"Нова надежда" за Windows XP

20 мнения в тази тема

Отговорено

Ха аз съм един от печелившите, старото си е здраво, здравото си е здраво.

Не го бях пускал около 2г ма ХР-то си е ХР.

Всичко му баца.

И е мноо фейшън, бе кефи си ме и тва е.

След пачването, нищо не стана, проверих в системния регистър, никаква промяна, НО.

Кат не иска с добрата, яде мотика, създадох му ключа, промених го, както казваа ората и сработи, влязоха толкоз Ъпдейти, че ме мързеше да броя.

Айде честито на мене си, и на всички почитатели на славнавната OS Windows XP.

ipkxbj8.jpg

Опа видях колко са цели 53на брой Ъпдейта.

EJD4DQ3.jpg

7

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ха пак съм от печалившите, явно МС не са уволнили персонала си.PrbkSGV.jpg

Влязоха още 46 Ъпдейта.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Още Ъпдейти от МС 7 на брой.

v8T8ld9.jpg

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Такамммм.

След почти 8 месеца седнах на компа.

Поогледах 7-та поочистих я, И, си викам, я да видя доброто старо ХР, дали е наред, дали работи и как се държи след 5 годишна вярна служба.

Та няма проблеми всичко си работи на МАХ, Ъпдейтва се, програмите , някои и те се ъпнаха.

Та така с моето ХР.

Най добрата система на МС.

32 ъпдейта получи, не ъпдейтващата ОС на МС, която няма подръжка вече, и ми служи вярно повече от 15г.

Та такаммм, честито на печалившите.

https://i.imgur.com/PS8IBSk.jpg

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А не виждаш ли, че ъпдейтите са ти за офис пакета, а не за ОС? :ag: IE8 :rofl:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Едва ли всичките 32 ъпдейта са за офис пакета и браузера...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нимой бъде викаш. :D Няма да има 1 ъпдейт за системата, освен ако не си е пускал компа преди да спрат поддръжката. :ag:

http://windows.microsoft.com/bg-bg/windows/end-support-help

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пена стига плямпа бе.

Не само за офиса и ИЕ 8 бяха ъпдеитите.

Имаше ъпдейти и за сигурноста, абе не знам не съм ги проверявал 1 х1.

И компа ми е ъпдейтван след като спряха подръжката на ХР-то, и то за това се впрегнах, да видя дали всичко е вярно, и дали работи.

И ДА работи.

Преди това даже не влизаха ъпдейти за офиса или за тъпия Експлорър.

Кажете ми как да ви изкарам, имаше начин при ХР-то също да се виждат ъпдейтите, но сега не се сещам.

П.П.

Не ми работи точката на възстановяване, не знам а и не си спомнян как можеше да се провери какви ъпдейти е инсталирало.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Control Panel>Add or Remove Programs и слагаш отметка горе на Show updates Мисля, че така беше

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ето ти ги ъпдейтите Пена.

Да видиш кое кога и как е влизало.

Не са само за офиса и ИЕ8.

http://i.imgur.com/YYDEcGq.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Нищо не показва това, човек. Само кога си ги инсталирал.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пена не искам да споря, НО, ХР-то се ъпдейтва, и това е факт.

Много беше сговнено, за това и доста неща не ми работят.

Пубера го беше заразил с нещо, не си спомням, но след, като го пооправих, има неща, които не ми тръгват.

Почти не се работи на тая ОС-ма, НО, ще седи докато не се сговни тотално.

Като цяло Windows XP, си работи няма проблем с нея, но най важно метода с регистрито работи, и ъпдейти се получават от време на време.

А това беше и целта на занятието.

Вижда се, че от както е спряна от подръжка влизат постоянно ъпдейти за сигорноста и за поправки.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Системата се е ъпдейтнала, защото е имало някакви излезли ъпдейти след момента когато машината е била в почивка и понеже никой в Microsoft не си е правил труда да ги махне от Windows Update, те просто са се наляли. Преди седмица преинсталирах една машина, като ползвах чист MSDN-ски образ SP3. Е, понеже номера, който му сложих, беше читав, закачи си се към Windows Update, ъпдейтна се до Microsoft Update и свали целия бълвоч, който е излизал след SP3, вкл. .Net фреймуорковете. Всичко си е там, никой не е свалял услугата, просто е пълна с ъпдейти до едно положение и след това няма да види повече нищо, в смисъл нищо за самата система. Ъпдейтите, предназначени за всички системи (.Net framework, Malicious tool и т.н.) ще се наливат, защото са на едно общо за всички версии на Windows място.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Филипе така е както казваш, но ОС даже и да не се работи вече на нея, се е стартирала за да е ъпдетне АВ и прочие.

След официалното спиране на подръжката на ХР-то и свалянето му тотално от МС сървари, спряха ъпдейтите, да нямаше никакви ъпдейти за нищо, след човъркането в регистрито, започнаха пак да влизат ъпдейти.

Но продължавам да мисля, че все още се пишат ъпдвйти, защото все още има апаратура която е на основата на Windows XP.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ъпдейти има, но за компонентите, нямащи пряко отношение към системата (.Net Framework, IE, Malicious Tool, MSE и т.н.). Такива с "hotfix", "security update" или само "update" в името няма да види никой повече. Мога да те уверя, че никой не си е помръднал пръста да спре Windows XP канала в Windows Update, просто този канал не се пълни повече с никакви ъпдейти, в него има ъпдейти до едно положение и ще си работи, докато някой не реши да го спре напълно.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

А този ъпдейт защо се намъкна вчера- Malicious software removal tool KB890830 от март 2015, а? Май не са ги спрели....

ХП-то не съм го барал в сис.рег.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Няма много общо с XP-то (както написа и Филип Петев). Това е инструмент за премахване на зловреден софтуер, който може да се свали и отделно.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Да, може да се свали отделно.Но как да няма общо с ХП-то? Нали е от Microsoft download center за ХП ОС подръжка от фефруари тази година. ;)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Еми не, няма нищо общо с ХР ... колегите по-горе го казаха няколко пъти. Това нищо не променя по системата и не запълва никакви дупки в сигурността. Спокойно, скоро и тези ъпдейти няма да пристигат.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване