Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Сблъсък Сблъсък: Въпросът със сирийските бежанци

122 мнения в тази тема

Отговорено

1. Сериозно избягахте от темата.

2. Спазвайте Правилата на форума, въздържайте се от обиди, грубости и спам.

3. Благодаря за разбирането!

4. Както казах, ККК и няма проблеми. Всичко се решава бързо и лесно, а с напалм и чисто.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нямам думи. Само ще помоля който има интерес да изгледа този филм.

Даваха го в Събота по телевизията и направо съм в шок след видяното.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

FeloN благодарим за видеото, ето какви терористи въоръжават Америка и сателита и Саодитска Арабия!!! КОЛКО ГРЕХОВЕ ИМА ТАЗИ АМЕРИКА, КОЛКО ГРЕХОВЕ, ЕДИН ДЕН ВСИЧКО ЩЕ СИ ПЛАТИ!!!
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Като видях видеото, и как трепят хората там- своите си братя, и аз щях да избягам, ако живеех там.

Сирия, ще падне под натиска на другите страни- просто защото вместо да ходят на лов, като нормалните хора-

по гората за дивеч, те излизат в градовете и селата, и обстрелват "канибалски" своите.

Безчинствата им, няма да бъдат търпени. Явно не знаят, какво е да ти направят "мечка", но ще разберат.

Ако вие живеехте там, щяхте ли да се спасите с бягство, или да застанете героично пред калашников..,

защото хората там нямат силата да се справят с въоръжените узурпатори, но това може да направи

Америка, Русия, Турция...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И смисъла да се пусне видеото какъв е ? Да установим, че там е война ли ? Че това е ясно, едва ли има някой дето си мисли, че в Сирия просто си играят на фунийки...

Да- война е, да- избиват се хора, да- има бежанци. Само дето това НЯМА нищо общо с нас и положението тук. Щото тук НЯМА проблем с бежанците- ИМА огромен проблем с НЕЛЕГАЛНИТЕ ЕМИГРАНТИ. Да го разясня, че да няма грешно разбрали:

Бежанецът културно отива на ГКПП-то, представя се и казва "Аз бягам от военна зона, моля помогнете ми." И ние разбира се го приемаме- не сме зверове и да откажем.

Нелегалният емигрант влиза незаконно в страната и после прави всичко възможно за да не го екстрадират- в случая го играят на бежанци.

А сега мислете с кое имаме проблем. Мислете и защо. Мислете и как мама му стара тея минават безгрижно през цяла Турция и незаконно прекосяват 2 държавни граници- турската и нашата...

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами по принцип си има хора, които се занимават с трафик. Те уреждат нещата и обикновено не е толкова лесно и си има рискове.

Не знам защо го правят - явно заради пари и аз не знам.

Но е истина, че тук нещата са съмнителни. Тук масите са прекалено големи.

Иначе, дори известния Сизар Милан (Говорещият с кучета) е влязъл нелегално (поне, ако е вярно казаното от тях)

А аз бих бил внимателен с хора, в чието ежедневие зверствата и всякакви нечовешки постъпки са нещо естествено.

И те не жалят никого - дори сънародниците си. Другият абсурд е този, че според вярата им сношението с деца е нещо позволено и в реда на нещата.

Много бих внимавал с такива хора!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Bai_tanas,

Ех, къде видяхте да съм писъл срещу арабите,палестинците? Не ми приписвайте неща които са присъщи на вас. Наричам ги евреи защото така са известни по света днес, но днешните евреи нямат нищо семитско и нищо общо със семитите, те са хазари и много пъти съм го споменавал тук. Това,че на вас не вие угодно да го осъзнаете не е мой проблем, ваш проблем.

Нямам желание да влизам в спор с меко казано хора които не са прочели една достойна книга в живота си, те не ме интерисуват.

Все пак една справка от една подобна подлога като тях за да знаят какво всъщонст означава думата конспирация.....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нека си спомним днес 22 ноември, датата на която бе убит президента Джон Ф. Кенеди който дръзна да каже истината и бе убит от масоно-еврейските ционисти от ЦРУ.

Eстествено, днес няма да чуете и дума по медиите за масово оглупяване за тази злокобна дата. Още по-малко за неговата смърт. Което от своя страна доказва, това за което говори в речта си Джон Ф. Кенеди! Който има ум, да го ползва, за останалите е невъзможно........

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Eстествено, днес няма да чуете и дума по медиите за масово оглупяване за тази злокобна дата. Още по-малко за неговата смърт.

Да ти кажа последната седмица ми писна от предавания за него и убийството му... Ти какво гледаш, четеш и слушаш е твой проблем...

Съвсем отделно- не ми пука кой и що го утрепал... Ама изобщо не ми пука... Да го кажем така- защо никой не е убил теб, мен, съседа, жена ти ? Щото няма причина да го прави, нали... Щом убиваш президент 2 неща са сигурни:

1: Ясно е, че е замесен някой сериозен играч.

2: В никой случай убият НЕ Е невинното овчарче. Ама в НИКОЙ СЛУЧАЙ...

ПС: И що го изтърси това мнение в тема за бежанци ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

....

2: В никой случай убият НЕ Е невинното овчарче. Ама в НИКОЙ СЛУЧАЙ...

...

Въпреки че излизаме от темата, ще ти отговоря. Мисля че ако някой нарушава доста интереси с мисленето и политиката си, пак има повод да го убият. В крайна сметка малцина знаят цялата истина, но поне можем да се надяваме че понякога и добри хора застават зад високи постове.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Който има ум, да го ползва, за останалите е невъзможно........

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Като се има в предвид, че 500 години сме били циганите в отоманската империя,

и сме се възползвали от войната, за да възстанем, и заграбим част от тази велика нация-

напълно нормално е да ни е страх от тях, и от идващите други изповядващи тяхната вяра, като Сирийците,

както и от малцинствата в страната ни, за да не направят същото- да въстанат, и да си направят

същото, като ние при войната- държавичка. 500 години сме били Турци, а сега се наричаме българи,

така както македонците днес се наричат Македонци, а не българи.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

горното изказване е плод на мозък, който ако по една случайност вземе, че в мъките си експлоадира, последвалата ударна вълна, няма да вдигне и шапката на тиквата, в която се помещава.

6

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

"А ако целиш да предизвикаш конфронтация във форума на верска основа, както подозирам - ще получиш незабавен БАН!"

Баш това не целя, но изказванията и на други също засягат верската основа, дори са изключително по-остри от моите. А това малко или много е свързано със Сирийците, защото се прокарват тези за многоженство, което тяхната религия разрешава, джихадските истории, които също са на религиозна основа, а от писаниците разбирам, че българите не искат- нито многоженството, нито джихада, нито чужди хора изпаднали в беда, щото са тесногръди параноични егоисти със закостеняло мислене, пред които английските консерватори са доста по разкрепостени във вижданията си.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

българите не искат.... чужди хора изпаднали в беда

Бъркаш 2-та щата, и то сериозно. Тези "хора изпаднали в беда" май не са го закъсали толкова щом успяват да преминат цяла Турция- провери сам колко е разстоянието от сирийско-турската граница до тук, аз залагам на около 1500км. Същите тези "хора изпаднали в беда" напълно умишлено нарушават законите и на БГ, и на Турция като влизат НЕЗАКОННО в нашата страна. Всичко дотук ги мести в друга категория и от "хора изпаднали в беда" стават "нелегални емигранти". А никой, ама НИКОЙ НЕ ИСКА купища емигранти тук...

Бежанци- ОК, ще ги приемем. Да се явят на ГКПП-то и да помолят за убежище- както си му е реда. Обаче нелегалните емигранти трябва да се връщат на момента там отдето са дошли- тея влизат от Турция, значи ги връщаме с шутове там отдето са се появили и турците да се оправят... Толкова.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Милене преиначаваш ми думите, така както си искаш, и ти отърва според приказките ти. :ag:

Като казвам "нито чужди хора изпаднали в беда" имам в предвид именно Сирийците,

а не ония, които минават незаконно, и това не са твоите "нелегални емигранти" с които

съвсем умишлено бъркаш, и преиначаваш казаното от мене- май ти Бъркаш 2-та щата.

А и "хора изпаднали в беда" вече са факт, като и нашето мърляшко отношение към тях-

бием се в гърдите, че приемаме Бежанци, а в същото време те мръзнат от от студ, и мрат

в нашите приюти напомнящи по-скоро контрационените Фашистки лагери- в които са гинали хора.

Отношението ни e фашистко спрямо Сирийците, а устите ни са мазни- прикриващи нашия Хитлеризъм,

правещ ни расисти. Още се усещат наложените изопачени идеали от Хитлеристите през втората световна,

само Америка е разкрепостена, и широко скроена- ние още не сме се освободели от фашисткия расизъм.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

имам в предвид именно Сирийците

Тъй де- за същите говоря и аз...

Не ми дреме кой откъде е- като мине по каналният ред е "Бежанец", когато минава незаконно границата ни е "Нелегален емигрант". Няма разделяне на сириец, иракчанин, китаец или марсианец- деля ги на "спазили процедурата" и "престъпници". Щото ако за теб нелегалното преминаване от една в друга държава е дреболия, маловажно и т.н. за мен и поне 98% от хората около мен това си е престъпление.

Жокер- има го описано и в Наказателният кодекс и се наказва със затвор.

Все още ли настояваш да се грижа и да ми пука за някакви престъпници ? Ти утре ще искаш и мангала като ми разбие колата да не го предам в полицията щото бил закъсал ? Ти ще искаш не само това обаче- ще искаш и да не го пребия като куче та съвсем да му се размине... Ама и това няма да ти стигне- ще искаш и да му дам 50лв. щото го е закъсал...

Кратка версия:

За бежанците ще се грижим- нямам против.

За престъпниците обаче се полага само шут в гъза в посоката от която са се появили.

Като се явят после на ГКПП-то ще ги броим за бежанци...

Разликата от "бежанец" до "нелегален емигрант" е като тази между просяк и джебчийка... И двамата искат да се нахранят, ама просяка се надява да му дадеш, а джебчийката те обира... Резултата е еднакъв- нахранени са. Само дето дали аз ще дам нещо или ще ми вземат всичко е от сериозно значение. Ако теб те кефи да те джобят дай координати да пратя едни мангали да те "зарадват"...

Обмисли следното:

Защо идват в БГ, а не в Гърция ?

Защо минават безгрижно цяла Турция ?

Защо влизат нелегално, а не през пунктовете ?

ПС: Като не ги кефят условията в лагерите да се връщат при манафите, лесно е...

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Мен не ме интересува легални, ли са, или не, има си хора, които решават какво и как ще предприемат.

Това, което мен ме интересува е, че малко, след като почнахме да ги пускаме започнаха да валят новини за обири.

Ще го кажа пак. Защо, като са дошли тук и почват с простотиите ?!

А на мангала никой не му е виновен, Милене. Може да се сърди на майка си, че ги цвъка по 12-13 и ги натирва.

Момичетата ги продават, като добитък.....

Да е учил, да си е намерил работа. Да не говорим, че който я е закъсал не му е извинение това да краде.

Знам човек, който имаше страшни проблеми - уволниха го, нямаше пари да си плати тока, жена му за малко да му вземе жилището......

Но не е тръгнал да краде, нали ?! Това важи за сирийци и за всички - никой няма право да краде. Иначе, че и държавата се отнася абсурдно и се държи неадекватно е друг въпроса. Още не са скочили и каза хоп наще държавници.....

И тая думичка интеграция защо ни е толкова неприятна......

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

milen.stefanov написа:

Обмисли следното:
Защо идват в БГ, а не в Гърция ?
Защо минават безгрижно цяла Турция ?
Защо влизат нелегално, а не през пунктовете ?

Ами защото няма закони бе приятелю или по-точно има ама не се спазват , защото българските политици са крадлива измет и най вече, защото българският народ спи е за тва им е по лесно да дойдат тука. Ако тия зулуми ги правиха в Турция или в Гърция там и за секунда нямаше да им цепят басма и по най бързия начин щяха да ги опандизят.

@ Вход

Щом като Америка е толкова разкрепостена и толкова широко скроена що там не ги вземат а ??
Запитал ли си се кой запали тая война, що като са толкова широко скроени не се намесиха да спрат войната и да свалят Асад както направиха със Саддама и тоя другия в Либия ами гледат от страни намесва ли са се къде къде за по малко ???

И друго със какво право наричаш един народ който 500 години е изкарал под турско робство , търпял унижения , изтребван по най-жесток начин, цигани ?!!
Посочи ми друг един такъв който се е запазил като нация и народ
Народ който въпреки това е запазил своя бит и култура ако ти се чувстваш като такъв много мога да те съжалявам.

Не знам какво целиш със това но като ти гледам мненията имам чувство, че се държиш доста високомерно и нахално спрямо другите във форума ако обичаш спри със обидите .
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това, което мен ме интересува е, че малко, след като почнахме да ги пускаме започнаха да валят новини за обири. Ще го кажа пак. Защо, като са дошли тук и почват с простотиите ?!

Валят новините за обири само заради една причина- гнусни журналисти. Не казвам, че няма обири, грабежи и подобни дето са извършени от "бежанци"- има разбира се. Далеч не са толкова много колкото ги изкарват, но това е интересна тема тези дни- всяко заглавие тип "Сириец/арабин/бежанец открадна 2 домата" гарантира, че зрителя/читателя/слушателя ще обърне внимание... А целта на журналиста в БГ е само една- да си продава продукта.

Ами защото няма закони бе приятелю или по-точно има ама не се спазват , защото българските политици са крадлива измет и най вече, защото българският народ спи е за тва им е по лесно да дойдат тука. Ако тия зулуми ги правиха в Турция или в Гърция там и за секунда нямаше да им цепят басма и по най бързия начин щяха да ги опандизят.

Това са лесно видимите причини- що ли ми се струва, че има и по-сериозни такива...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Обмисли следното:

Запитал ли си се кой запали тая война..

Войната я запалиха няколко Сирийци, които имаха етническо-расист ски убеждения, като нашият Откачен Сидерович.

Обмисли следното:

Посочи ми друг един такъв който се е запазил като нация и народ

Македонците, Сърбите, Румънците, Гърците..

Обмисли следното:

И друго със какво право наричаш един народ който 500 години е изкарал под турско робство , търпял унижения , изтребван по най-жесток начин, цигани ?!!

Не само че наричам, но като погледнеш луксозните пет звездни приюти за бежанци, ще разбереш, защо все още сме си такива.

"Обмисли следното:

@ Вход

Не знам какво целиш със това но като ти гледам мненията имам чувство, че се държиш доста високомерно и нахално спрямо другите във форума .."

Е и...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Вход,

Да си "Циганин" е социална диагноза, не расов признак, нито етническа принадлежност. Диагнозата цигани, се поставя на лица,които са на 100% социално неадекватни, а коефициентът им на интелигентност, клони към средната годишна температура на Нептун. Един циганин говори за неща, които неразбира, просто защото или му лиспва самоцензурата или пък е открил трибуна, позволяваща му да се изходи. Убеден в плиткоумието си, че чутото от "авторитетни" за него източници, като телевизия "СКАТ" го прeвръщат автоматично в един арогантен-motherfucker VIP-пътник в живота, които трябва да постоянно да декларира кибритената кутийка, която съхранява мозъчният му багаж, едва ли не като извънгабаритно екстра карго.

Куриозът обаче е, че всеки път, когато циганинът отвори уста, то единственото, което предизвиква у слушателите, респективно читателите си, като реакция е:

" А ве мани го тоя мангал ве, то да е х...й, да му го набият,....... ама то акъл" haha.gif

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.