Продавам 2 броя монитори

13 мнения в тази тема

Публикувано

Здравейте, всички! Продавам 2 броя монитори - състояние, употребявано.

1. MAG BP2219W 22"
Техническите характеристики можете да видите тук:
http://www.manualmonitor.com/mag-bp2219w
Монитора е на около 7 - 8
години. Без забележки е както на външно, така и в техническо състояние. Използвам го и в момента като основен монитор.
 Цена: 110 лева. 

2. Samsung SyncMaster 913V - 19"
Техническите характеристики можете да видите тук:
https://www.cnet.com/products/samsung-syncmaster-913v-lcd-monitor-19-series/specs/
Монитора е с около 2 години по-стар от другият, но почти не се използва.
И той също е без забележки както въшно, така и в техническо състояние.
Цена: 70 лева.

Прилагам една обща снимка и на двата.
 Продавам ги защото искам да премина на 28" монитор. Аз съм от Враца. Изпращам с Еконт за сметка на купувача и ще включа опция за преглед.

e-mail: m_61@abv.bg
GSM: 0888616769
Марио Богданов

IMG_20170210_174135.jpg

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Само да допълня за заинтересованите, че мониторите съм ги обявил и в "сайта за продажби" (да не му пиша името - сещате се кой) и за сега все още са налични. И двата съм ги купувал нови, лично. Продавам ги комплект с кабелите за захранване и връзка с компютъра. На монитора "MAG" му изрових и инсталационното CD с драйверите. За съжаление, не успях да намеря това на "Samsung"-а (съжалявам).
Ще направя и промоция: ако има някой, който иска да ги купи и двата заедно, ще му ги дам комплект за 160 лв.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не знам как го правите това с продажбите! Само аз ли не мога да продам нищо?! Мониторите все още са налични.....и двата. Последно - при интерес за съвместна покупка - цена 150 лв.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Марио не се сърди, но мониторите са доста стари за тази цена.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не се сърдя и преди да определя тези цени съм разгледал тук- там какво мога да поискам. А при сериозен интерес, цената винаги може да се коментира, стига да е в разумни граници.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Марио ако някой от форума искаше досега да си ги продал.По-добре ивестирай в тв тунер и в камери и си направи телевизор и система за видеонаблюдение да не стоят без работа.

2

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено (Редактирано)

Не знам как го правите това с продажбите! Само аз ли не мога да продам нищо?! Мониторите все още са налични.....и двата. Последно - при интерес за съвместна покупка - цена 150 лв.

Ами...ако трябва да бъда искрен,ще ти посоча 2-3 неща...Резолюцията и на двата не струва...в днешно време всичко под FHD е напълно изключено от всякакви сметки.Формата на дисплеите е 16:10 единия,5:4 другия,по предходната причина се избягват.Да не говорим,че масовото 16:9 вече се замества от 21:9(Ultra Wide).

Монитори на по 7-8 години са в края на жизнения си цикъл(условно).Времената за реакция не са никак ниски,с днешните филми и шутър-игри това маже яко.Друго нещо-новото ми видео,което купих преди месец(включително и дъното) не разполага с D-Sub/VGA конектори,няма начин как да свържеш този монитор с една съвременна система.

Както спомена,разгледах подобни обяви в "оня сайт" и попаднах само на две(твоите).Архаична техника на надута цена няма как да се пласира...Лично мнение,извини ме...

Едит:Имах 22-инчов монитор с 2мс време за реакция,1680х1050,При това-Асус.Желязна машина бе.Купувах го през далечната 2004г.,без нито един изгорял пиксел,без никакви проблеми до последния ден.Интересувах се каква пара може да му взема-50-60 кинта бе мнението на 3-4 квартални майстора.Ако щеш!!!

Добре че го пласирах в комплект със старата ми система...

Редактирано от Чопаков
1

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Не съм съгласен с някои от написаните неща, като формата на дисплеите, резолюцията, времето на реакция или остатъчният живот. Новият, 28", който искам да си купя е със същите параметри. Ясно ми е също, че който си е събрал "топ" компютър, няма да сложи монитор като моите.
Както и да е - задавам нови цени.....последно.....или отиват в кофата за боклук и въпросът се приключва. Коледа е далече.....за подаръци, макар, че и сега са си подарък.

MAG BP2219W 22" - 90 лв.
Samsung SyncMaster 913V - 19" - 50лв.
комплект - 120 лв.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Пич,120 лева е цена за стандарта в Лондон,В Италия двата монитора се продават общо 40 евра.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Колеги , мисля , че не е никак удачно да коментирате и да опреквате продавача защо иска тези цени. Да, не са последен модел монитори но вършат работа и са много по-здрави от който и да е монитор в момента и ако не сте някой заклет геймър и човек който нон - стоп гледа full HD филми / клипове на него вършат чудесна работа за обикновенния потребител :)

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Скрито съдържание

Не го упреквам,просто опитах да отговоря на учудата му в няколко поста по-нагоре...

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Благодаря на всички участници в темата!

Запознахме се с мнението на няколко потребителя относно качествата на предлагания продукт и цените.

Всеки следващ пост, който не съдържа конкретно предложение за сделка и/или вариант за осъществяване на контакт ще бъде санкциониран.

Благодаря!

3

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Отговорено

Монитор Samsung SyncMaster 913V - 19" продаден извън форума. Другият монитор - MAG BP2219W 22" - е все още наличен за продан.

0

Сподели публикацията

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване