Компютърни въпроси, неизискващи нова тема

2247 мнения в тази тема

Отговорено

От кога имаш този проблем?

Откакто възстанових настройките на биоса на default.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здр ако може да ми кажете да ли 1,2,3 на снимката са правилно направени,ако не са така помагайте.При преинсталиране на windowsa ''D,Е'' нали няма да се изтрият.

Нe съм сигурен дали ''С'' трябва да е активен

''D'' трабва ли да е основен дял.

''Е'' трабвали да е логическо устроѝство.

Имам гляма нужда от помощ ,до като чаках за отговор тока спря и лаптопа изгасна, и сега ми дава това, ВООТМGR is mising, Press Ctrl+Alt+Del to restart, влизам в някакви сини менюта и не разбирам нищо, ако някои знае какво трабва да направя, да помага от сърце благодаря

post-684783-0-35507500-1391470904_thumb.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще те пита за поправяне на стартирането, дай му да го поправи

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте на всички дано тази тема е за тук ако ли не ме санкционирайте

Искам да попитам как и дали може да се слагат програми в исото с winodws 7 ,които след инсталацията да могат да се инсталират автоматично благодаря предварително

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

nemos1 заповядай: Натисни тук

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Насско,

точно това е проблема че не разбирам английски,ако се намира една снимка или напишете на английски тази настроика където трабва да я променя,грешка няма да имате,имам диск със windows но не разбирам също къде трабва да променя за да го приеме,

Ходих до един сервиз и ми искат 130 € да пуснат моя диск да се инсталира,пълни мушедници, виждат че съм на зор и не разбирам много и гледат да ми свалят кожата,да спомена че за сега живея в гадната Италия,на този етап съм без работа и нямам пари за тава,ПОМАГАИТЕ ХОРА,ОТ СЪЦЕ ВИ МОЛЯ

post-684783-0-06262900-1391522924_thumb.

post-684783-0-27633800-1391524058_thumb.

post-684783-0-57168400-1391524158_thumb.

post-684783-0-00462900-1391524580_thumb.

post-684783-0-41485100-1391531159_thumb.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте.След инсталация на "9600.16596.WINBLUES14_GDR_LEAN.140114-0237_X64FRE_CLIENT_EN-US-IR3_CCSA_X64FRE_EN-US_DV5Ю" на реална машина,около 5 секунди след рестарт ми се губи DVDRW "asus drw 24f1st"

https://i.imgur.com/5WFjQ7O.jpg

В биос-а се показва.

Опитах на AUTO и на CD RW.

https://i.imgur.com/40q1pzd.jpg

Извинявам се за лошото качество на снимката.

Това се получава на Windows7/8/8.1 различни релийзи.

Не мога никъде да намеря firmware на записвачката?!?

Благодаря ВИ много :poklon:

Под Linux Mint няма проблеми... :wall: :wall: :wall:

https://i.imgur.com/ZcpCrSI.jpg

Проблема ми е разрешен. :yahoo:

Не знам как по-точно,просто извадих батерията на биос-а за 5 минути и после пак я сложих.Влезнах с F1 и всичко е ОК.

Редактирано от IKAR
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Компютъра се включва сам !

Имаше проблем с него и в биоса му възстанових default настройките и след това като го изключа няма и 2 секунди и се включва сам. Смених настройките в биоса на power on и пак не става. Моля да ми кажете как да го оправя? Благодаря !

Няма ли кой да каже нещо ?

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

От 1 месец се мъча да махна delta-homes.com, защото е станала основна търсачка и се пробвах по всички начини които знам да я махна и нищо не стана, ако някой знае как да се отървя от нея да дава идеи. :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Провери в списъка с програмите дали няма инсталирано някакво такова Делта приложение също. Веднъж се бях натъкнал и на такова нещо

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Насско,

точно това е проблема че не разбирам английски,ако се намира една снимка или напишете на английски тази настроика където трабва да я променя,грешка няма да имате,имам диск със windows но не разбирам също къде трабва да променя за да го приеме,

Ходих до един сервиз и ми искат 130 € да пуснат моя диск да се инсталира,пълни мушедници, виждат че съм на зор и не разбирам много и гледат да ми свалят кожата,да спомена че за сега живея в гадната Италия,на този етап съм без работа и нямам пари за тава,ПОМАГАИТЕ ХОРА,ОТ СЪЦЕ ВИ МОЛЯ

нямали кои да помогне.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

D.Chonov, Деинсталираи браузъра и наново го инсталираи ..иначе няма оправиа :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

trieste11, за да ти приеме диска,трябва първото бутващо у-во да е CD/DVD, в твоя случай от предпоследната снимка,трябва да размениш местата на "notebook hard drive" с "internal CD/DVD drive", това става с стрелките нагоре на долу,при маркирането на второто натискаш Enter.Другият вариант е от последната снимка през F9 "boot device options",влизаш в меню,където CD/DVD,трябва да застане най- отгоре или ако пише" First boot device"трябва да е избран CD/DVD.Това го правиш със сложен диск на windows,след като бутне от него и ти зареди до инсталация,долу в ляво,ще видиш изречение започващо с Repair(поправи).Кликаш в/у него,зада почне поправката

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

,

за тук става на вапрос на ли,само не разбрах кое от сичките CD/DVD,трабва да кача на горе.

post-684783-0-23139900-1391544176_thumb.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Значи internal=вътрешна,предполагам е такава,а не допълнителна през USB, т.е вторият ред трябва да стане първи,а първия,които е в момента втори,маркираш със стрелките, местенето става с F5,F6,след като стане първоCD/DVD-то, натискаш F10,за да запомни промените,ще ти излезе надпис ,на който избираш Y=yes, Enter и готово.По същият начин връщаш нещата както са,след като свърши процедурата с диска

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Щом иска да буутне през СД защо не направо като му покаже менюто с командите да избере F9 и от там СД и да продължи инсталацията. Много по лесно ще му е така. Ето я снимката която е качил с менюто. http://windows7bg.co...attach_id=11406

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

По нагоре съм писал за F9 и да избере СД,обаче ми показаха друга снимка,след това,та предполагам,че тя се появява през F9 затова писах тези обяснения

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

здр ,наѝ на края всичко се нареди, диска трагна и kompa e OK.Искам да благодаря на всички за оказаната помощ и наи вече на

ilia gaberov беше много любезе и търпелив да ми казва и показва по скаипа как да се оправи проблема,БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте.

Днес инсталирах Мозила-та,но незнайно откъде се "нахака" ,като начална страница http://search.orbitd...oader.com .

Какво ли не пробвах,но уви,нищо не става,няма махане :cry:

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Момчета Wifi ми прави проблем на лаптопа на сестрами .Работи работи и спира свързан е но конетцията изчезва със Windows 8.1 .

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

flexit,опитай по този метод:

How to uninstall Orbit Downloader?

You can uninstall Orbit Downloader from either the Windows Add/Remove Programs control panel or by using the Uninstall option within the Orbit Downloader Program group ("Start" > "All Programs" > "Orbit" > "Uninstall Orbit").Please exit your running web browser before uninstall Orbit Downloader.After you uninstall, there may be residual files or folders from the Orbit Downloader installation. You can remove the Orbit Downloader folder by doing the following:(1) Open "My Computer" > C: drive > 'Program Files.'(2) Delete the Orbitdownloader folder.Orbit Downloader preferences file will not be removed during uninstall process. If remove Orbit Downloader preferences file, bear in mind that you will lose all your download history and Orbit Downloader preferences. You can remove Orbit Downloader preferences file manually by doing the following:(1) Open "My Computer" > C: drive > 'Documents and Settings' > Your name > 'Application Data'(2) Delete the Orbit folder.If any question, please email us at orbitdownloader@gmail.com

http://www.orbitdown...o-uninstall.htm

После почисти с CCleaner!!!

Успех!!!

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

,работата е че го няма никъде като програма или като тулбар,иначе сканирах и чистех скакво ли не

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

flexit,преинсталирай Mozilla Firefox като първо я премахнеш с "Your Unin-staller!",после почисти с някоя програма: CCleaner,Advanced SystemCare 7,Ace Utilities.

Отвори "Your Unin-staller!" и прегледай за някакви "неизвестни" програми!

Инсталирай на ново и виж какъв ще резултата.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

flexit, Помощ, Информация за отстраняване на неизправности, Анулиране на Firefox

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване