната купа. :ag:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А защо да оставяме на крайни мюсулмани да се заселват в Родината ни? Защо ние да не правим деца и да се възпроизвеждаме, как може Корея и Япония да постигат това без да са им нужни пришълци? Ето защо мразя американците

моля изгледайте го!!!
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

vechniq, Ще цитирам едно мое мнение от предишен сблъсък.

Доста интересни мнения. Аз ще започна с това, че ще размия малко границите на тази тема и на патриотизма. Изобщо аз съм против слепият патриотизъм - да се удряш в гърдите и да крещиш Левски и Ботев, да гласуваш за Атака, да ползваш Windows на български с идеята че така си по-патриот... няма такова нещо. Аз не искам да съм патриот заради самата идея, или някаква абстрактна моя си теория. Да, напълно съм съгласен че имаме богата история и множество открития и т.н. (благодаря на Zee за изчерпателния пост) - но това е едно на ръка. Приемете че всичко това е основата - е ние я имаме. Обаче една къща не е само основа - има първи, втори и т.н. n-ти етаж - не може цял живот да се живее на спомени от някакви далечни времена и да се лежи на стари лаври.

Това цялото нещо го казах, че не са прави хората които остават в България от гледна точка на някакви патриотични идеи, или с мисълта че така не предават страната. Първо на първо - човек трябва да оцелява и да бъде щастлив - това може да стане на всяко кътче по земята. Всички сме земляни и всички имаме право да се радваме на планетата. Ако след години има референдум за махане на всички държавни граници и езици в името на едно по-добро, обединено и цивилизовано общество - аз ще съм с двете ръце за. Ще скокнат много псевдо-патриоти - ма как, ма що, толкова се мъчихме да освободим България, Кирил и Методий колко труд с азбуката и т.н и т.н.... живота, хората и принципите се променят. Ако това е цената към Новият по-добър свят аз бих я платил без да се двоумя, а не да продължавам да живея според догми и правила от 15ти век, само защото така ще запазя България. Има една много добра приказка - "На гол тумбак - чифте пищови" - мисля, че казва всичко.

Това, което искам да кажа е че нещата си имат естествен ход. Ние сме едва в зората на човешката цивилизация и вижте в какво сме се превърнали. Падали са и по-големи империи от Българската. Някой да помни Римската империя? Сигурен съм че тя е имала своите Ботев и Левски, но подобно на други империи е паднала, защото не може със сила да удържаш това, което не се удържа. Та през вековете е имало достатъчно примери за подобни Велики империи и нито една успешна. Идеята е тези обединявания да не стават насила, а постепенно и хората сами да го желаят. Така че съм убеден че реда в който в момента живеем не е най-добрият и със сигурност ще има промени.

Статията, коята си дала за намушканият журналист е показна - пише намушкан от чужденец - не сириейц, не французин, или какъвто и да е - а чужденец. Това какво ще рече - че всички чужденци са лоши ли? Естествено че акта е за осъждане, но това е просто престъпление - кражба и трябва да се гледа като такова. И българите нападат и крадат - дори сугирно повече.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Според мен трябва да приемем бежанците както подобава и да не сме такива егоисти каквито сме станали. Нека им влезем в положението да не сме такива каквито ни направи управата!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Значи искам да уточня, че не харесвам много Арабите, защото не са малко тези от тях, които са способни на изключителни зверства, а не, защото не са Българи, или, щото имат различен цвят на кожата.

А колкото до бежанците - все повече се убеждавам, че беше грешка.

Страната ни се управлява от сбирщина пребоядисани идиоти.

И без това отчайващата обстановка става още по-зле.

Те не могат да направят нужното, а още по-малко могат да реагират при някаква извънредна ситуация.

А, ако имаше закони така наречените агресивни елементи щяха да са или в затвора, или натоварени обратно там от дето са!

Ама няма за съжаление..... няма и да има

Вечен, ти за какво обединение говориш ?

Кой ?!

Сбирщината от изпростели селяндури, която населява по-голямата част от страната, ли ?

Те не могат да се обединят, те не знаят какво искат.

На Българина му дай да се подиграва, да завижда, да прави мръсотии и подлости.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Въпреки че аз създадох темата, бях решил да не пиша в нея. Но си пролича как повечето от форума си нямате и грам представа какво и как да мислите, а следвате някакви дамагогии от 15ти век. Оправдавате се с някакви толкова изтъркани причини, че чак звучите смешно. Седнали сте да се притеснявате за собствените си задници, за това че пенсионерите нямали пари, че чужденците щели да ни поробят и претопят като нация и не виждате по-далеч от носа си. Защо пенсионерите нямат пари, или защо има са ниски пенсиите - ами нормално да ви кажа. 50 години тези същите пенсионери си стояха на задниците, позволяваха една шайка престъпници да се разпорежда с държавата и си баха затворили очите за всичко останало. Живееха добре, имаха пари, жилища, работа - общо взето свинска работа - комунистите замазваха очите с привидно благосъстояние, а народа си живуркаше. Така че въобще да не ми приказвате за тези пенсионери, които 50г. един опит не направиха да махнат комунизма. Сега нямат никакво право да се оплакват. Може да са ни бащи, дядовци и баби, но това не променя факта че не са си мръднали пръста да променят нещо.

А сега сте седнали да се притеснявате за жалките си мизерни задници и давате за примери някакви битовизми. Айде моля ви се. Всички виждаме накъде върви света - вече трудно могат да се намерят чисти нации - чужденци има навсякъде и това няма да спре. Колкото и да не ви се иска, малко по малко всички нации ще бъдат претопени, държавите обединени, без граници и ограничения. Няма място на този свят за "чистокръвни" глупаци дето се бият в гърдите. Щели да ни ислямизират - айде моля ви се!!! Ми хайде да затворим границите, да се оградим с високи стени, да се закопаем в земята - за да сме доволни, да сме си само ние. Колко мислите ще издържим така? Чудя се - има ли още хора, които мислят, че Волен Сидеров трябва да определя решенията на парламента. Осъзнават ли тези, които са против протестите - че всъщност подкрепят един луд??? И всичките тези приказки и показност са само един театър. Или явно 20те лв. са по-важни от съдбите ни? Защото същият този луд говори за граждански войни, опитва се да подбуди народа с псевдопатриотизъм, за да задоволи собствените си цели. И като гледам повечето писания май е успял. Идиоти!

Проблем има, хората идват независимо от всичко, няма ясни политики и действия по този проблем - и за това така се получава, че излиза че все едно 5000 души ни нападат. Ако се създадат ясни закони за това и има специални обекти, които да се използват при подобни ситуации - повярвайте, изобщо няма да го правите на проблем. Така че за това съм съгласен. Но дето си приказвате че едва ли не всеки от тези хора е дошъл в Балгария да убива, краде и плячкосва - е просто култивиран страх, нищо повече. Помислете си какво защитавате и на каква цена? И изобщо струва ли си?

Май Вие сте този, който живее в собствен свят и не вижда по-далече от носа си !

Ела “братче“ в родопите ! Ела можем да отскочим и до Кърджали, там , където може и Българска реч да не чуеш !

От всичко най-мразя, хора, които си нямат и най-малка представа от интеграция/съинтеграция с въпросния религиозен етност, да дават насока на мислене, на хора, които ежедневно се сблъскват с тях.

Отваряли ли сте някога тяхната свещенна книга - корана, прочели ли сте в какво учи тази дяволска книга ???

Задавали ли сте си въпроса - Защо в Пазарджик се вдигнаха с/у едни “симпатични“ имами.

Защо Турция и Гърция си затвориха границите за тези хора, а ние трябва да ги приемем с отворени обятия.Друг е въпроса, че дори и да искахме, нямаше с какво да ги спрем. За да се изкаже човек по този въпрос, трябва да има поне малко опит, да е живял измежду тях.Да има на представа какъв е техния бит и до колко са умерени тяхните религиозни възгледи.По тези краища на милата ни татковина все още Българите са наричани с благоприятното - Каури/Гяури та дори “Прооданци“. Проблема с мюсюлманската инвазия е проблем не само на Бълагрия и Европа, а на целия християнски свят, застрашавайки го като такъв.

Иначе да, в последно време е модерно да се правим на по святи от папата, друг е въпроса и той колко е свят...

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

pstoichev, коментара ти няма нищо общо с това, което съм написал. Общо взето мнението ти припокрива мнението на всеки необразован човек в тая държава. Предполагам си наясно колко лесно се манипулират хора с ниска образованост. Ходил съм достатъчно из България, и в родопският край съм ходил и знам какво е положението и без да ми го описваш. Самите хора и това какъв език и вяра изповядват не е проблема - проблема е в начина по който се третират. Независимо от всичко - не можеш да забраниш религия или език. Грешката на всички, включително политиците и обикновените хора е че дълго време отказваха да приемат проблема, отбягваха го и така го задълбочиха. И не става дума само за това - за всичко се реагира късно и по грешен начин - за сирийците, за бездомните кучета, за пътищата, за земите и т.н. - все проблеми които не са се създали за един ден.

vechniq, преди да писнеш че пак съм ти изтрил коментара - това видео вече го беше постнал, не виждам смисъл да го правиш пак :)

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Грешиш и то много.

Проблема е Те нас как ни третират, а не ние тях.

Едно е да си ходил, както сам казваш, друго е да живееш в “хармония“ с тях.

Да виждаш, че си пренебрегнат в собствената си държава за сметка на “благополучието“ на мюсюлманската раса - много здраве на всички.

Интересно тези милиончета дето им трябват за “бежанците“ до края на годината от къде ще ги вземат ? Естествено, че от работещото Българско население.

А кой попитаха, кога за какво и как ни попитаха.

А в същото време сиропиталищата са в окаяно състояние.Да нахраним чуждите, а нашите кучетата ги яли.

Добре е човек, да има самочувствие на образован и интелигентен, друго е да е такъв.

Единствено ще се осъзнаете само когато София стане мюсюлманска столица, а това ще го доживеем заедно, много скоро, правейки се на много умни.

От моя страна темата е приключила.Няма как и не виждам смисъл да водя спор за изгубена кауза.Всичко е въпрос на време.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Чета и се питам, дали в България има хора, които мислят извън рамките на световната конспирация или отмалко са осмилили готовите и сдъвкани либерални трактати. Крайностите никога не са били полезни в живота, било то на отделният индивид или този на една социална общност като държавата.

Проблемът с бежанците, не е със самите тях, а с безхаберието и незаинтересоваността на държавниците в България и на липсата на какъвто и да е подбор или идея за справянето със ситуацията , камо ли пък за някакъв път на разумната експолатацията на създалото се положение за едно всеобщо благо.

Че това правителство е напълно дилетантско стана ясно и на слепите? Лощото обаче е, че липсва каквато и да е политическа алтернатива на сегашното или предното или по предното правителство?

Незнам кой беше писал, че историята се повтаряля и то точно затова, че я изучаваме упорито, но изобщо не умеем да се учим от нея.

По време на турското нашествие на Балканите през 14 век, всеки владетел на балканите мислел, че като турците се бият със съседите му това ще ги отслаби и ще му помогне да завладее после техните земи. Станало така, че турците ги завладяли всички. Та горе-долу положението е сега сходно. Има едни хора, които стоят в праламента и на изпитаният принцип разделяй и владей спекулират с този въпрос, без да вземат единно, дори с риск от компромиси решение, с едно положение, което все още не е излязло от конторл, Когато излезе сигурно ще е доста трудно да го обърнат, но дотогоава дейно ще пречат на адекватното вземане на решения в полза на всички в държавата.

А иначе, от това да има хора в една държава лошо няма. По целият свят има чужденици, но дори и в екстремизма си, ако се опитват да го показват те са доста подтискани и агресивните елементи ги отсяват и поставят на мястото им.

Та и в България, ако имаше поне зрънце мозък в тиквите на управляващите, което да мисли по надалеч от "другата седмица", досега на границата щеше да има един огормен тройно заграден палтков лагер и там щяха да се държат бежанците. От там можеш да сортираш, онези които прецениш, че могат да се адаптират в социалната с-ма и да живеят в хармония с моралните ценности на държавата, имат образование, заложби, перспектива. Всички останали ги оставят в лагера, под ключ, докато свърши войната, товарят ги след това на самолети и ги пращат обратно, по-живо по-здраво.

Тези, на които им е даден статут на бежанци, сами ще изберат какво да правят с живота си след това, ако искат да остават, ако искат да си ходят. И всичко щеше да мине без сътресения, България, щеше да запази лицето си на една хуманитарна и загрижена за благоднествието на човека в нужда държава.

В България липсва и винаги е липсвала политическа воля да се гледа в перспектива за социалното добруване на нацията. Мога да дам за пример една Гърция, в която независимо кое правителство е на власт, то винаги подържа единна и трайна външна политика и то в последните 100 години. В България тя се мени като посоката на вятъра.

И докато се шири политическит манталитет " Я не сакам на мене да ми е добре, я сакам на Вуте да му е зле" и докато не се дава път на можещите, а на съпартийците или на шурея и баджанака, дотогава България, ще върви от зле, към по-зле, за мое и ваше и за това на децата ни съжаление.

Признавам си не можах да прочета докрай какво сте написали, но на мен пък ми става ясно,че човек когато употреби думата конспирация, меко казано е ехо на масмедиите за масово затъпяване. Нищо лично но дори нямате ни най-малка представа какво означва тази дума. Иначе не бихте я употребили. В същото време потвърждавате, не съзнателно описвате всичко това което наричате сам конспирация. Въпреки,че не знаете какво означава самата дума. Това вашето ми прилича на раздвоение на личността. Чудите се,защо нито едно правителство до сега не работи в интерес на собствения си народ. Толкова е елементарно това. Защото тези правителства които се изредиха до сега, те не управляват, а само ИЗПЪЛНЯВАТ това което им поръча посланика на Съветските Еврейски Щати. Факт. Не сте ли го осъзнали това досега? Ако това не сте осъзнали до сега просто няма смисъл да се хабите. Питате се защо депутатите само пречат за нормалното развитие на страната и защо няма дълновидно виждане по-почти всички въпроси? Просто е. Защото нищо независи от тях, също както при правителствота, те не могат да управлява, а само да ИЗПЪЛНЯВАТ. Този така наречен парламент, няма народни преставители, има само партиини представители, но пък от друга страна партията в България е само една БКП и нейните разклонения отгледани чеда като СДС,ДПС,НДСВ,ВМРО,АТАКА,ГЕРБ..... Колко пъти трябва да се спъните в един и същи камък за да осъзнаете това? Как искате при подобно население което постянно е във вертикална кома да се оправи държавата? Животно се спъва веднъж и повоче не повтаря, но за съжаление повечето от българското население са много по - зле дори от животните и през 4 години винаги го показват и доказват. Къде видяхте тук конспирация? В смисалът в който вие разбирате тази дума? Ако по времето на тези отминали избори, някой ви бе казъл,че АТАКА, ДПС и БСП ще управляват заедно в коалиция, щяхте да го наричате, простак, луд,подлога, нищо не разбираш и прочие. Но сега когато го виждате с очите си пак не осъзнавате, че няма многопартиина система. Има само БКП и нейните фалшиви лица с които се явява пред вас за да може за пореден път да ви излъже и да съществува като паразит на гърба на това болно насаление. Население да, защото сме много далеч от народ..... Нима сте толкова наивен и мислите,че само вие може да имате дългосрочно виждане за проблемите и как по най-добрият начин за България могат да се решат. Нима мислете,че само вие сте единствен който вижда тези неща? Сигурен съм,че много добре и депутатите го виждат. Пита се, защо не приемат закони, които да облсужват интересите на хората, държавата? Защо съботират и всячески се борят да натоварват собсвения си народ с все повече тежест, глад,болести и мизерия..... Защо? Както казах, по-горе, защото те са там не да управляват, а да изпълняват това което им се спука от ционистите в СЕЩ.......

Говорите за мислиене? Но дали осмисляте думите казани от едни масонски престъпник които отдавна трябва да бъде в затвора? Според мене вие сам показвате и доказвате тъкмо обратното,че друг мисли вместо вас, говорите това което медиите за масово затъмняване отстояват и облъчват това болно население. Говорите за някакви бежанци? Искам да ви попитам, от къде влизат тези бежанци? От Турция, да не би в Турция да има война? Прикосяват сумати държави в които не съществува война за да се остановят тук и да раждата като зайци и мислите,че това става съвсем случайно?Но пък в същото време ги наричате бежанци? Ала защо бягат от Турция? Война ли има там? Много сте наивен за да не използвам по-груба дума.Ехо сте на министерството на истината, /медиите / ......

Кой забърка всичко това, Франция,Англия,Турция,Катар,СЕЩ.... Защо ние трябва да плащаме тегобите и да издържаме техните прищевки? Не можем ли да кажем, господа, вие забъркахте всичко това с вашата алчност за петрол и петродолара да запази позиции. Но ако обичате взeмете си ги при вас и без това България е най-бедната държава в Еврейския Съюз. Това е позиция на една суверенна държава. Но дали България е суверенна? Това вече е друга тема. Нима тези велики държави не са рязали,късали жива плът от Българската държава която граничеше на три морета в името на това да ни направят, по-слаби и тяхна колония? Защо мислите,че го правят това сега, за нашето добруване? По скоро за нашето притопяване и приобщаване на Балканите към мюсулманските ценности. И това съвсем ясно ще започне да се вижда с просто око само след 15 години, ако не и по-скоро. Личи си,че не сте прочели една достойна книга в живота си, с което не искам да отнемам правото ви на мнение по въпроса. Споменавате,някой някъде бе писал, че: Историята винаги се повтаря, но повторението е като фарс. Това го е казал ционистът,евреинът Кашел Мордохай Леви, познат на вас с масонският си прякор като Карл Маркс, дори това не знаете, но сте тръгнали да лепите етикети, думи които не сте си направили труда дори да научите какво означават, но ги повтаряте като папагал, само защото сте ги чули по медиите за масова дезинформация. Така е, историята се повтаря, защото една и съща ръка винаги я пише, но дали знаете коя е тази ръка? Много се съмнявам в това. А, толкова достоини хора умряха за да изнесат истината за тази невидима еврейска ръка. Ето един от тях на когото ционистите избиха почти цялото му семейство......

п.п. Думата конспирация- означава: Живея и дишам в хармония със себе си. Кой ви втълпява,че тази дума има съвсем друго значение? Ето колко просто било, медиите за масово затъпяване,за да могат да омаловажат истината пред която дори и те не могат да отстоят. Затова има цензура затова всичко се централизира в един център за управление,за да могат да бъдат под конртол и да се чува само тяхната истина. Както ги нарича Ерик Артър Блеър познат на вас с масонският си прякор Джордж Оруел- Министерството на истината. Тези медии не са 4-та власт както ви втълпяват , те са първата власт,защото тези медии, оформят и моделират вижданията ви, това какво да виждате и как да го разбирате. Колкото до историята на България няма никога да я научите в учебниците по история които съществуват днес. Само от автори които са написали своите творби много преди злокобната масоно-еврейска-болшевишка револиция през 1944г-когато България престана да бъде суверенна държава и стана колония....

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Миналия век. Кабинета на Тодор Живков. Държавния глава току що е научил нещо кошмарно от КГБ - плана Зеления Диамант. Съветския съюз се разпада, скоро желязната завеса ще падне и България ще остане беззащитна. Михаил Горбачов е предал Русия и сатилитите и на запада... Само преди няколко месеца турците организират атентати в България. Живков тогава се чуди - те са привилегировани, имат всичко и получават по големи заплати от Българите...Сега вече разбира.

План Зелен Диамант:

1. Бунтове и вълнения на турскоезично населения в България

2. Атентати

3.Репресии от страна на българските власти

4. Въоръжено въстание, което цели колкото е възможно повече жертви 'турци'

5. Нахлуване на турска войска за защита на "турците"

6. Създаване на временна държава - в която турското население обявява 'независимост'

7. Присъединяването на тази държава към Турция

За да противодейства на този план, Живков с помощта на КГБ измисля 2 стратегии. Едната е сменянето на турските имена - така това население евентулно не може да претендира за турски произход след време, а другата е отварянето на границите и принудителното изселване. Тези брилянтни ходове спасяват България за няколко десетилетия от поредна национална катастрофа.....

Плана е реализиран в Сърбия - горките сърби се полакомяват за пари и продават земята си на шиптърите, не след дълго стават малцинство и загубват най-старата си сръбска земя..

Зелен диамант вече се нарича Зелена Дъга.

Плана е следния:

1. От Сирийските бежанци в Турция се подбират бременни жени и жени с малки деца. Подбират се и млади и здрави мъже.

2. Превозват ги до Българската граница и ги вкарват в България

3. На всеки сириец дошъл в България - в турска банка му се депозират 100 000 евро, на бременна жена 200 000 евро!!!

4. След получаване на статут на бежанец - всеки получава по още 100 000 евро - за да си купи къща и Българска земя!!!

5. За всяко дете родено в България(а то автоматично става български гражданин) се дават 10 000 евро. За всяко дете на сирийка в българия се дават 1000 евро издръжка.

6. За започване на бизнес, ако парите не са достатъчни - на всеки сириец се отпуска безлихвен заем.

7. Сирийците средно имат по 7-8 деца, при тези условия ще са минимум 10...Първото раждане на сирийката е средно на 15 години...

8. 20 000 сирийци - след 45 години са един милиона и двеста хиляди!!!

9. 200 000 сирийци след 10 години са 1 милион!!!

10. Сирийците се заселват в градове около Турция и изкупуват местния бизнес, къщи и ниви. След няколко години - местните българи са принудени да се изселят. предлагат им се много изгодни оферти за имотите и са подложени на деликатен тормоз...

11. Югоизточна България е населена само с турци и сирийци. Следва обявяване на независимост и присъединяване към Турция...

12. В българия остават още половин милион сирийци - в големите градове - плана продължава...

13. Местна подкрепа към плана:

- подкупване на депутати за да разрешат Българска земя да се продава - подкуп по 10 милиона евро на човек

-Подкупване на партиен лидер за да приеме правителството му 'бежанци' и да им даде статут - 100 000 000(сто милиона) евро

- Разходи за медии за да не пишат против нелегалните емигранти 10 милиона евро

- Разходи за неправителствени организации за да подкрепят етническата толерантност, да заклеймяват национализма и патриотизма 1 милион евро

- Разходи за отвличащи вниманието на обществото мероприятия - студентски окупации, протести и други - 1 милион евро

14. Партньорски организации и държави

- ЦРУ, САЩ

- МОСАД, Израел - евреите паралелно изкопуват над 50% от останалата част от България, за резервния си план за Втори Израел, ако първия бъде унищожен от Иран

- Сорос

- някой държави от Евросъюза - индиректно и прикрито..

Как да противодействаме?!?!! Има ли шанс за България?!??!?

Има разбира се - ние сме най-древния народ и винаги сме оцелявали. Но трябва да сме единни!!!

1. Всички икономически емигранти или бежанци, получили статут през последните 10 години се екстрадират от България в родните им места. Ако имат банкови сметки - парите за транспорт се взимат от тях, ако нямат - за наша сметка.

2. Всички нелегални икономически емигранти сирийци, СЪЗНАТЕЛНО наричани НЕВЯРНО "бежанци" от нашето правителство - се депортират за Турция или Сирия

3. Изгражда се трудов лагер в каменна кариера - следващите дошли нелегални емигранти се настаняват там и с труд изкарват пари за екстрадирането си обратно - това се афишира в медиите, за да не идва никой повече нелегално в България.

4. Полицията и НАП правят щетелна проверка на имуществото и начина му на придобиване на чужденците в България дошли преди 10 години, ако се намерят и най-малки престъпления и нарушения - се екстрадират в родните им места.

5. Ако чужденците в България имат семейства с български граждани - на българските граждани им се предоставя възможността да заминат с тях за родните им места, като благородно им се разрешава да запазят и българско гражданство. На децата от смесени бракове не се дава българско гражданство - те подлежат на екстрадиране с родителите им.

6. Всички политици, обществени организации и личности, които подкрепят навлизането и оставането на чужденци в България, или които са против екстрадирането на вече влезлите - се осъждат по член за национално предателство на 10 години строг затвор без право на отмяна!!!

7. ЗАБРАНА за владеене на българска земя от чужденци и от чужди фирми. Всички чужди фирми които владеят Българска земя - следва да я продадат на българи в срок от 5 години. Забрана на владеене на Българска земя от чужденци родени в България и по този повод - получили Българско гражданство.

6. Принуждаване на парламента чрез национална стачка да приеме нов изборен кодекс:

- премахва се 4%-та бариера

- въвежда се минимален образователен ценз за да имаш право на глас - завършена гимназия - образованието в България е безплатно, всеки които не е имал интелекта и волята да го завърши-няма възможността да поеме отговорност за избора си...

- Въвежда се данъчен ценз - няма право да гласува този който не е внасял данъци минимум 50% от времето до предишните избори

- българите живеещи в чужбина, ако са прекарали повече от 50% от времето до предишните избори зад граница-нямат право на глас - съдбата на народа и родината ни се определя от хората живеещи в нея(който е патриот ще ме разбере - който не е-значи съм прав за него )

- въвеждат се методи за сигурност на избора(неразбиваем уникален баркод на всяка отделна бюлетина, чуждестранно наблюдение при броенето.

- въвежда се "отрицателен вот" - отрицателен вот означава че никоя от предложените партии не отговаря на нашите критерии и искаме нов избор, ако 50% от вота е отрицателен - се насрочват нови избори след 3 месеца. За отрицателен вот се приемат невалидните бюлетини и негласувалите гласоподаватели. За да са валидни изборите над 50% от гласоподавателите трябва да са дали положителен вот

- въвежда се наказание 10 години за продаване и купуване на гласове и за предлагане на стимулиране на гласоподавателите под формата на храни, концерти, предмети и сувенири

7. Насрочват се нови парламентарни избори

8. Създава се партия в която е забранено да участват хора от ВСИЧКИ досегашни партии.

9. Започва НОВИЯ ЗЛАТЕН ВЕК ЗА БЪЛГАРИЯ

Ако има патриоти - помогнете да спасим България!!!

Петър Евтимов.Вижте повече,какво са направили емигрантите от африка в Швеция.... http://lubomir33.blo...e-bedra.1116587

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вечен, ти сериозен, ли си ? Да се екстрадират деца от смесен брак ? Значи имаме следната ситуация. Примерно аз познавам човек с Германка. Какво ? Да ги екстрадираме, така ли ? Тоя, който го е писал това да се прегледа скоро! Между другото, да ти кажа, ли какви ценности имат тези хора ?!

Достатъчно е просто да има работеща законова система. Останалото си е откровен расизъм!

Примерно предложението за отрицателен вот е добро.

Проблема е, че тук е Идиокрация. Проблемите с Ромите пак са заради това.

Престъпилите закона трябва да се затварят, или екстрадират без право на повторно влизане а страната.

Това прави, ли се ? А Ромите ? Той знае, че нищо няма да му се случи и си прави квото си ще.

Ама, ако знае, че ще яде пердах, ше лежи в панделата и ще бачка, като луд ?

Я да пробват тоя номер в някоя друга държава да видим какво ще стане!

Между другото, аз съм за ограничение на раждаемостта, но не само за чужденци, а и Българи.

Да видим тогава Бай Мангал как ще прави по 10-15 чавета, които ги натирва, момичетата ги продават, като говеда.....

Хване, ли се нарушител зверска глоба, а, ако няма затвор, или обществено полезен труд и то подобаващо.

Поне според мен не може всеки олигофрен да става баща. После ще се чудим защо поколението ни е такова.

Затова е проблема. Всеки е си гледа г•за заслепен от егото си, не му пука за нищо, не му прави впечатление нищо.....

Проблемът не е, че някой ще дойде да живее тук, проблема е да не се толерират своеволия!

Една държава, ако не е готова не трябва да предприема подобни стъпки.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Думата конспирация- означава: Живея и дишам в хармония със себе си.

Само това видях от фермана дето си изписал- щом за нещо елементарно ръсиш глупости колко ли още кофи с глупости си изсипал...

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ККК и но проблемо

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Само това видях от фермана дето си изписал- щом за нещо елементарно ръсиш глупости колко ли още кофи с глупости си изсипал...

...............................

Нарушени т. 9 и т.10 от ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА/Модератор

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Tihichko,

:ag: Как си разбрал, какво съм искал да кажа, след като не си изчел мнението ми докарай? На това евреите казват, че магарето много обичало да слуша, като ревяло на глас.

Прав си, че живеем в един доминиран от еврейската мисъл свят. НО, не поради някакви фантазмо- илюминато-масоно-еврейски завери живеем в такъв свят, а поради простата причина, че евреите, са излючително мъдри и надарени хора, както като индивидуалности, така и като нация. Ако случайно излезеш от света на "стойностната анти-семитска литература", можеш и да видиш, че евреите са нацията с най-много нобелови лауреати ( това е част от заверата, разбира се?). Умове, които с мисълта си, откритията, изобретенията или работата си са променили света изоснови, повлияли са на оформянето на ценностната система на цели генерации, хора като Христос, Христофор Колумб, Алберт Айнщаин, Зигмунд Фройд, Мария Кюри, Айзък Азимов, Леви Щраус,Хари Худини,Кевин Митник, Оливър Стоун, Роберърт ДеНиро, Марк Шагал, и още ред други за които просто в момента не се сещам.

Заради това света е доминиран от евреискта мисъл, защото те са мъдри и сплотени, като нация, усвоили са от горчивият си опит във времето онзи завет, който Хан Кубрат уж е е оставил на синовете си и на нас: да бъдат сплотени, като сноп с пръчки. И затова успяват да живеят под обсадата на 200 милиона араби и да ги държат в шах повече от 60 години. А вие се насрахте от страх, че дошли временно у нас 5000 тарамбуки.

Евреите имат манталитета на победители, защото те във всяка една ситуция виждат някаква възможност, извличат рационална поука за в бъдеще и действат винаги в интерес на групата.Където и да идеш по света, ще видиш, че има еврейски общности. Къде има българска общност в чужбина?

А глупакът, с главно "Г" - той е параноик, той не вижда възможности, перспективи, той вижда във всяка една ситуация заплахи, него го тресе страхът от чуждото, непознатото. Той винаги е в търсенето на виновниците за положението си, за личните си несгоди, иска някой да бъде наказан, за това, той псува на глас всички и това гокара да се чувства велик. Параноидите глупаци виждат във всяко елементарно нещо организиран заговор срещу тях, поради простата причина, че им липсва идеята, как рационално да му противодействат или да успеят да живеят в хармония с него.

Според мен е логично е по-мъдрият човек, на този свят да властва над глупакът. Щеше да кофти, ако е обратно - тогава шеше да наделее света на тарамбуките - на онези хора, които не поставят под съмнение валидността на утвърденият авторитет. Хора, на които обиконовено се смеете и наричате талибани и терористи, които и до днес се противопоставят на прогреса и живеят в пещери.И защо, защото ги е страх от новото и различното, щото нямат идея как да се справят с него или какво да подхванат със свободата която им носи.

Лично аз смятам, че евреите са общност достойна за възхищение и уважение и ние като народ можем да учим само от тях.

да се научим бъдем единни в позицията си, да се уважаваме, подържаме и почитаме като хора, да си помагаме и да помагаме - това са качествата които ни правят човеци, християни - ако научим това, няма да има сила на света, която да спре цял един народ в намерението му да бъде независим. Ганди е успял да изгони от Индия, Британската империя, в апогея и, и го е направил с голи ръце увит в един чаршав, който изтъкал сам, без да прилага насилие,....... но е бил смел, мислел е рационално извън клишето на страха от чуждото или новото или както казват пак евреите, ако е лъв, то той не се бои от мухи.

P.S. conspiratio - от латински - означава "единство" "съзвучие", но също и "завера", "заговор" - така го дефинира речникът. Как го дефинират в "стойностните книги" незнам? :)

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ех, аз не съм

Умен, интелигентен, прозорлив и други положителни качества... Ама нищо, това не е причина да те отритнем- ние сме благородни хора и винаги даваме шанс на по-слабо развитите от нас, независимо в коя област... И не им се смеем или подиграваме- ти не си виновен, че толкова можеш да мислиш...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Радвам се,че показахте истинската си същност, по скоро принадлежноста си. Първо не съм антисимит, защото истинските семити са Палнестинците. Второ няма еврейска нация има хазарска секта която е поюдечина. Така наречените евреи които днес населяват Израел са всъщност хазари повечето от СССР разбира се след ВСВ каквато бе тяхната цел, да създадат днешната фалшива масоно-еврейска държава. И понеже са много умни и преследвани, до ден днеше показват и доказват,че са тъпи фашисти като избиват истинските семити които населяват Палестина. Пропускате доста хора от тази секта, и аз ще ви допълня за да стане картината по ясна. Четвърт евреин е и Хитлер, женен за еврейката Ева Браун, цялото му полютбюро е саставено от еврейска кръв. Същато така евреин е и Йосиф Сталин - Джугашвили. евреин е и Лейба Бронщейн- познат на вас като Троцки откраднал тази фамилия след избиването на царското семейство през 1917г един от регентите на Николай. Също така първата атомна бомба пусната в света над мирните градове Хирошима, Нагазаки, тази бомба бе пусната по заповед на еврейският президент Хари Соломон Труман, много хуманно нали. Няма начин да не са толкова велики умове, но само за вас, не за мен. За мене те са просто фашисти и терористи, нищо повече от това. Заради тази секта бяха и ПСВ и ВСВ. Хитлер просто бе техният месия, защото ако не бе Хитлер, днес нямаше да съществува тази фалшива масоно-еврейска държава Израел. Схващате ли? Едва ли.... Жертвите на евреите Ленин, по-майка Бланк, Троцки, Йосиф Сталин са над 100 милиона по този начин разпарчетосаха цяла Европа и насъдиха скрити крипто евреи на тези поробени държави в това число и България. Как няма да са велики, като избиха елита на този народ. Всичките съветници на Тодор Живков бяха до един евреи, ако желает мога да ви покажа и списакът. Пропускате също еврейските боклуци тук в България, Андрей Луканов, Георги Пирински,Надежда Михайлова,Васил Божков, Исак Паси- идеолог на БКП и баща на Соломн Паси.......... Темата е много дълга, но има достоини хора които са участници в тези събития и доказват с всичко това с факти. Един от тях е Никола Маринов Николов когото разбира се отровиха. Дъглас Риид и неговата творба Отплата за Цион тук позната като Спорът за Цион, Бенджамин Фриидман, който е евреин, но в последствие се покръства и неговата творба Скритата Тирания, Артур Кьостлер и творбата му Тринадесетото племе, от тук може да научите кой са днешните самозвани евреи населяващи с толкова много пролята невинна кръв Израел. Разбира се убиха го в Лондон защото дръзна да каже истината такава каквато е. Но това е дълга тема с удоволствие бих спорил с вас разбира се с факти.

А колкото до това,че са първенци, ето ви една справка кой създава и конролира медиите, не само тук в България и по целия свят. И как искате да не са първенци навсякъде и да се чуват само хубави неща.......

Справка за нашите медии кой ги създава, естествено същата невидима ръка ги контролира....

п.п. Препоръчвам ви да прочетете стихотворението на дядо Иван Вазов. Жидов Гроб. Четете Каравелов, Георги Раковски. Истината няма да я научите от победителите, защото монетата винаги има две страни......

Умен, интелигентен, прозорлив и други положителни качества... Ама нищо, това не е причина да те отритнем- ние сме благородни хора и винаги даваме шанс на по-слабо развитите от нас, независимо в коя област... И не им се смеем или подиграваме- ти не си виновен, че толкова можеш да мислиш...

Да прав сте, цели две изречения написахте отново подкрепени с много факти? Направихте на пух и прах глупостите които съм написъл, естествено с факти. Нещо смислено с доказателства и факти можете ли да напишете или само ще показвате колко елементарен сте?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нещо смислено с доказателства и факти можете ли да напишете

Щом държиш да покажеш колко си прост ще ти удовлетворя желанието:

Казал съм САМО и ЕДИНСТВЕНО, че "конспирация" В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ОЗНАЧАВА "Живея и дишам в хармония със себе си." Щом за нещо толкова елементарно ми искаш доказателства показваш само едно- ниско си ниво. Доказателството се намира в тълковният речник- знаеш ли какво е това или да ти обясня ? Ниско ти ниво се затвърждава и от множеството правописни грешки във ферманите дето пишеш...

И не, НЕДЕЙ да ми обясняваш каквото и да е- коментирал съм само 1 (едно) твое изречение. Ти как си го тълкуваш е проблем на твоя гладък и болен мозък.

Жокер: За такива като теб дето не могат да пишат правилно има за улеснение добавки към браузерите които подчертават грешните думи- НЕ Е срамно да ползваш такава. Личен опит- полезни са.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Tihichko,

Семити, наричат онази група от хора, говорещи иврит, арабски и арамейски. Коренът на думата идва от Сем (най-големият син на Ной)

Ако бъдем буквалисти, би трябвало вашата трактовка на социланта действителност да се нарича анти-юдейска или анти-ционистка.

Понеже обаче вие изразявате тезите си в спор, който е с краен националистичен и расистки уклон е напълно основателно да ви наричам антиесмит, тъй-като в контекстът на дискусията вие се обявявихте, като срещу юдеите, така и срещу арабите.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.