Кой Windows е по-добър за игри?

6 мнения в тази тема

Публикувано

Първо искам да се извиня ако темата ми не е на правилното място, но да минем направо към същинската част:

В момента съм в дилема дали да се връщам на Windows 7, заради проблемите, които имам с 8.1, но също така ме интересува - Windows 7 или Windows 8.1 е по-добър за игри от сорта на CS:GO, CS:S, Garry's mod, TF2, Portal 2, Hearthstone и Heroes of the Storm?

Другото, което ме дразни в 8.1, е че по-трудно се модифицира от 7, но искам вашето мнение. В момента съм с 8.1 Pro x64, но имам инсталация за 7 Ultimate x64.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Зависи от хардуера ти. А като гледам какви въпроси питаш, не мисля, че е особено здравословно да се захващаш с модификации ... По-добре си спести нервите и бъдещите теми във форумите.

Игрите ще вървят по-добре там, за където има по-добре написани драйвъри за твоите части. Ако си с по-старо PC - W7. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

ShaneRa,според мен това кой Windows e по-добър за игри зависи от 2 неща-колко е мощна машната на съответния потребител за да го поддържа и какви игри ще играе- ако играе игри,които са съвместими с XP и 7-ца (1примерно) в зависимост от машината му за някои е добър XP,за други 7,вече ако игрите които се играят са със съвместимост от 7-ца нагоре, може би 8.1 ще се класира тук,но пак казвам зависи от мощността на машината на съответния юзър и предпочитаните игри от него.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

То зависи какви игри искаш да играеш...ако играеш новите игри там 2014,2015 според мен 7 е подходящ но ако игрите са 7 и нагоре...можеби както казаха горе 8.1 ще се класира...най вече зависи от машината ти ! :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

7/8.1 за стар хардуер , 10 за нов хардуер!!!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз не намирам разлика,и при двете ми беше еднакво

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване