Компютърни въпроси, неизискващи нова тема

1966 мнения в тази тема

Отговорено (Редактирано)

Тази грешка излиза при повреден или не инсталиран Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio.Въпроса е плеяра коя версия изисква,лично аз инсталирам всичките от 2005,2008,2010,2012,2013 и 2015 както 32,така и 64 битовете версии,за да нямам този проблем

Редактирано от Александър Янков
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тази грешка излиза при повреден или не инсталиран Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio.Въпроса е плеяра коя версия изисква,лично аз инсталирам всичките от 2005,2008,2010,2012,2013 и 2015 както 32,така и 64 битовете версии,за да нямам този проблем

Дай идея как да реша проблема, системата не позволява да променя визуалното студио С++ Пиши ми на скайп bega4a_88 ако можеш да помогнеш ще се радвам

Редактирано от best_of_pride
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

@best_of_pride липсва ти Visual C++ библиотеката, ако инсталатора на плеара ти предложи да я инсталираш, съветвам те да го направиш, независимо дали имаш инсталирана библиотеката. Програмата може да работи с различна версия на Visual C++ от тази, която имаш инсталирана на компютъра.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако тези са читави разработчици, то би трябвало да опишат изискванията на програмата. Така ще знаеш кое от всичко ти прави проблем.
Точно затова обичам Steam! Винаги е написано! Няма да е зле ВСИЧКИ разработчици да го правят това!
Мисля, че проблема може да е версия 2013.
https://support.native-instruments.com/hc/en-us/articles/209571689-Windows-Error-Message-Missing-MSVCP120-dll-File
https://support.microsoft.com/en-us/help/3179560/update-for-visual-c-2013-and-visual-c-redistributable-package

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако тези са читави разработчици, то би трябвало да опишат изискванията на програмата. Така ще знаеш кое от всичко ти прави проблем.
Точно затова обичам Steam! Винаги е написано! Няма да е зле ВСИЧКИ разработчици да го правят това!
Мисля, че проблема може да е версия 2013.
https://support.native-instruments.com/hc/en-us/articles/209571689-Windows-Error-Message-Missing-MSVCP120-dll-File
https://support.microsoft.com/en-us/help/3179560/update-for-visual-c-2013-and-visual-c-redistributable-package

Тази грешка излиза при повреден или не инсталиран Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio.Въпроса е плеяра коя версия изисква,лично аз инсталирам всичките от 2005,2008,2010,2012,2013 и 2015

32,така и 64 битовете версии,за да нямам този проблемД

Оправих се, сега ми кажете как да добавя канали които да гледам..

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Оправих се

Обикновено се казва:"Благодаря, че ми помогнахте да реша проблема.
Ами, оправяй се.

сега ми кажете как да добавя канали които да гледам..

Това задължително ли е? С тоя императивния тон?

Редактирано от ExaFlop
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Оправих се

Обикновено се казва:"Благодаря, че ми помогнахте да реша проблема.
Ами, оправяй се.

сега ми кажете как да добавя канали които да гледам..

Това задължително ли е? С тоя императивния тон?

Ами, моля се като човек, ако имаш желание помагай, къде видя императивен тон??

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

В цитираното мнение. 

Но това не е причина да се лее спам. 

Можете да бъдете по - учтиви и като цяло по - добри. 

Спрете да ядете месо!

Шегувам се за последното. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Защо се показват неправилни заглавя на видео клиповете  в YouTube? Всичко е голяма каша! Пише едно - отваряш клипа а то съвсем друго! Едни и същи заглавия се повтарят на съвсем различни клипове!

При някой има ли го този проблем? При мен е от доста време и чаках да се оправи  но накрая реших да попитам тук.

1.png

2.png

3.png

4.png

Редактирано от viliqnvl
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Има и други ужилени и то не от вчера.
Май трябва да питаш доставчика. Пробвай с друг D.N.S , или някакво прокси .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Този път ще бъда по учтив, бихте ли обяснили как се добавят линкове с канали в чериплеъра, вчера бробвах няколко но не се получиха нещата..

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Процеса са разкодиране на iptv каналите е сложен и изисква продуктивност,най лесния метод е да се прихване стриим с 
програмата PCTV4ME,отваряш даден канал и с Internet Download Manager копираш адреса,поставяш го на плеъра и се отваря канала..

UNoxAve.png

gutGEL8.jpg

sy1jk3t.png

V2sPmqX.png

BfICYR9.png

ekntJeS.png

6x5Kp39.png

3OO7fTY.png

VZXJgxL.png

За съжаление не мога да дам моите стриимове,защото съм в чужбина,а в България не се отварят моите адреси.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Колеги, имам странен проблем, който не мога да определя дали е софтуерен или хардуерен. Дано да съм в правилният раздел. Става дума за следното: имам джойстик - волан и педали. Когато включа компютъра, в "Контрол панел", в "Устройства и принтери" се визуализира като "5 axis 19 button joystick".....което не е вярно, но не там е проблема. Много често, по време на игра, дава грешка и се изключва. Ако го изключа отзад от USB порта и пак го включа, тръгва, но.....вече се визуализира като "Hama Racing Wheel Thunder V5" и това е вярното, обаче.....местата на бутоните вече са съвсем различни и за да продължа играта, би трябвало да ги препрограмирам в настройките на играта. Тук работи по-стабилно, т.е. сравнително рядко изключва, а и да го "рестартирам" отзад от USB-то, вече се визуализира правилно. Ако рестартирам компютъра, също ще е правилно, но ако го изгася и след това прекъсна захранването (ползвам разклонител с ключ в който са включени всичките компоненти на периферията), след ново стартиране, пак се визуализира погрешно. Друго интересно е, че в "Диспечер на устройства" никъде го няма с някое от двете имена, а и в който и вид да работи в момента се изписва като "Generic USB Hub" в раздела "USB контролери". Не знам дали проблемът е в драйвери или в самият джойстик. Всичко съм му инсталирал и го приема. Сега....като пусна компютъра, изчаквам го да зареди по "грешният" начин, след което му изваждам за секунди кабела от USB-то и отново го включвам. Вече като "правилният" джойстик, мога да започна работа. Но нали се сещате, че тая процедура на всяко пускане на компа, не е особено комфортна. Пробвал съм всичко, за което се сетя, като: деинсталиране и отново инсталиране, оригинални и "други" драйвери от интернет, забраняване на устройството, местене по различните USB портове - 2.0, 3.0, 3.1 и т.н. Резултат - никакъв. С Windows 10 х64 съм и проблемът винаги е съществувал. Някой да има някакви идеи.....че моите са изчерпани отдавна?

01.png

02.png

03.png

Редактирано от mario1961
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Последната ОС, която поддържа драйвера е Виста, което ще рече, че и на 7 ще стане. Ти си с 10 доколкото виждам от подписа ти.

Това можеш ли да си го преведеш, ако вече не си го направил разбира се - Hey again guys! I would just like to update this thread with a solution for the pedal problem for anyone else who have this problem and searching for a fix... Hold down the number 9/Select and number 10/start buttons (to the left and right of the mode button) for a few seconds, until the red led-light turns green/yellow and then press right or left on the d-pad buttons (on the left side of the wheel) that will turn your pedals from buttons to y-axis sensors. 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ти, това го знам и няма общо. Аз нямам проблем с педалите, бутоните или волана. Всичко работи правилно, независимо дали се е визуализирал джойстика грешно или правилно. Въпросът е, че настройките са различни, т.е. бутоните излизат под различни номера и съответно в играта, местата им не съвпадат. Просто искам грешният избор "5 axis 19 button joystick" някак си да изчезне и при всякакви обстоятелства да се зарежда винаги правилният "Hama Racing Wheel Thunder V5".
Не ми е проблем да работи винаги с грешният избор, който се зарежда по подразбиране, стига да работеше стабилно за разлика от правилният. Понякога се случва джойстика да изключва по няколко пъти на час. Всичко става неактивно и долу в дясно до часовника ми излиза надпис с нещо от рода на "грешка в usb, устройството не е разпознато", а в конзолата на играта излиза многократен надпис "нотинг то активатед".....че не знам как да го напиша на английски. След което трябва да затворя играта, да изгася компа и да му спра захранването докато всичко угасне. Ако само извадя и пак включа кабела на джойстика от usb-то, минава на "правилният" вариант и съответно контролите в играта са разцентровани. Затова предпочитам, веднага след пускане на компа, да "рестартирам" джойстика, да стане както трябва. Може да не направи проблем с дни, но и да направи, всичко го оправям за секунди само отзад с кабела, без да рестартирам даже и играта и пак си тръгва. Сигурно ви е заплетено, но не знам как по-добре да го обясня. Много е откачено.

Редактирано от mario1961
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Предполагам се сещаш, че волан за 80 лв., който е супер бюджетно изпълнение ще прави подобни проблеми. Купи си нещо по-качествено втора ръка за да не даваш 200-300 лв. за нов и подобни проблеми няма да имаш

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване