Black Black Friday - изгодните оферти

40 мнения в тази тема

Отговорено

Има ли търсещи smart home продукти?

Аз лично издирвам Google Home mini вмомента. :D Септември бях видял в eMAG на около 70 лв, но не се престраших, а сега съжалявам. Вече месец го дебна ежедневно, ама тия цени вмомента изобщо не ми допадат, като знам, че някъде дори ще го дават за $20-$25...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Кога отваря сергията при румънците ?

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Йордан - тук има телефона, който търсиш. Не знам дали е достатъчно намален - https://allgsm.eu/xiaomi/522-559-xiaomi-redmi-note-5-64gb.html#/3-cvyat-gold/7-pamet-32gb или тук - http://smartfone.bg/index.php?route=product/product&product_id=515

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Притесняват ме тези неща с батериите, но ти ми даваш коренно различни впечатления. Защото си спомням как са ми се оплаквали, че не им държат батериите, че държали по някой час, не можели да ги изхранят...  Затова бягам от тях, все едно съм видял призрак :ag:

Батериите си ги взех ведно с контролера навремето-4 броя със зарядно в комплект.Цифра бяха,ако не и към 40лв.Но са марка и са със сериозен капацитет.

Вземи си кадърни батерии и си 6.(батерии със зарядно в комплект).Не помня откога не съм ги зареждал,много време е...

Ето моя мишок:

https://www.emag.bg/bezzhichna-mishka-logitech-g602-2500-dpi-cherna-srebrista-910-003822/pd/D2H8LBBBM/?ref=prod-history-widget-bf_3

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Защо превърнахте темата в дискусия, която няма нищо общо с темата :blink: ?

Нали идеята е точно днес да се ползва само за оферти. Моля ви...

Шефе,мести постовете в хардуерни въпроси.Последния ъпдейт относно мишока го остави,че средната му цена е 130-180лв.

https://www.emag.bg/gejmyrski-slushalki-logitech-g231-prodigy-mikrofon-cherni-logitech-head-g231/pd/DNRQG2BBM/?ref=prod_CMP-2199_2145_23115

Редактирано от Чопаков
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Здравейте , предлагам догодина [ сега вече е късно } да има  тема неизгодни оферти от ЕМАГ . Един пример.За мой късмет си ги  купих за 18.96лв.

Снимка  002.jpg

Снимка  003.jpg

4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

Аз също попаднах на подобно нещо, от известно време следях еднс 64гб флашка на Kingston, цената и беше 23лв. в еМаг, надявах се да я намалят още и да си направя един евтин подарък. Да, ама не. Цената и беше завишена на 37лв.,а black friday офертата и е 27лв. (т. е. 4лв. по-скъпа от редовната цена).В крайна сметка купихме от Метро две такива флашки за 44лв.(по 22лв. излиза парчето). Макар, че в някой сайт видях AOC 1мс 144HZ монитор за 280 лв.,с изключение на него и някои други малки оферти, този черен петък ми се видя доста сив. 

1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хайде сега за недоразбралите да обясня. След като даден артикул в сайта на емаг свърши, той автоматично се заменя, със същия артикул, НО предлаган от някой от техните Marketplace партньори. Затова има разлика в цените! Реално те изобщо не са ги вдигали, а просто Marketplace партньорите им ги предлагат на тази цена. Българина няма да се научи и да гледа и чете преди да започне да мрънка.
1-вата снимка в поста на @nbt се вижда ясно (Предлаган от: ROSEN I SVETLIO, а не от ЕМАГ). Black Friday е на промоция на Емаг.

Редактирано от vla
4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено

С риск да да разводня темата  ще кажа че и някои от партньорите на емаг също свалиха цените.

Поръчах телефон от аллгсм за 380 лева  който те предлага ха в емаг за 409 на чернопетъчна цена, а преди това беше 469 или нещо такова .

Разликата в цените м/у емаг и сайта на продавача се дължат на ДДС. Емаг издават фактури.

Имаше/има намалени неща. Някои са пунтажи.

Изпратено в защита на българския търговец ще кажа  че в али експрес  ибей  амазон също предния ден вдигат цената забавно да я свалят на следващия. 

Засичал съмнение неща на по - висока цена от нормалната. 

Несебър е самолет тук. 

И още не е свършил черния петък м/у другото 

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Промоциите в коментирания ел. магазин са не само негови собствени, партньорите (като нашата фирма, например) също взимат участие. Така че изявлението по-горе не е вярно. Но пък е истина, че не трябва да се хвърляме на нещо, щом е писано, че е с отстъпка, трябва да се чете и сверява на няколко места! Някои, като се опарят, чак тогава се сещат... Все по трудния начин.

Редактирано от Mirgogo
2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами точно една бърза проверка по името на стоката в Google ти извежда поне 5 магазина и цените във всеки един от тях. И си ги сравняваш с промоцията - дали е реална или не. Не виждам проблем, всеки средно интелигентен човек би се справил. Отделен е въпроса, че на повечето хора смартфона им е част от ръката и всичко цъкат от там, а там търсенето е по-трудно и често информацията е доста по-оскъдна.

Редактирано от Иванов
9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване