Видеокарта GIGABYTE Radeon HD6770 1GB 128bit DDR5

14 мнения в тази тема

Публикувано (Редактирано)

Работила е досега отлично и без проблеми. Дори със по-слаба конфигурация може да подкара почти всички нови игри. В момента се ползва с Intel Skylake Core i5-6500 16Гб РАМ и се играе Grand Theft Auto V на максимални настройки без лаг. Възможност за тестване преди покупката. За информация 

VC.jpg

GIGABYTE GV-R677UD-1GD Chipset Radeon HD 6770 

Core Clock 850 MHz 

Shader Clock N/A 

Memory Clock 4800 MHz 

Process Technology 800 

Memory Size 1 GB 

Memory Bus 128 bit 

Card Bus PCI-E 2.1 

Memory Type GDDR5 

DirectX 11 

OpenGL 4.1 

PCB Form ATX 

I/O HDMI*1, DisplayPort*1, DVI-I*2 

Digital max resolution 2560 x 1600 

Analog max resolution 2048 x 1536 

Multi-view 3 

Card size H42mm x L222mm x W134 mmRSSGIGABYTE Ultra Durable VGA Series

GIGABYTE Ultra Durable VGA Series

Powered by AMD Radeon HD 6770 GPU

Integrated with the first 1GB GDDR5 memory and 128-bit memory interface

Features Dual-link DVI-I / HDMI / Displayport

Support AMD Eyefinity & CrossFireX & AvivoHD

System power supply requirement: 450W (one 75W 6-pin PCI Express® connector recommended)

Ultra Durable VGA Features & Benefits 

GPU Temperature 5%~10% down 

Цена 110лв.
Георги 0887413573
гр. Бургас

Редактирано от Georgepetrov137
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Сложих ти снимката.

Но не разбрах каква е цената.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

110 лв. Благодаря!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

100лв!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

95лв!

В пълен комплект с кутията и кабел преходник от 2 молекса към 6-пиново захранване.

Перфектната карта за CSGO!

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

На и3 2100 и 8 рам колко фпс ще кара гта/цсго

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Няма как да знам. В момента сина все още ползва стария компютър със същата видеокарта и играе csgo на intel core 2 duo e5200  и 2Gb DDR2 RAM без накъсвания.

Редактирано от Georgepetrov137
0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Добра ли е?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

зависи за какво ще я ползваш

аз имах същата карта,само че на Sapphire и играх игри като GTA IV,CS:GO,League of Legends,Dota2 - на ниски детайли разбира се.
първоначално я ползвах с Intel core2quad Q8200 в последствие беше подменена платформата и я ползвах кратко време с AMD Phenom II x4 955 Black edition
В CS:Go имах около 100-160 fps,GTA IV не съм ги следил с програма,но се играеше доста приятно на ниски детайли,league of legends няма смисъл да коментирам-там беше над 100 fps постоянно,Dota2 в порядъка на 80 fps.

обаче имам една забележка към продавача - цената на тази карта втора ръка дори с кутия и гаранция не е 95лв.,преди години когато беше конкурентна я взех на цена от 70лв. ясно че искаш да извадиш максимално пари,но ти казвам как реално стоят нещата. картата е 1GB 128Bit (от старото поколение),става за стари игри и нови на ниска резолюция/ниски детайли - за 115-120 лева може да се вземе 256 bit-ова 2gb R9 270 втора ръка. късмет все пак

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

зависи за какво ще я ползваш

аз имах същата карта,само че на Sapphire и играх игри като GTA IV,CS:GO,League of Legends,Dota2 - на ниски детайли разбира се.
първоначално я ползвах с Intel core2quad Q8200 в последствие беше подменена платформата и я ползвах кратко време с AMD Phenom II x4 955 Black edition
В CS:Go имах около 100-160 fps,GTA IV не съм ги следил с програма,но се играеше доста приятно на ниски детайли,league of legends няма смисъл да коментирам-там беше над 100 fps постоянно,Dota2 в порядъка на 80 fps.

обаче имам една забележка към продавача - цената на тази карта втора ръка дори с кутия и гаранция не е 95лв.,преди години когато беше конкурентна я взех на цена от 70лв. ясно че искаш да извадиш максимално пари,но ти казвам как реално стоят нещата. картата е 1GB 128Bit (от старото поколение),става за стари игри и нови на ниска резолюция/ниски детайли - за 115-120 лева може да се вземе 256 bit-ова 2gb R9 270 втора ръка. късмет все пак

GTA IV на ниски?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

да,ниски-възможно средни- като цяло самата игра е доста зле оптимизирана,за сравнение с gta v,убеден съм че gta v ще върви много по-добре от gta iv с тази карта,все пак е необходимо да работи с четириядрен процесор и поне 4гб рам.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Да,още съжалявам,че си я купих в Steam.

Но поне някакси вървеше добре на ниски на Gt 520

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Картата я ползвам в служебния офис компютър, не виждам смисъл вече да я продавам. Ако трябва администратора да заключи темата.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Аз имам Radeon 6670 1gb ако някой се интересува

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване