Откъде да купуваме компютърни компоненти

59 мнения в тази тема

Отговорено

И аз съм с положителни впечатления от Vario.bg като цени и доставка. Продуктът не беше наличен в момента, но се обадиха веднага кога могат да го доставят и дори пристигна два дена по-рано от предвиденото. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

И аз съм с положителни впечатления от Vario.bg като цени и доставка. Продуктът не беше наличен в момента, но се обадиха веднага кога могат да го доставят и дори пристигна два дена по-рано от предвиденото. 

Явно аз съм карък, че при мен доставките се бавят много повече от предвиденото :)

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Ами и аз като съм поръчвал, хората винаги ми казват кога ще има наличност. Понякога е относително, понеже и те не знаят точен ден. За това имат и по-добри цени на много стоки. Предимно тези, които си поръчват сами. Другото си идва от Most примерно.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Не ме разбирайте погрешно, аз също съм доволен от тях и като цени, и като организация на сайта и поръчката.Просто искам да отбележа, че понякога някой стоки, които не са на склад и се внасят може да се забавят доста, да го има предвид, който поръчва.Също им писах препоръка ако стане забавяне повече от обявеното да се обаждат или да пишат на клиента, за да може да е информиран.Едната стока не беше за мен и не можех да дам коректна информация на човека, кога ще пристигне.Само това ми е забележката.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравей те  искам да си купя дадени чаркове и се насочих към тази фирма....https://ardes.bg/   въпроса ми е някой купувал ли е от тях,дали са надеждни и колко вземат за доставка с (Спиди Еконт) Благодаря

Редактирано от thebullet
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравей те  искам да си купя дадени чаркове и се насочих към тази фирма....https://ardes.bg/   въпроса ми е някой купувал ли е от тях,дали са надеждни и колко вземат за доставка с (Спиди Еконт) Благодаря

Ардес е много известна и стара фирма на българския пазар.Не се притеснявай от тях.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Имам купени от ардес само за последните 3 месеца : 2 видео карти (1070 И 1070ти) , последното ми дъно X370 Taichi , лаптоп (реновиран) и едно захранване 1000w.  Винаги са предлагали конкурентни цени и ако случайно намериш даден продукт на по-ниска цена в друг сайт, политиката на фирмата им е да ти го предложат на по-ниска или поне на същата цена. Поне така беше при мен.  

Доставките са само по Спиди , в моите случай ползвах безплатна доставка за всички продукти. Мисля ,че няма място за притеснение  , даже напротив, пазарувай спокойно.

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Благодаря ви много ще поръчам от тях.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Доста неща се налагаше да поръчвам тази година(за мен и роднини) и като цяло гледах цената винаги да е добра и фирмата да не е мега измислена разбира се.Да споделя за https://www.computermarket.bg/ ,че освен от цената останах доста доволен и от гаранционното обслужване на леко проблемно самсунг ССД(явно кофти партида).Смениха ми го с ново без никакви забавяния.Вече съм им редовен клиент на тях и на емаг като се сетят да пуснат нещо на истинска промоция.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване