Продавам SSD / Хард дискове / RAM за лаптопи

10 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

Продавам следните стоки:

1. Хард диск 2.5" TOSHIBA 1 TB, без никакви забележки, проблеми или лоши сектори, произведен 02.2013

Цена: 89 лв. с възможен коментар

20150908_180804.jpg

2. Хард диск 2.5" WDC 750GB, без никакви забележки, проблеми или лоши сектори, произведен 05.2013

Цена: 75 лв. с възможен лек коментар

20150908_181103.jpg

3. Хард диск 2.5 HITACHI 160GB, без никакви забележки, проблеми или лоши сектори, произведен 08.2009

http://i.imgur.com/1LAFfUi.jpg

Цена: 30 лв. без коментар

4. РАМ памет за лаптопи Corsair Value Select 4GB DDR3 1600 MHz SODIMM, без забележки

http://s23.postimg.org/9ctq1l4u3/20150908_181154.jpg

Цена: 50 лв. без коментар

5. SSD 2.5" Samsung 840 EVO 120GB, без забележки, записани около 3.4TB данни, Health: 100%

http://s23.postimg.org/ydmbl09ff/20150908_181027.jpg

20150908_181038.jpg

Цена: по договаряне

Работя с Еконт с 20% отстъпка от цената на доставката. Разходи по доставката са за сметка на купувача, освен ако не е уточнено друго.

За контакт: препоръчително е ЛС тук, или на имейл kirilgolov1@gmail.com
Телефон: 0887457414, но на него няма гаранция дали ще мога да отговоря веднага.

Редактирано от Kiril Golov
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Приятел не знам какви са цените по вашия край ама това, което искаш е малко високо. Само за сравнение завчера гледах един Western Digital Scorpio Blue 750GB до нас в магазина за 100 лв с 2 години гаранция. Тоя който си дал за 75 лв с доставката ще излезе някъде към 83-84 и без никаква гаранция. Доста над цена за втора ръка.

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Аз се интересувам огкъде започва договарянето за SSD - то 

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

бай Неделев, тъй като аз нямам магазин за компютърни части наблизо, не мога да направя справка с цените там :) Това, което аз направих е: отворих онлайн магазин, където открих, че цената на нов 500GB Blue е 97 лв., а на 1TB Blue - 143 лв. След това, отворих сайт за безплатни обяви, където разгледах как стоят нещата с твърдите дискове втора ръка, и открих че има обяви за хард дискове 500GB за по 75лв. По този начин заключих, че мога да му поставя цена 75лв., с уточнението че е възможен лек коментар. Така че, при договаряне на цената има много опции, като нейното намаляване, или поемане на доставката от страна на продавача. Това, че ти си открил хард диск 750GB за 100лв., поздравявам те, ако решиш да го вземеш - със здраве да си го ползваш.

Йордане, наистина не знам на каква цена мога да го оценя. Знам, че е само 120GB и че е използван, но не се срещат много обяви за SSD-та втора ръка (за разлика от хард дисковете). Нека, ако някой има желание да го закупи, да ми предложи някаква цена, за да видя дали ме устройва или не. По този начин ще успея да видя дали изобщо има хора готови да ми дадат подходяща цена, ако не - вероятно ще си го задържа.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

50 лева 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Sorry, ако такава му е стойността няма да го продавам.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Ще те ориентирам каква е масовата политика в определянето на цените, а ти вече си прави сметката и съответно, ако искаш коригирай цените. 

Когато една стока излезе от магазина, цената и автоматично пада с 30 %. И се задържа така, докато стоката е в приличен гаранционен срок, в смисъл - да не остават 1-2 месеца до изтичането му. Когато стоката е извън гаранция, няма как да искаш повече от 50, максимум 55% от цената и като нова, независимо дали в момента е в наличност по магазините или не. В тази връзка ето за въпросният хард - http://ssd-hard-disk.pazaruvaj.com/samsung/840-evo-basic-2-5-120gb-sata3-mz-7te120bw-p182024067/

Реална цена в твоя случай - 85 лева

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Ъп на темата. Нови цени!
1. Хард диск 1TB 79лв.
2. Хард диск 750GB 69лв.
3. Хард диск 160GB 25лв.
4. RAM памет 4GB 45лв.
5. SSD - не се продава

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

обявата актуална ли е?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

последното мнение в темата (обявата) е от 10 ноември 2015, съмнявам се да е актуална.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване