Вредните ъпдейти в Windows 7, 8 и 10

110 мнения в тази тема

Отговорено

При използване на autounattend това няма как да се случи.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не знам кои и какви са оплакващите сe, но аз на 3 компютъра с 10- ка нямам и не съм имал абсолютно никакъв проблем до момента, а слагам моментално всичкото ъпдейт, което е излязло. Набеждавал съм Го без вина, както скоро имах драма с Forza Horizon, но там се оказа, че едно ютилити е "свършило работата'' и е масово схващането, че при пърия проблем веднага е виновна операционната система(както при колите е алармата) , но в поне 95% е виновно задклавиатурното(задкормилното) устройство :rolleyes:

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ахахахахахха, дееба тая бета ОС

С инсайдърско издание съм от самото начало. Е няма такава стабилна система. Нищо, че сме експериментални животинчета и на нас се пробват новите неща. Е, кеф си е пръв да пипнеш новото.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Поредния fake news от Kaldata от поредицата „Колко е лош Windows“. И аз ползвам инсайдърски издания откакто е излязъл Windows 10 и никога не съм срещал някой от посочените проблеми.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

О, да Windows 10 е толкова прекрасен, че нито един проблем няма с него. Странно, аз досега имах и бсодчета и една торба бъгчета. Ма аз съм си виновен, щот съм тъп и не разбирам...

Не разбирам колко прекрасен е Windows 10, не разбирам, че едно нещо ако го няма, значи не ми трябва, не разбирам, че ако нещо не работи както трябва не е виновен 10, нищо че на всички останали бачка както трябва... И най-вече не разбирам как може една новина да се обяви за фалшива, само защото злепоставя това което харесваш.

За сведение имал съм доста проблеми с различни билдове на 10 и съм склонен да повярвам. 

И тъй като имам известен опит с ОС на МС склонен съм да повярвам, че даден ъпдейт скапва някои машини. Не, не съм склонен. Убедено вярвам. 

5

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Проблемът е именно в това, че повечето бъгове не се проявяват на всички машини, а по някаква странна логика зависят от хардуера на който е инсталиран Windows 10. И не говоря за стар и несъвместим хардуер, а за съвсем нови машини също. И това е неоспорим факт, не фейк новина. И точно поради тази причина е вярно твърдението, че Windows 10 не излиза от бета версия, защото така и не успяват да направят тази ОС напълно съвместима със всякакъв хардуер. Една от причините, която излезе съвсем официално е, че Microsoft от доста време нямат екип за тестове на ъпдейтите и пачовете ПРЕДИ да бъдат пуснати официално. Опитните мишки са самите потребители, а обратната връзка - телеметрията.

Редактирано от Иванов
9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Една от причините, която излезе съвсем официално е, че Microsoft от доста време нямат екип за тестове на ъпдейтите и пачовете 

Направиха зверски съкращения на перонал/отдели.
От доста време ъпдейтите се тестват не на реални машини, а на виртуални.

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Колеги последната версия на 10 при мен е пълен боклук ,с всички драйвери и актуализации,не забива но липсват прозорците от дефендера и настройките,както и настройките за мрежа,само при последната версия е така,изобщо за какво са тези ъпдейти?

BUggkM8.png

uPSOvoK.png

31CKwE6.png

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

последната версия на 10 

1. Това не казва нищо.
2. Направи проверка на системните файлове (sfc /scannow)
3. Реинсталирай графичната карта
С драйвър за мрежовата карта от 2011 ...

Виж и тази статия

Редактирано от ExaFlop
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване