26 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте!Днес като си ъпнах флашплеъра на наѝ-изветния и най-лесния за употреба браузър Мозила,без да искам се съгласих да ми смени началната страница и сега не мога да я променя през настройките.Ако някой знае начин как става да помага.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

BOxDfLL.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да,пиша там google.bg и като затворя мозилата на следващото отваряне няма промяна.Преди имаше бутон ок или нещо такова.

Редактирано от kambanaria
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Горе от падащото меню избираш " показва начална страница", след това въвеждаш адреса и рестартираш браузъра. Точно както е показано на картинката по-горе.

Няма бутон за потвърждение. След затваряне се запаметява автоматично.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

kambanaria,ако искаш за начална страница можеш да ползваш "EIGHT-firefox start page+config".

Разархивираш  и запазваш,примерно в C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox,стартираш  файла "iindex.htm" чрез Mozilla Firefox.

Десен бутон,"отвори с"  и избираш Mozilla Firefox.

Копираш адреса и го задаваш за начална страница.

1.thumb.PNG.f84cb1884e3e9311adc155026f47

2.thumb.PNG.1fdfeba63d8a2f7b95f77a9d1962

EIGHT-firefox start page+config.rar

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Каквото и да направя тази страница си стои.

ooooo.JPG

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не е било от флаш плеъра. И аз си го ъпдейтвам, но не ми сменя страницата.

Иначе:

Пишеш в адресната лента about:config

съгласяваш се там каквото те пита

намираш browser.startup.homepage

цъкаш на value и пишеш каквото желаеш

UfttmfX.jpg

Редактирано от Пената
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвах и по описания начин от Пената няколко пъти и не става.Тая работа стана като си ъпвах флашплеъра на втората или третата стъпка натиснах по инерция нещо и така стана.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Напиши в търсачката на Гугъл:-Премахване на mail.ru toolbar, и ще разбереш какво е mail.ru toolbar,как се премахва с програма,или ръчно премахване от браузърите.Има много материал за четене по темата.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Помощ, Информация за отстраняване на неизправност, Освежаване на Firefox.

След това изтриваш всички преки пътища и си правиш нов(и) от оригиналното .ехе в инсталационната папка на програмата. Имай предвид, че е възможно да ти се загубят отметките, така че си направи копие.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Изтегли си adwcleaner безплатна е ,при такива тулбари  ми върши чудесна работа . И един съвет друг път като инсталираш или теглиш, внимателно чети какво идва с него и какво ти предлага да инсталира още,и съответно махай отметките на всичко ,което не искаш или не познаваш.

Редактирано от tirano
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Точно така колега.Имал съм такъв случай,и съм решавал проблема с AdwCleaner.Програмата почиства тулбари,нежелани търсачки и други боклуци.Сваляш програмата,инсталираш я,сканираш и изтриваш всичко сканирано.После за всеки случай провери в Контролен панел-/Програми/,и ако там има mail.ru -деинсталираш.И най-накрая виж в приложения/добавки/ на браузъра.Ако там също има mail.ru,премахни/деактивирай/.По този начин ми се запазват всичките отметки,без да им правя копие.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Проблема е решен мисля.Отидох на добавки  и изтрих тулбара.После инсталнах advansed system protector и почистих.В контролния панел нямаше такъв тулбар за деинстал.Защо в Уин 10 като инсталирам някаква помощна програма и после няма как да я махна?Например инсталнах Уин 10 на компа и няма звук.С помоща на driver toolkit си намерих драйвър.После търся в контролния панел да махна програмата обаче я няма.Влизам в С прогр.файл намирам папката и с унинсталфайла и отново не мога да я махна.Десен бутон в/у папката за да я изтрия обаче нямам права.Защо е това нещо не знам.От ден на ден го правят по сложно и по-сложно.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте! Имам проблем с този браузър от доста време! През определено време се затваря сам, и ми изкарва съобщение, че е претърпял срив и дали искам да изпратя доклад... Тези дни зачести и сигурно днес вече му беше за 10 път. Някой друг има ли подобен проблем? В момента съм с 43.0.4. Това да не е някоя нестабилна версия? Ако се появи още веднъж ще се минава в лагера на Chrome.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Пробвай ОПЕРА. Хрома много алчен за РАМ.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ако си с 64 bit система ти препоръчвам да ползваш Waterfox. Има си и Бг, ако искаш. Всичко, което работи на Firefox работи и при него.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте! Имам проблем с този браузър от доста време! През определено време се затваря сам, и ми изкарва съобщение, че е претърпял срив и дали искам да изпратя доклад... Тези дни зачести и сигурно днес вече му беше за 10 път. Някой друг има ли подобен проблем? В момента съм с 43.0.4. Това да не е някоя нестабилна версия? Ако се появи още веднъж ще се минава в лагера на Chrome.

Често срещан проблем при мозилката така и не го оправиха това с тези крашове . При мен преди доста често го правеше но май беше нещо свързано с зареждане на някои страници не знам но май имаше нещо общо с флаша в дадени страници или с времето на зареждане не знам но крашваше доста често а и имаше май проблем със съвместимоста на риалплеара на компмютъра и този в мозилата . Последно време не съм имал крашове при мен . Иначе лисунка си ми допада адски много ,защото може много лесно да се персонализира и има много добавки за тази цел. Макър че си е адски гладна за ресурси де но не може всичко да е идеално .:)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С последния релийз 14257 на десетката има проблем с флаш плеъра на мозилата, някой друг с този проблем и има ли решение?

Слагах различни версии и на мозилата и на флаш плеъра и не тръгва, в тубата също не вървят клиповете, ако махна флаша тръгват.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Четох, че при уин 10 трябва да си с администраторски акаунт иначе има проблем с флаш плеър.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С последния релийз 14257 на десетката има проблем с флаш плеъра на мозилата, някой друг с този проблем и има ли решение?

Слагах различни версии и на мозилата и на флаш плеъра и не тръгва, в тубата също не вървят клиповете, ако махна флаша тръгват.

И аз преди година и нещо имах подобен проблем с флаша на лусуня но тогава бях на 8,1....Така и не разбрах защо го правеше , питах и по форумите и стигнахме до извода че можело да бъде някаква несъвместимост между флашплеяра на джама и този на браузера ....Така и не можах да го оправя ...Интересното е че след преинсталация на системата този проблем изчезна .....Така че не разбрах точно кое е било проблема дали грешка в флаша на джама или нещо бъгнато в фаерфокса . Но истината си е че мозилката си остава един от добрите браузери заради възможноста си за къстомизация с добавки но пък си е и алчна ламя за РАМ памет....

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

23ec616df0bddc75.jpg

Moже ли да се махне това, каквото и да правя след всяко първоначално пускане се показва.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Натисни Преглеждане сега, скролни до края на текста и не би трябвало повече да ти се показва.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Това го правих няколко пъти и не помага.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ще ти кажа какъв е проблема

Сканирай за вируси.виж в кой сайт те изпраща и в гугле коя програма го хваща говоря за Malware.
Инсталирай и сканирай с няколко програми и после въведи пак както са описали колегите по горе.
Успех

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравейте!Мозилата като кликна върху иконката пали в Таск мениджъра обаче не отваря прозорец.Отказах се от нея сложих си хрома след извесно време започнаха да се появяват черни квадратни прозорци като реклами и като мърдам мишката и те ходят по екрана и не мога да ползвам нета.Ако някой може да помага за двата браузъра!

k5gCnDp.jpg

Редактирано от kambanaria
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване